Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Old 2012-01-14, 01:18   #1
bikoldis18
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: anglija
Pranešimai: 84

bikoldis18 is on a distinguished road



Standartinis Del sildimo W211

sweiki norejau paklausti del sildimo e270 cdi 2003 metu gal turik kokia nors schema kur galetu rastis tuos vadinamus kiausius nes as sende ziurejau po abs skysciu ten neimanoma rankos ikisti ir kai db orelis -2 laukia biski saltoka vazineti be sildimo . radau kazkokia panacia beda bet nznau kaip iki ten dasikrapstyti '' Buvau gan senokai sukures tokia tema, nes mano w211 turejo sia problema, tada ten dar keli zmones rase jai suzinociau kame reikalas parasyciau atsakyma, na ir pagalvojau gal siaip kam pravers si info. Gedimas buvo silto salto oro atodarymo sklendeje, daznai tokie gedimai buna ir w210 medeliuose, tik ta ten sklende vadinami "kiausiai" skiriasi tarp siu modeliu. w210 modelyje juos galima isrinkti ir isvalyti, turi buti kazkur tokia tema paieskokit, o W211 modelyje paprasciau net nebuna, ten yra idetas toks mazas varykliukas toje sklendeje, panasus kaip kad budavo kasetiniuose magnetafonuose. esme tame kad sunkus priejimas kad tuos kiausius nuimt, nes bent jau pas mane angliskame variante jie buvo po abs skycio bakeliu, priejimas labai nekoks, bet pasistnegus nuimt galima. tik jokiu budu nenuiminekit abs skyscio bakeliu, tai jau profu darbas. taigi uskisate ranka po tuo bakeliu, ir nuimate tuos kiausius, i juos ateina 3 slangos. silto salto oro, ir iseina jau viena kuri paduoda jau arba silta arba salto ora nuo pagal jusu pageidavima, taigi nuemus tuos kiausius, issiardykyt juos, dangtelis nusiima gan lengvai, viduj nieko mandro nera, tik varykliukas su grazto formos angaliu, kuris besisukdamas reguliuoja pacia sklende. pas mane varykliukas buvo aprudyjes ir uzsikirtes, nes matyt nuo kondecato, per laika aprudyjo. jau maneme kad varykliukas bus mires, bet nupurskus ji su WD ir isjudinus pacia ashi, jis pradejo veikti, perlytavome + ir - laidukus, kad netycia veliau nereiktu vien delto vel ardyti, ir visa varykliuka apvale nuo rudziu, is tepeme ji su solidolu, tada viska surinkome, patikrinome viskas veikia perfect. vazineju jau kokia 3 men siltai. Tikiuosi kad kazkam si info bus naudinga.

bikoldis18 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-14, 21:02   #2
bikoldis18
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: anglija
Pranešimai: 84

bikoldis18 is on a distinguished road



Standartinis w211 sildimas

sweiki sende pasidariau diagnostika ir gawau 2 errorus tai gal iseitu jusu paklausti ka jie galetu reiksti kodai yra 9118 ir 9128


bikoldis18 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-11-26, 09:20   #3
bigt
 
bigt's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-02-22
Pranešimai: 18

bigt is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę bigt per Skype™


Standartinis

Man si problema iskilo, bandysiu padaryti pagal tavo patarimus.
Pucia toki salta ora ... Jei pades, parasysiu, Tikiuos, kad nors viena tema forume bus padejusi
Pades ar ne, aciu kad pasidalinai galimomis bedomis ir sprendimu.

bigt neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.