Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-06-30, 20:41   #31
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,619

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė PetrasR View Post
Burzgia kaip reikalas, ir per pedala jauciasi ir puikiai girdisi visiems sedint viduje. Nekarta manes zmona buvo paklaususi 'kas cia per garsas'. As todel ir aiskinausi kaip ta dalyka galima sutvarkyti ir nuvariau i SilberAuto kad man padarytu pakeitima.

O jeigu tu vaziuodamas (stovedamas) sudarai keleiviams salygas paklausti 'kur variklio garsas dingo', vadinasi buni visiskoje tyloje, todel atnaujinimo operacija turetum pasidaryti pats pirmasis
tau tas garsas vaziuojant buna? man tik durzgia kai uzgesini auto, tai kokia 2-3 sekundes burzgia, o siaip vaziuojant niekada burzgesio negirdejau

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-30, 20:53   #32
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
tau tas garsas vaziuojant buna? man tik durzgia kai uzgesini auto, tai kokia 2-3 sekundes burzgia, o siaip vaziuojant niekada burzgesio negirdejau
Man burzgia tikrai labai tyliai ir retai, dazniausiai prie sankryzos kai sustoju staigiau ar pedala stovedamas pamaigau, ir nutyla greitai. Paskui buna kaip ir Apple sako, uzgesinus auto. Bet kai ir prie sankryzos suburzgia, tikrai tyliai, trumpai ir tai nekelia jokio diskomforto. Tas burzgimas labiau per pedalo suvibravma tik jauciamas. Petrai, jei pas tave burzge garsiai iki pakeitimo, gal kas netvarkoj buvo... Nes kaip matai, nei man nei apple garsaus burzgimo nera. Beja, smalsu, kiek silberis paprase uz sita pakeitima?

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-30, 21:00   #33
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,619

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Man burzgia tikrai labai tyliai ir retai, dazniausiai prie sankryzos kai sustoju staigiau ar pedala stovedamas pamaigau, ir nutyla greitai. Paskui buna kaip ir Apple sako, uzgesinus auto. Bet kai ir prie sankryzos suburzgia, tikrai tyliai, trumpai ir tai nekelia jokio diskomforto. Tas burzgimas labiau per pedalo suvibravma tik jauciamas. Petrai, jei pas tave burzge garsiai iki pakeitimo, gal kas netvarkoj buvo... Nes kaip matai, nei man nei apple garsaus burzgimo nera. Beja, smalsu, kiek silberis paprase uz sita pakeitima?
Ką reiškia garsaus burzgimo nera? Man burzgia jopapa kaip garsiai kai isjungiu varikli, jei taip pastoviai burgztu, tikrai keltu diskomforta. Bet tai buna, tik isjungus varikli. Vaziuojant - niekada. Arba tyliai, kad net to negirdziu. O klausa pas mane jautri

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-30, 21:14   #34
PetrasR
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-07-05
Pranešimai: 425

PetrasR is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
tau tas garsas vaziuojant buna? man tik durzgia kai uzgesini auto, tai kokia 2-3 sekundes burzgia, o siaip vaziuojant niekada burzgesio negirdejau
Isjunk radija, isgirsi SBC pastoviai uzpildo sistema, ir kas koki penkta pedalo paspaudima ar pagal kitokia formule, varineja ta skysti ir dirba siurbliukas. Todel ir girdisi (bei jauciasi) garsai.

PetrasR neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-30, 21:18   #35
PetrasR
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-07-05
Pranešimai: 425

PetrasR is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Man burzgia tikrai labai tyliai ir retai, dazniausiai prie sankryzos kai sustoju staigiau ar pedala stovedamas pamaigau, ir nutyla greitai. Paskui buna kaip ir Apple sako, uzgesinus auto. Bet kai ir prie sankryzos suburzgia, tikrai tyliai, trumpai ir tai nekelia jokio diskomforto. Tas burzgimas labiau per pedalo suvibravma tik jauciamas. Petrai, jei pas tave burzge garsiai iki pakeitimo, gal kas netvarkoj buvo... Nes kaip matai, nei man nei apple garsaus burzgimo nera. Beja, smalsu, kiek silberis paprase uz sita pakeitima?
Viskas pas mane 100% idealiai. Normalus dalykas cia. Paskaityk uzsienio forumus.

Tiesiog kai klausaisi muzika ir siaip nekreipi i tai demesio, tai ir nejauti bet jeigu specialiai to pasiklausai arba vazineji 'visiskoje tyloje', tada tas siek tiek girdisi.

Kai kam dzin, kai kam ir barskanti pakaba dzin (nesigirdi), o kai kam nedzin. Tik tiek.

Man keite nemokamai nes masina nera maciusi kitokio serviso apart oficialaus MB dylerio (tiek DE tiek LT). Uzklause vadybininkas merso centro, jie pagal rida, metus ir aptarnavimo istorija paziurejo ir dave 100% kompensacija.

Bet jeigu siaip is gatves, tai detale apie ~500Lt, ir darbai dar kokie pora simtu gal.

PetrasR neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-30, 21:18   #36
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Ką reiškia garsaus burzgimo nera? Man burzgia jopapa kaip garsiai kai isjungiu varikli, jei taip pastoviai burgztu, tikrai keltu diskomforta. Bet tai buna, tik isjungus varikli. Vaziuojant - niekada. Arba tyliai, kad net to negirdziu. O klausa pas mane jautri
I
Isjungus varikli aisku girdisi kai auto uzrakini nueinant. Bet vaziuojant, salone - tikrai labai tyliai ir retai ir jokio diskomforto nekelia

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-30, 21:22   #37
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė PetrasR View Post
Viskas pas mane 100% idealiai. Normalus dalykas cia. Paskaityk uzsienio forumus.
Bet jeigu siaip is gatves, tai detale apie ~500Lt, ir darbai dar kokie pora simtu gal.
Zinau kad normalus, skaiciau. Tik tas garsas sakau, nedidelis ir man natrukdo
O del silberio, sudominai cia, mano auto pirkta nauja lt silberyje, tik jame aptarnauta buvo, reiks paskambint, gal ir man haliavai pakeis... nors man cia toks mazmozis, kad net tingesis haliavai vaziuot keist

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.