Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2014-03-02, 13:11   #21
liutasss
 
liutasss's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-02-17
Pranešimai: 665

liutasss is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Coupe tikrai ne arba sedanas arba dzipas. Ir motorai tik nuo 200 AG ir i virsu
sitas man patiko 200AG IR I VIRSU

liutasss neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-03-02, 13:22   #22
vytas85
 
vytas85's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-02-18
Pranešimai: 1,163

vytas85 is on a distinguished road



Standartinis

http://www.ebay.co.uk/itm/CAYENNE-BO...item233652288d

o cia dar 10k lt bodykitui,kad butu grazu i ta porscha ir paziureti

__________________
mercedes w220 320cdi 2003m ir bmw 325 cabrio 1990m

ex-bmw tc baur cabrio,bmw 325 sedan,chrysler sebring cabrio,toyota celica cabrio,bmw 328 cabrio.renault vel sati,bmw e61 530d,chrysler grand voyager,volkswagen sharan carat....
vytas85 neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-03-02, 13:53   #23
Ffeibiss
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-07-16
Pranešimai: 201

Ffeibiss is on a distinguished road



Standartinis

Jeigu nori, gali man paskambint 8620489 trys septyni, papasakosiu daug apie porsus. Mano tevas daug ju turejes, tikrai labai geros masinos.
Kazkas cia sake, kad ilgiuosi cl. Didele netiesa nors buvo smagi masina, per si laika jau buciau ant remonto tikrai kokiu 10k palikes, plius visos bedos su vagimis....

Su dujom cayeno faceliftai nedraugauja, nes yra tiesioginis ipurskimas, bet prins jau tikrai kazka gales pasiulyt.
Mano nuomone, 3.6 ar 3.8 variklius reikia pamirsti del per mazos traukos.

Cia visi sako, kad varikliai 4.5 blogi, gilzes keist reikia. Kiek domejausi uzsienio forumuose, tai yra beda bet tikrai ne pati dazniausia.

Orine vaziuokle yra viena is patikimiausiu is visu markiu (kalbejau su ne vienu restauruotoju)
Bet as ieskojau be orines, tokia ir paemiau. Gal kiek kietoka, bet tas kietumas specifinis (pas mane r20)

Daznai genda multimedia, kuri deja ir man sugedo. Nuveziau i viena vieta, sutaisys uz 500 (skelbimuose buvau rades devetu ir uz 400, bet nebespejau paimt)

Siaip masina turiu apie 10menesiu, su ja nuvaziavau apie 20k km, su 0 islaidu.
Tiesa, perkant keiciau kelias vaziuokles dalis ir galinius diskus(priekiniai jau buvo keisti)

Daugiau nezinau, ka cia galima paminet. Galvoju gal sitos masina laikyt, kai kita nusipirksiu ir koky bodykita uzsimest, kurie db labai atpige mano manymu, tai yra tikrai gera masina, o kai kiti sako, kad labai genda, gal buna tas variantas, kai nekeicia tepalu, nieko nedaro ir poto verkia. O cayennu yra tikrai labai daug, vos nei kaip w220, del to ir gandu nemazai.

Vienintele beda tai del diagnostikos, su vagcomu ar kitokiais nenuskaitysi 100proc klaidu, bet jei neketini pats pirkt diagnostikos, sitas dalykas pasimirsta. 911 servisas turi visa dilerine diagnostika ir ten tikrai ne brangiau nei pasidaryt diagnostika pas "vasia" garaze

Jei ka, klausk ar skambink
Ps. Pamirsau pamineti, kad i carreras ir kitus modelius dedami varikliai yra flat 6, cayenuose yra v6,v8.
Naujesniuose varikliuose stovi vienodi varikliai su panamera. Ir v8 nuo v6 skiriasi tik tuom, kad yra 2 cilindrais maziau, viskas tas pats

Ffeibiss neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-03-02, 14:01   #24
Ffeibiss
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-07-16
Pranešimai: 201

Ffeibiss is on a distinguished road



Standartinis

Dar parasysiu pamirsau pamineti, kad labai daznai genda hidraulinis dezes blokas, kas pas mane buvo nukepes, kai pirkau (labai apsimokejo)) ). Del to irgi galbut reiktu pasiruosti, latvijoj juos taiso su 2metu/ 100k km garantija. Pirma galvojau detis nauja, bet kaina buvo 6k lt su mazesne garantija
Latviskas variantas pasiderejus man apie 2k lt kainavo, kas skaitau yra pigu

Ffeibiss neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-03-02, 15:04   #25
Krizoks
 
Krizoks's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-09-28
Pranešimai: 997

Krizoks is on a distinguished road



Standartinis

o ko w211 blogai?

Krizoks neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-03-02, 17:43   #26
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,619

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Ačiū Feibi aš ir galvoju kodel prefacelift kas antras su dujom, o facelift nei vieno, tai pasirodo nesideda i juos dujos, tai iskart atkrenta variantas, nes 20 litrų benzo tikrai nepilsiu. Reiks pasidometi, bet jei yra kaip sakai, tai nebus pas mus seimoj Cayenne

Jei turėsiu kokių klausimų - pasuksiu. Ačiū


Citata:
Pradžioje rašė Krizoks View Post
o ko w211 blogai?
Niekuo, superinis automobilis tiesiog jau treti metai eina kaip važiuoju, laikas po biškį keisti. Žinai, gi sako, kad viska kas juda reik keisti kas 3 metus (išskyrus žmona)

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-03-02, 17:47   #27
Ffeibiss
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-07-16
Pranešimai: 201

Ffeibiss is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Ačiū Feibi aš ir galvoju kodel prefacelift kas antras su dujom, o facelift nei vieno, tai pasirodo nesideda i juos dujos, tai iskart atkrenta variantas, nes 20 litrų benzo tikrai nepilsiu. Reiks pasidometi, bet jei yra kaip sakai, tai nebus pas mus seimoj Cayenne

Jei turėsiu kokių klausimų - pasuksiu. Ačiū




Niekuo, superinis automobilis tiesiog jau treti metai eina kaip važiuoju, laikas po biškį keisti. Žinai, gi sako, kad viska kas juda reik keisti kas 3 metus (išskyrus žmona)
Tai pasiimk prefacelift kokiu 2006 metu su maza rida, isidek dujas ir bodykita koki geriau net ziuresis. Vidus pvz nesiskiria facelifte

Ffeibiss neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-03-02, 18:16   #28
P3
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-10-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 553

P3 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Ačiū Feibi aš ir galvoju kodel prefacelift kas antras su dujom, o facelift nei vieno, tai pasirodo nesideda i juos dujos, tai iskart atkrenta variantas, nes 20 litrų benzo tikrai nepilsiu. Reiks pasidometi, bet jei yra kaip sakai, tai nebus pas mus seimoj Cayenne

Jei turėsiu kokių klausimų - pasuksiu. Ačiū




Niekuo, superinis automobilis tiesiog jau treti metai eina kaip važiuoju, laikas po biškį keisti. Žinai, gi sako, kad viska kas juda reik keisti kas 3 metus (išskyrus žmona)
Kodel jau zmonai taikoma isimtis ?

P3 neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-03-02, 18:25   #29
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,476

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Nes per brangu keist

Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-03-02, 19:42   #30
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Hunter View Post
Nes per brangu keist
Nėr taip blogai, tik gal ne kas 3, o kas 5

Artunas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.