Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W124

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-11-06, 23:57   #1
turbozvirblis
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-10-31
Pranešimai: 72

turbozvirblis is on a distinguished road



Standartinis Nera ant skydelio apsvietimo, nuo kuriu modeliu man tiks nausjas skydelis?

Sveiki,

s124 83kW 2.5D nedega skydelio apsvietimas. Apacioj viena linija - ten lyg kazkoks ekranelis- dega, bet visa kita visiskai tamsoje. Toki jau pirkau, tad kodel nedega nezinau. Visi kiti indikatoriai ir lemputes tvarkoje, spidometras ar veikia nezinau, apsukas rodo, degalus rodo, tepalo spaudima irgi, vandens temp rodo taip pat.

Klausimai:
1) Kurios yra apsvietimo lemputes, virsuj? Ten lyg ju 2 ir daugiau, tai nelabai realu, kad visos 1 metu perdege? Jeigu jos geros, kame gali but beda?
2)Jeigu jau skydeliui chana, ar is visu 124tu man tiktu skydelis? Tiesiog paieskoti kokio noriu - su laikrodziu ar apsuku rodymu ar reikia atsirinkinet?

turbozvirblis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-11-07, 02:33   #2
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

spydika apsviecia dvi lemputes dideles virsuje, kitos apacioj indikacines, seip skydelije yra mazas saugiklis, man kai jis buvo perdeges nei nedege nei spydikas nei peciuko reguliatoriai. pasiziek saugikli skydelije, ir po kapotu. spydikas tiks is bet kurio w124 pasitikrinimui (galiu paskolint)

Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-11-07, 07:21   #3
turbozvirblis
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-10-31
Pranešimai: 72

turbozvirblis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
spydika apsviecia dvi lemputes dideles virsuje, kitos apacioj indikacines, seip skydelije yra mazas saugiklis, man kai jis buvo perdeges nei nedege nei spydikas nei peciuko reguliatoriai. pasiziek saugikli skydelije, ir po kapotu. spydikas tiks is bet kurio w124 pasitikrinimui (galiu paskolint)
dekui, ziuresiu i lemputes saugikli paciame skydelyje
po kapotu uzmeciau aki, tai viskas ten ok, akivaizdziai susilydziusiu nera, apiputimo apsvietimas veikia, BET pats apiputimas ne - bet nemanau, kad susije.

parasysiu i privata del pakaitinio skydelio jei reiks, aciu is anksto

turbozvirblis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.