Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

Naujas pranešimas
Old 2014-11-09, 14:36   #61
kesha
 
kesha's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-12-06
Gyvenamoji Vieta: Dzidziulis kaimas
Pranešimai: 3,502

kesha is on a distinguished road



Standartinis

Nezinau vaziuokles konstrukciniu ypatumu skirtumu tarp cls ir e klases,bet pas mane taip pat suskamba tokia melodija stabdant arba sukant vaira ,kada vaziuoju letai.Jeigu kur rasi priezasti -pasidalink patirtimi,gal ir man/kitiems pravers.

__________________
ex W210 E320CDI
ahora S211 E320CDI
kesha neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-09, 14:45   #62
Neveriauskas
 
Neveriauskas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-10-16
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 135

Neveriauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Neveriauskas per Skype™


Standartinis

Tai pirkau is anglo dylerio,duota garantija.Varysiu i local servisa.tegul aiskinasi is kur ten tie garsai pareina.Ten nera blogai taip.Vaziuoji jeigu tiesiai bamu,lyg viskas ciki.Bet ziede jeigu matoji vaira ar stabdai staigiau pareina toks garsas vienas ir tas pats.As manau kazkas bus su vaziuokle tai 100%.Tik nieko nesuprantu as ten apie tuos sarnyrus apatinius ar virsutinius,gal amortikai kokios gumos ar dar kas.Tik zinau kad ten viskas pareina is priekio.Nes vaira kaip susuki iki galo ant tempimo ir laikai,tai viskas gerai.Ten trakstelna vienu momentu besukant ir taip paciai stabdant...

__________________
Ex MB w211 320cdi
EX BMW E60 535d

CLS 320 CDI
Neveriauskas neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-09, 15:09   #63
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

w219 ir w211 važiuoklės tokios pačios.

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-09, 15:27   #64
Neveriauskas
 
Neveriauskas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-10-16
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 135

Neveriauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Neveriauskas per Skype™


Standartinis

hm,paskaitinejau forumus anglu,radau panasia beda vieno londoniecio kaip mano,kad sukant vaira traska. Common prob on bigger mercs
Lower ball joints, grease is gone and they died.
Most cars I had had that problem, with me I made it worse as each car was lowered and ball joint were put to even bigger stres :-)
After change no probs - I remember my S500 coupe was squeking like an old arm chair.

Ka reiskia tie lower front ball joints>?

kazkas su sarnyrais kaip translate rodo

__________________
Ex MB w211 320cdi
EX BMW E60 535d

CLS 320 CDI
Neveriauskas neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-09, 15:38   #65
Liliputas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-09-27
Gyvenamoji Vieta: Siauliai
Pranešimai: 9

Liliputas is on a distinguished road



Standartinis

Tai jei uk esi ar nepazysti kokio lietuvio kur masinas tvarko, nulek iki jo ir paklausk ,pasakys kas kaip, ir sutvarkys, bet kokiu atveju tex tvarkyti juk nevazinesi traskedamas. Gal cia pas tave koks atraminis guolis, cia tik speju

Liliputas neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-09, 15:40   #66
Gadget
 
Gadget's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-03-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,278

Gadget is on a distinguished road



Standartinis

Apatinis sarnyriukas, jis presuojamas. Buvo ir man tas...

__________________
STAR diagnostika. Chiptuning, EGR/DPF korekcija. Mercedes raktų gamyba. ISM/ECU blokų naujinimas. Elektronikos darbai.

http://www.mbguru.lt

tel. nr. +370 (628) 93 035
________________________
Gadget neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-09, 15:48   #67
Neveriauskas
 
Neveriauskas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-10-16
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 135

Neveriauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Neveriauskas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Gadget View Post
Apatinis sarnyriukas, jis presuojamas. Buvo ir man tas...
Bingo.Radau ten forume,kur rasiau kad vienam is londono vaziuojant per gulincius mentus isviso suzvangsi kaip man.Tai kazka jam atrase paskiau kiti temos autoriai kad jointas kuris yra presuojamas.Garsas is tikro nemalonus.Kaip arklio vezimas susiubuotu.Tai vakar pirkau masina ir net nepabandziau aisku,buvau uzkures,pirmyn ir atgal,israse garantija ir vsio.Namo parvare irgi man delivery padare.Pats isvaziavau tik kaip draudima ant saves nusipirkau ir taxus.

Front ball joint. It has to be pressed in and out.

