Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2009-04-30, 22:11   #11
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

Grazuolis mersiukas. Salonas man labai patiko, o dėl lempų tai jau žiūrėk, nes ne mersui tokie "patobulinimai".

liudas777 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-05-01, 10:13   #12
Edgaras
 
Edgaras's Avatar
 
Statusas: Moderatorius
Užsiregistravo: 2008-07-17
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,093

Edgaras will become famous soon enough



Standartinis

radai ka pirkt
po pusmecio ieskosies originaliu faru kad atgal idet

iskarto pasakau sviesos srautas siaubingas. nepades nei xenonai nei niekas. o sureguliuot kad sviestu normaliai neimanoma.

beto tas tinklapis pats neturi faru. jie tarpininkauja. tu uzsakai ko nori ir jie tau tada sius per koki nors ebay.
gali varyt tiesiai i turgu ieskotis (pvz kaune aleksoto turgus) ten tos pacios faros dar bus 200lt pigiau

nors jeigu jau labai nusprendes keist originalias faras i taiwano gamybos tai bent is to tinklapio tavo vietoj ziureciau sitas:



sitos bent maziausiai nutolusios nuo originalumo. tiesiog skaidrus stiklas ir uztenka. o masina atjaunes tikrai

o gala patarciau palikt tikrai originalu, nes tie diodai megsta perdegt. na nezinau gal dabar jau kokibiskesnius gamina, bet pries pora metu kai domejausi tai problemu turedavo zmones, nes perdegus diodui jo neiseina pakeist, tada reik vezt pas elektrika isimta fara kad tas perlituotu mikroshemoj nauja dioda o dar toki pati koks buvo sunku atitaikyt


Paskutinį kartą redagavo Edgaras; 2009-05-01 10:23 val.
Edgaras neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-05-01, 11:09   #13
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

Citata:
Quote:
Originally Posted by hardas999 View Post
o tau patinka tie antakiai ? man tai jie atrodo taip kaip netikri usai zmogui priklijuoti
na todel ir noriu keisti lempas, nes meginau nuklijuoti nelabai kas gaunasi ;-) o beto viena lempa nelabai sviecia, nes apibirejes vidui tas blizgutis.. parodidziau kokias noriu deti, bet kurias dienas neveikia tas linkas :-S
Aš kalbėjau apie antakius, nes jei jie nebenusiklijuoja tai keisk tas lempas. O apskritai, nesu mates per daug mersų su pakeistom lempom. Nes mersas yra tokia masina, kurios tobulint nebereikia.


O dėl tų tavo išsirinktų lempų tai kaip čia pasakius. "Future racing technology" viską pasako. Pamastyk logiškai žmogau. 1320 litų už priekį ir galą. Ir tos lempos bus visos kreivos, atrodys kad mersas daužtas buvęs, švies nenormaliai - naktį važinėt negalėsi arba kitus žudysi ir dėl skonio nesiginčijama... Geriau užsipilk benzo ar merginai kokį papuošalą padovanok. Tai tikrai gražiau bus. No offence.


Paskutinį kartą redagavo yamato; 2009-05-01 12:16 val.
liudas777 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-05-01, 11:28   #14
Kleckas1978
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-03-25
Pranešimai: 91

Kleckas1978 is on a distinguished road



Standartinis

na pirko pazystami lempas is tos parduotuves pasatui B5, vectrai B, calibrai, sviecia jos tikrai normaliai su xsenonais ir nereikia lelia, praeina tech abziura ir t.t. turi jie sandeli tas lempas - nuvaziuoji ir pasiemi ir tiek.
nevarykit be reikalo ko nezinot.
naudoja kiek pamenu virs metu laiko ir nieko jokiu bedu.
beje kad diodas perdegtu reikia zymiai daugiau laiko nei kad perdegtu paprasta lempute, o jei perdega - viskas padaroma jei rankos nekreivos ir t.t.

O va del grozio tai kiekvienam savo - man MB coupe det tokias faras tai fui kaka - cia gi ne Calibra ar koks tiuning civics, manau neverta svaistyti pinigu tokiu, geriau padazinek masina kad idiali butu ir atpoliruok - bus malonu bent ziureti i masina gero stovio.

Kleckas1978 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-05-01, 12:15   #15
yamato
 
yamato's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-08
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 3,625

yamato is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę yamato per Skype™


Cool

nuvaziuok i autoakste. pas mus bent jau atpige lempos ~200lt, kiek ziurejau...

__________________
Automobilių Transportavimas Lietuva-Vokietija-Lietuva,
Naujos, naudotos bei restauruotos padangos, montavimas, balansavimas, vulkanizavimas
Naujos automobilių dalys, akumuliatoriai, lemputės
Autoserviso paslaugos, diagnostika, patikra, važiuoklės bei pavarų dėžių remontas, žibintų remontas bei restauracija
yamato neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-05-01, 20:54   #16
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

Citata:
nu jeigu dirbi maximoj guani 800lt tai apie lempas gali uzmirsti, o jei dar rankos is subines auga tai apie koki ju idejima ir normalu idejima gali eiti kalba ?
Ką man užmiršt tai man neaiškink, o jei pats netaupai ir remi kinų pramonę tai mano požiūriu bent jau yra graudu. Tuo labiau kad pats gal dar tėvelio pinigus leidi...

liudas777 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-05-02, 10:36   #17
KoBalD
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-02
Pranešimai: 19

KoBalD is on a distinguished road



Standartinis

Grazus Coupe...salonas kaip mano, tik maniskis nuwarges...o kas del duju ranka man nekyla det...

KoBalD neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-05-02, 18:35   #18
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

Citata:
Jeigu tu cia ryzas ateini ishsilieti, susipikti tau gerai sekasi
Aš ateinu su normaliais žmonėm pabendraut. O su tavim man nelabai bendraujasi matau. Pasižiūrėk į savo bendravimą kada nors.

liudas777 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-05-03, 10:22   #19
Edgaras
 
Edgaras's Avatar
 
Statusas: Moderatorius
Užsiregistravo: 2008-07-17
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,093

Edgaras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mikis View Post
mane sudais pilstai, o as turiu tylek ? su kiekvienu benrauju taip kaip jis to nusipelnes yra
su tavim zmogus normaliai bendravo. pats uzsipuoliai.
pasiskaityk gal nuo pradzios. tau normaliai draugiskai patarima dave kad geriau neleisk pinigu ant nekokybisku prekiu. o tu jau ten pradejai apie maximas ir rankas is siknos.

Edgaras neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-05-03, 10:52   #20
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

Aš tau nieko blogo nesakiau kol pats nepradėjai. Čia apskritai niekas nieko neaiškina. Jei nori parašai ir pasitari, o jei labai nepatinka kitų žmonių nuomonės tai susidėk tas lempas ir parašyk kad esi labai patenkintas.

liudas777 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.