Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » CLS Klasė » W219

Naujas pranešimas
Old 2022-03-31, 14:04   #11
gtr
 
gtr's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-02-12
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 203

gtr is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
kalbėjo apie detalių kainą, o ne darbų. puse kainos gali laisvai nubraukt
Tai galima ir diskus su kaladėm iš šroto dėt, dar daugiau nusibrauks

gtr neprisijungęs   Cituoti
Old 2022-03-31, 14:06   #12
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,218

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė gtr View Post
Tai galima ir diskus su kaladėm iš šroto dėt, dar daugiau nusibrauks
neverta

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2022-04-01, 14:15   #13
MkM
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2022-03-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4

MkM is on a distinguished road



Standartinis

Esu dekingas kiekvienam kuris pakomentuoja/pakomentuos apie betkokius remontus su kainomis ir gedimais, norisi kuo daugiau bendro vaizdo susidaryt apie automobilio aptarnavimus

MkM neprisijungęs   Cituoti
Old 2022-05-23, 08:20   #14
refas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2021-04-03
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2

refas is on a distinguished road



Standartinis

Aš saviškį iš JAV pirkau pernai kovo mėn. Tai man asmeniškai žiauriai brangiai viskas suėjo, jau dabar 19k man jis stovi, būčiau drąsiai W218 paėmęs
Pirkau naujus radiatorius - 500 eur
AMG buferis priekinis 1200 eur
Slenksčiai 150
Kapotas 250
Generatorius 140
Priekinis dešinys amortikas 500
Visa važiuoklė perrinkta, diskai, kaladės, žvakės, tepalai, dėžės pagalvės ir visa kita ko jau nebeatsimenu.
Nuo rugsėjo iki dabar keturis kartus servise buvau, visus palikau po 800 eur. Bet jau nebelabai yra ką keist, tai tikiuosi dabar ramiai važinėsiu kurį laiką
Aišku va, keyless rankenėlė nei viena neveikia, persilitavau pats žiemą, pagauna vis tiek greit drėgmės ir sugenda. Nauja viena iš Silberio, pagal spalvos kodą 250 + EUR. O reik tai keturių...

Šiaip nežinau, tikrai nepigi eksploatavimui ši mašina, prieš tai turėjau A6 C6 3.2 FSI, tai per 5 metus mažiau sutvarkiau, nei čia per pusmetį, na bet aišku, nėr ko norėt, visada išsilaižyt iki galo kainuoja, plius kiekvienas kitaip savo auto prižiūri, man bet koks garselis, jau reiškia, kad vsio, reik tvarkyt, nes nekenčiu, kai neveikia kas nors

refas neprisijungęs   Cituoti
Old 2022-05-23, 09:52   #15
kazinak
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2021-11-03
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 99

kazinak is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė refas View Post
Aš saviškį iš JAV pirkau pernai kovo mėn. Tai man asmeniškai žiauriai brangiai viskas suėjo, jau dabar 19k man jis stovi, būčiau drąsiai W218 paėmęs
Pirkau naujus radiatorius - 500 eur
AMG buferis priekinis 1200 eur
Slenksčiai 150
Kapotas 250
Generatorius 140
Priekinis dešinys amortikas 500
Visa važiuoklė perrinkta, diskai, kaladės, žvakės, tepalai, dėžės pagalvės ir visa kita ko jau nebeatsimenu.
Nuo rugsėjo iki dabar keturis kartus servise buvau, visus palikau po 800 eur. Bet jau nebelabai yra ką keist, tai tikiuosi dabar ramiai važinėsiu kurį laiką
Aišku va, keyless rankenėlė nei viena neveikia, persilitavau pats žiemą, pagauna vis tiek greit drėgmės ir sugenda. Nauja viena iš Silberio, pagal spalvos kodą 250 + EUR. O reik tai keturių...

Šiaip nežinau, tikrai nepigi eksploatavimui ši mašina, prieš tai turėjau A6 C6 3.2 FSI, tai per 5 metus mažiau sutvarkiau, nei čia per pusmetį, na bet aišku, nėr ko norėt, visada išsilaižyt iki galo kainuoja, plius kiekvienas kitaip savo auto prižiūri, man bet koks garselis, jau reiškia, kad vsio, reik tvarkyt, nes nekenčiu, kai neveikia kas nors

Pats kaltas kad nepaskaiciavai pries pikrdamas kiek remontas kainuos. Ir tokiu darbu nelabai gali priskirti prie eksploataciniu

kazinak neprisijungęs   Cituoti
Old 2022-05-23, 17:46   #16
masterkame
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-21
Gyvenamoji Vieta: Skien Norway
Pranešimai: 1,195

masterkame is on a distinguished road



Standartinis

Stok į klubą. Aš kai cl55 pirkau galvojau su mašinos kaina iš USA tilpsiu į 15 nu max 18 su dažymu. Jau 20k seniai peržengiau. O apie kažkokį dažymą net kalbos nebuvo. Būsiu labai laimingas jei į 25k tilpsiu ir tai optimistiškai čia..

masterkame neprisijungęs   Cituoti
Old 2022-05-24, 08:34   #17
gtr
 
gtr's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-02-12
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 203

gtr is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė refas View Post
Aš saviškį iš JAV pirkau pernai kovo mėn. Tai man asmeniškai žiauriai brangiai viskas suėjo, jau dabar 19k man jis stovi, būčiau drąsiai W218 paėmęs
Pirkau naujus radiatorius - 500 eur
AMG buferis priekinis 1200 eur
Slenksčiai 150
Kapotas 250
Čia paprasčiausiai reikėjo žinot, kad W219 daužtu priekiu neverta pirkt, dar ypač jei AMG priekis

gtr neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.