Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2009-12-29, 13:52   #1
kaif9607
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis Apie BMW 7 1995-1999

siaip forumas ne bmw nariu bet vistiek noriu pasiklausti kodel daugelis siulo keisti bmw 7 tokiu metu?nes va idejau savo skelbima tai turbut 20 bmw 7 siule man,kuo jis toks blogas? ar tesiog brangios dalys?

  Cituoti
Old 2009-12-29, 13:57   #2
Bombardier
 
Bombardier's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-11-12
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,454

Bombardier is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė kaif9607 View Post
siaip forumas ne bmw nariu bet vistiek noriu pasiklausti kodel daugelis siulo keisti bmw 7 tokiu metu?nes va idejau savo skelbima tai turbut 20 bmw 7 siule man,kuo jis toks blogas? ar tesiog brangios dalys?
Kai savo Pezo pardavinejau, man irgi siule ir BMW, ir Audi A6, ir net MB Vito. Nespresk pagal tai koki modeli siulo, greiciausiai vaikinukai remontui filkiu neturi, va ir nori isstumt kam nors

Bombardier neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-12-29, 14:04   #3
SMIRIUSz
 
SMIRIUSz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-24
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 558

SMIRIUSz is on a distinguished road



Standartinis

Ne į temą, bet blemba, patinka man tie BMW 7. Gražūs, bet jau per daug nuvalkioti...

__________________
Mercedes Benz ir lieka Mercedes Benz, niekas jo nepakeis.
SMIRIUSz neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-12-29, 14:16   #4
mbe290td
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-11-16
Gyvenamoji Vieta: Siauliai
Pranešimai: 67

mbe290td is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė SMIRIUSz View Post
Ne į temą, bet blemba, patinka man tie BMW 7. Gražūs, bet jau per daug nuvalkioti...
žiurineju sau septintą, tai galiu pasakyt, kad jaunimelis nusiperka pačius pigiausius kuriuos randa, o kai reikia tvarkyt pamato kad kainos dalių ne tokios kaip golfo ar bulkos, tai ir pardavinėja ar keičia

mbe290td neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-12-29, 15:04   #5
LinankasMB
 
LinankasMB's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-11-29
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda/Sala
Pranešimai: 190

LinankasMB is on a distinguished road



Standartinis

Lb daug islaikymas ju kainuoja! Draugas taise waziuokle taj paliko 3000lt ziauru! Ir sejp didelis bedu maisas kiek girdejau.

LinankasMB neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-12-29, 15:14   #6
gintarinis
 
gintarinis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-02
Gyvenamoji Vieta: Raseiniai-Kaunas-Alytus
Pranešimai: 2,401

gintarinis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę gintarinis per Skype™


Standartinis

bmw forume tikrai daug infos apie bmw 7 ir bet kuri kita bmw, paskaityk ten apie ju bedas ir privalumus... o siaip tai masina bent kiek man teko paciupinet tikrai gera, vienas draugas turi su 2,5 motoru dyzelis, bet motoras cipuotas, nzn tiksliai kiek ten arkliu pas ji prideta, bet traukia masina gerai, o kuro 10-11 ltr dyzelio sako kad ima, nzn teisybe ar ne, jis vazineja tai zino vazineja 3 metus, tai gedimu dideliu pas ji nebuvo. O ir siaip jis toks laivas neblogas, salone erdvu, nu man jie patinka tie bumeriai . Pazystamas turejo 3,5ltr benza su dujom, tai irgi neturejo bedu, pavazinejo metus laiko, bet isimaine i motocikla

gintarinis neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-12-29, 15:55   #7
mbe290td
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-11-16
Gyvenamoji Vieta: Siauliai
Pranešimai: 67

mbe290td is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė gintarinis View Post
bmw forume tikrai daug infos apie bmw 7 ir bet kuri kita bmw, paskaityk ten apie ju bedas ir privalumus... o siaip tai masina bent kiek man teko paciupinet tikrai gera, vienas draugas turi su 2,5 motoru dyzelis, bet motoras cipuotas, nzn tiksliai kiek ten arkliu pas ji prideta, bet traukia masina gerai, o kuro 10-11 ltr dyzelio sako kad ima, nzn teisybe ar ne, jis vazineja tai zino vazineja 3 metus, tai gedimu dideliu pas ji nebuvo. O ir siaip jis toks laivas neblogas, salone erdvu, nu man jie patinka tie bumeriai . Pazystamas turejo 3,5ltr benza su dujom, tai irgi neturejo bedu, pavazinejo metus laiko, bet isimaine i motocikla
tai kurie prižiūrėti tai bėdų nėra, o jaunimėlis neturi pinigo, neturi ir remontuot už ką.

mbe290td neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-12-29, 17:23   #8
ledas
 
ledas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-07
Pranešimai: 572

ledas is on a distinguished road



Standartinis

galiu tau parasyti, kaip buves BWistas ir kaip atvazinejes su bumeriu 4 metus. problemu su juo panasiai tiek kiek panasiu metu mersu. cia kalba neina apie w140, mano akimis su juo bedu maziau. beda tame, kad vaziuokles remontas galima sakyti 2gubai brangesnis. elektronika irgi nestipriausia vieta, bet ir mersas tuo nepasizymi. dar silpna vieta ausinimas, nu bet cia visiem bmw galioja. o siaip liuks masina, klasikinis bumeris, tiek, kad dabar pasidares statybininku ir vaiku masina, tai biski vaizdas netas. na, o senais laikais tai buvo visai kitaip. tsakant "polnaja uvažucha na doroge"

ledas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-12-29, 17:55   #9
eSaS
 
eSaS's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-12-15
Gyvenamoji Vieta: Kretinga,Lietuva
Pranešimai: 4,697

eSaS is an unknown quantity at this point

Nusiųsti žinutę eSaS per Skype™


Standartinis

gal kas zn tiksliai kiek kainuoja simioro stabdziu diskai kaladeles ir kitos vaziuokles dalys ? siaip man irgi idomu

eSaS neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-12-29, 17:57   #10
ledas
 
ledas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-07
Pranešimai: 572

ledas is on a distinguished road



Standartinis

http://www.tanagra.lt/site/index.php...&id=2&Itemid=3

daugiau maziau viska issiaskinsi

ledas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.