1.4 hours labour and £35 for the joint.

Cia taip masina pirkau pirma karta gyvenime,kad nuvaziavau,apejau,atsiguliau po apacia,uzkuriau,paziurejau ar lempos veikia,dar kazkas.po 30 min sakau perku..Siaip patiko ir net nelabai ziurejau koki bajariai.Tai turbut padariau klaida,reikia ziuret ilgiau ir kazkaip pabandyt kaip perkam lietuvoje po 2 val ar net puse dienos Aisku man atnese visa full merso istorija,todel pasitikejau.Vakare vaziuoju bandyt as ja is namu,girdziu traska braska D

__________________
Ex MB w211 320cdi
EX BMW E60 535d

CLS 320 CDI

Paskutinį kartą redagavo Neveriauskas; 2014-11-09 15:59 val.
Neveriauskas neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-09, 17:30   #68
m.a.rius
 
m.a.rius's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-09-15
Gyvenamoji Vieta: Jurbarkas
Pranešimai: 36

m.a.rius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Liliputas View Post
Tai jei uk esi ar nepazysti kokio lietuvio kur masinas tvarko, nulek iki jo ir paklausk ,pasakys kas kaip, ir sutvarkys, bet kokiu atveju tex tvarkyti juk nevazinesi traskedamas. Gal cia pas tave koks atraminis guolis, cia tik speju


tokio kaip atraminio guolio pas 219 ir 211 nera. Girgzdejimas gali atsirasti nuo sudilusio arba tiesiok "sauso" sarnyro. Ju priekyje vienoje ir kitoje puseje yra po tris. Gali buti kad uzteks isoriskai apziurejus matyti kuri reikia keisti, suplysusi apsaugine guma, sudrekia aplinkui. Cia visiskai normalus ir pakankamai nebrangus remontas. Betkokiu atveju tai nepriezastis nepirkti ar gailetis nusipirkus automobili. Lietuvoje uz betkurio sarnyro pakeitima su viskuo sumoketum apie 100-300lt .

m.a.rius neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-09, 17:45   #69
a-1
 
a-1's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-25
Gyvenamoji Vieta: Fuerteventura
Pranešimai: 3,620

a-1 is on a distinguished road

Send a message via ICQ to a-1 Nusiųsti žinutę a-1 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė m.a.rius View Post
tokio kaip atraminio guolio pas 219 ir 211 nera. Girgzdejimas gali atsirasti nuo sudilusio arba tiesiok "sauso" sarnyro. Ju priekyje vienoje ir kitoje puseje yra po tris. Gali buti kad uzteks isoriskai apziurejus matyti kuri reikia keisti, suplysusi apsaugine guma, sudrekia aplinkui. Cia visiskai normalus ir pakankamai nebrangus remontas. Betkokiu atveju tai nepriezastis nepirkti ar gailetis nusipirkus automobili. Lietuvoje uz betkurio sarnyro pakeitima su viskuo sumoketum apie 100-300lt .
nu tai jei su garantija pirkai tai kame reples, nebent is babajaus, tai apsisarvok kantrybe ir paskirk laiko tam

__________________
a-1


Naudota technika verslui:

www.resale.lt
www.zemesukis.lt

a-1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-09, 18:20   #70
Neveriauskas
 
Neveriauskas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-10-16
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 135

Neveriauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Neveriauskas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė a-1 View Post
nu tai jei su garantija pirkai tai kame reples, nebent is babajaus, tai apsisarvok kantrybe ir paskirk laiko tam


Butent kad pirkau ne is babajaus.Pirkau is normalaus 40m kazkur tikro anglo...zmogelis turi jarda su kokia 15 masinu,pats dirba mechaniku ant to kiemo ir ferarius tvarko,buvo vienas tas feraris sone.teko matyt.O viena diena kaip skambinau babajui,tai supratau,kad pas toki papuoliau is akcento man pasake "Hello my friend" good condition
Man israse garantijos bukleta iki 1000 svaru,gali claimint 6 kartus.TIpo su tuo bukletu nuvaziuoji pas local servisa ir tvarkai.as tik dabar mastau ar sitoje vietoje tiktu officialus mb servisas? manau i 1k svaru turetu tilpti remontas tikrai.Nes lubos man 1k svaru.

__________________
Ex MB w211 320cdi
EX BMW E60 535d

CLS 320 CDI
Neveriauskas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.