Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2023-06-08, 07:42   #1
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė AndreFreire View Post
Kito gamintojo forume aprašinėju tris turimus automobilius. Vienas 2001 metų gamybos - jis pas mus šeimoj nuo 2003 metų, tad vyksta prikėlimo darbai nuo pilno išardymo, retesnių įdomesnių detalių paieškos ir remontai. Kitas kasdieninis 2016 metų - įvairūs modai, softai, ekslpoatacijos klausimai ir tikrai visiems aktualūs remontai. Trečias 2022 metų, žmonos automobilis. Apie jį dalinuosi informacija, kuri aktuali būtų norintiems tokį pat įsigyti ir greitai parašysiu apie garantinio remonto problemas, su kuriomis susidūriau šią savaitę. Taip kad tikrai yra ką rašyti apie visus automobilius, tiesiog tingit, nenorit arba nesukiojat varžtų patys ir esat servisų klientai svajojantys apie kiniškus AMG paketus ir fake ratus.
Ale is kur tu toks protingas atsiradai. Tai ir sedek tuose kituose forumuose, kur tau viskas gerai. Ko cia prireike? niekada nesupratau ir nesuprasiu tokiu. Bamba kaip viskas blogai kaip kotur gerai, bt vistiek sedi cia

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2023-06-08, 08:13   #2
AndreFreire
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-10-01
Pranešimai: 61

AndreFreire is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Ale is kur tu toks protingas atsiradai. Tai ir sedek tuose kituose forumuose, kur tau viskas gerai. Ko cia prireike? niekada nesupratau ir nesuprasiu tokiu. Bamba kaip viskas blogai kaip kotur gerai, bt vistiek sedi cia
Atsiprašau jog bandom diskutuoti apie forumus bendrai tavo temoje, suprantu, kad ne vieta čia tokiems pokalbiams. Administratoriai, jei galit perkelkit arba ištrinkit viską, nes savininkas labai jautrus žmogus su neišlavintu gebėjimu diskutuoti. Ir prašau visų šioje temoje rašyti tik pozityviai ir nekelti jokių probleminių klausimų.

AndreFreire neprisijungęs   Cituoti
Old 2023-06-08, 08:42   #3
Garbanius
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-08-08
Pranešimai: 551

Garbanius is on a distinguished road



Standartinis

AndreFreire, kas ten per forumas kuris gyvas? As kiek esu dalyvis, tai arba numirė jie, arba beveik numirė. Šitas dar palygint aktyvus

Garbanius neprisijungęs   Cituoti
Old 2023-06-08, 08:44   #4
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Garbanius View Post
AndreFreire, kas ten per forumas kuris gyvas? As kiek esu dalyvis, tai arba numirė jie, arba beveik numirė. Šitas dar palygint aktyvus
Pala nebutu manes su mano draugu Simaso. Sitam irgi batai butu mudu dar ciw pablevyzgojam kartais stiprokai

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2023-06-08, 09:38   #5
Garbanius
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-08-08
Pranešimai: 551

Garbanius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Pala nebutu manes su mano draugu Simaso. Sitam irgi batai butu mudu dar ciw pablevyzgojam kartais stiprokai
sutinku 100proc

Garbanius neprisijungęs   Cituoti
Old 2023-06-08, 10:15   #6
AndreFreire
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-10-01
Pranešimai: 61

AndreFreire is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Garbanius View Post
AndreFreire, kas ten per forumas kuris gyvas? As kiek esu dalyvis, tai arba numirė jie, arba beveik numirė. Šitas dar palygint aktyvus
Negyvas tas forumas. Ten aš vienas gyvas tam forume veikiu pagal jo paskirtį. Todėl ir rašau, kad nustokit šūdais drabstytis, nes čia dar bent kažkas vyksta. Aišku, gaila, kad nebėra FUN500, Gadget ir Apple garažo veiklos aprašymų, juos visada sekiau ir dėl jų čia pasilikau.

AndreFreire neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.