Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » CL Klasė (C126, C140, C215)

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-11-18, 21:05   #61
dibonas
 
dibonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-11
Pranešimai: 98

dibonas is on a distinguished road



Standartinis

Aisku, dekui uz atsakymus. Masina tokia bedavota turiu, dabar stovejo puse metu nenaudojama visiskai, tai vis islenda kokiu bedeliu. Bet nieko, po truputi dasivesim iki galo. O kur Kaune vaziuot tos diagnostikos darytis? Turbut tik Silber Auto tuom uzsiema?

dibonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-18, 23:05   #62
dibonas
 
dibonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-11
Pranešimai: 98

dibonas is on a distinguished road



Standartinis

Baisu man i ta silberi vaziuoti pokolkas, dar ir su deze siektiek bedu turiu, buna jei smarkiai gaza uzmini ir staigiai gaza atleidi, ismeta begi ant laisvo
Tai man ten kaip pateiks po tokiu remontu saskaita, teks kaledas prie tuscio stalo svesti Bet jau po svenciu,reiks prisikelt mersedesa antram gyvenimui

dibonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-19, 03:17   #63
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Geriau nelauk kaledu. Jeigu nori biski pigiau, vezk i autotechnum, gerai viska man padare

  Cituoti
Old 2011-11-21, 10:26   #64
dibonas
 
dibonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-11
Pranešimai: 98

dibonas is on a distinguished road



Standartinis

Dekui uz atsakymus ir patarimus. Na i servisa jau privalau vaziuoti, kadangi vakar bevaziuojant toki garsa mersedesas isleido, kaip kad kokia padanga staigiai nuleistu,oras iseitu. Tada uzsidege ABC klaida, islipau paziurejau, lyg masina nenusedus, parvaziavau namo. O dabar ryte pasiziuriu, vairuotojo puses priekinis ratas susedes zemai, tai jau kazkas si karta rimtai nusprogo ir nepasikelia uzkurus,o jei bandai vaziuoti raso,kad car is too low ir t.t. vesim,statysim ant kompo,ziuresim ka cia reikes keisti.

dibonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-21, 12:36   #65
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

tos puses kur nuseda voztuvas parejas.

  Cituoti
Old 2011-11-21, 13:09   #66
dibonas
 
dibonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-11
Pranešimai: 98

dibonas is on a distinguished road



Standartinis

Gal kas buvot susidūrę su sita problema ir pasidalintumet patirtim dėl to vožtuvo keitimo? Pirkti naują,naudotą,restauruoti,ar ką daryti? Ir kiek maždaug kainuoja šitas malonumas?

dibonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-21, 13:41   #67
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Kaina man rodos naujo apie 6-8000. Imk deveta, jeigu nieks nerestauruoja

  Cituoti
Old 2011-11-24, 16:22   #68
dibonas
 
dibonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-11
Pranešimai: 98

dibonas is on a distinguished road



Standartinis

kazkokia slanga man trukus,kur gale eina nuo vieno rato iki kito.Todel sbego skystis is sistemos ir masina susedo.Ryt pakeis ja,ziuresim ar problemu daugiau neislys. Gal kas zinot kiek skyscio i ta ABC sistema pilasi?

dibonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-25, 12:30   #69
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

tuo paciu pasikeisk skysti sistemoje. skyscio telpa apie 6ltr, bet su praplovimu supilsi 9-10litru, + filtro keitimas.. Taigi, rekomenduoju pasikeist tepalus ir praplovima padaryt RODEO testo pagalba. Cia kas turi merso programa padarys tau ta rodeo testa.

  Cituoti
Old 2011-12-04, 00:25   #70
dibonas
 
dibonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-11
Pranešimai: 98

dibonas is on a distinguished road



Standartinis

Pakeite man slanga, tepalus abc sistemoje. Prie to pacio,dapyle i deze tepalu,nes truko litro.. Bet po situ visu taisymu,man vairas siektiek sunkiai sukiojasi, ne taip stiprintuvas dirba,kaip turetu. Kaip suprantu,tas hidraulikos siurblys su vairo stiprintuvu susije,ar negali ten kazkas buti nutike? Pirmadieni i servisa atgal nuvaziuosiu,bet iki to laiko labai idomu,kas cia gali buti,per problema..

dibonas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.