Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-12-27, 09:03   #231
juozavas
 
juozavas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-05-17
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,694

juozavas is on a distinguished road



Standartinis

Krautuvėse visi telikai nustatyti dynamic režimu, nes jei tik vienas bus standart, tai automatiškai psichologiškai pirkėjui jis rodys prasčiau. Aišku perkant, kai lygini A vs B reikia patikrinti dar kartą, kad nustatymai būtų tie patys.

O plazma turi savo minusų ir pliusų, bet nesu toks kinomanas kad man to reikėtų.

__________________
Visos kineziterapijos paslaugos 867242404
juozavas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-27, 09:04   #232
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

o aš nusipirkęs LG su Led pašvietimu ir tikrai esu patenkintas

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-27, 09:20   #233
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

Kai pirkau savo, prasiau kad nestu visus man patikusius ir statytu i ta pacia vieta, jungtu prie TV kabelio (o ne DVD suspaustu formatu) ir ijungtu sporto kanala. Nes pirkau ji kaip tik naujam F-1 sezonui. Issirinkau butent samsunga, 7. Mano nuostabai prasciausiai man pasirode sony

Artunas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-27, 10:33   #234
Darvienas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-04-25
Pranešimai: 710

Darvienas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė juozavas View Post
Krautuvėse visi telikai nustatyti dynamic režimu, nes jei tik vienas bus standart, tai automatiškai psichologiškai pirkėjui jis rodys prasčiau. Aišku perkant, kai lygini A vs B reikia patikrinti dar kartą, kad nustatymai būtų tie patys.

O plazma turi savo minusų ir pliusų, bet nesu toks kinomanas kad man to reikėtų.
Juozavas, gerai išsirinkai, aš pats sony senuką namie turiu, nors koks ten senukas, 4 metai jam Gruodžio 31 sueis Klasė ten nėra aukščiausia, bet kaina buvo nemaža, tik va dovanų grotuvų man niekas nedave Rodo tikrai gražiai ir labai patenkintas iki šių dienų juo esu.

Gerai kad neskubėjai, perkant visada reik imt pultelį ir daryt viską, nustatymus keist, jungimą, usb failą paleist. Pažiūrėt ar tinka/patinka, o tada ir gailėtis nebus pagrindo nes išsirinksi geriausią.
Daug tokių žinau kurie atėjo, 5min ir išėjo su teliku o po to nepatenkinti nes tikėjosi kad tas ar tas veiks kitaip nei veikia. O šaukštai po pietų, reikia žiūrėt ką perki ;

__________________

SE300 (3.2l B+G) 1992m.
Darvienas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-27, 16:16   #235
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

nu as 3min uztrukau pirkdamas bet pries tai intike daug issiskaiciau, tai atejau zinodamas ko noriu

Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-27, 18:35   #236
bitch
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-09
Gyvenamoji Vieta: ...
Pranešimai: 2,377

bitch is on a distinguished road



Standartinis

Juozavai, koki modeli nupirkai?

bitch neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-28, 11:01   #237
Darvienas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-04-25
Pranešimai: 710

Darvienas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
nu as 3min uztrukau pirkdamas bet pries tai intike daug issiskaiciau, tai atejau zinodamas ko noriu
Ar gyvai ar internete, skirtumo didelio nematau, svarbu kad žmonės pasidomi kaip kas kad žinotų ką perka ir instrukcijas paskaito nusipirkę )

__________________

SE300 (3.2l B+G) 1992m.
Darvienas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-28, 11:03   #238
juozavas
 
juozavas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-05-17
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,694

juozavas is on a distinguished road



Standartinis

nepamenu, modelis 650 kažkiek. Radom ir 750 modelį su akcija, bet 1000lt brangiau, ir pokytis nevertas to 1000lt.
Pirkt tikrai neskubėjau, namų darbus buvau padaręs, bet vistiek sunku. Geriausia, jau ka perėjai norimas krautuves ir, atrodo, kad išsirinkai, atsisėst ir ramiai geriant kavą dar kartą apsvarstyt viską. Beje čia ne sau, o tėvam pirkau. Pats turiu seną samsungą lcd, bet kitą tv kai pirksiu turbūt bus irgi sony. Čia kaip su mersais yra panašumų, tarsi ir nieko tokio išskirtinio ir stebuklingo, bet vistik apie markę atitinkama nuomonė yra.

__________________
Visos kineziterapijos paslaugos 867242404
juozavas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-28, 17:33   #239
bitch
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-09
Gyvenamoji Vieta: ...
Pranešimai: 2,377

bitch is on a distinguished road



Standartinis

ex650- minusas tas, kad 50hz tikrasis, samsungo SPVA matrica. Nors beveik visi sony tv su samsungo matricom eina. Neskaito MKV. Ir neturi local diming technologijos.

bitch neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-28, 18:24   #240
juozavas
 
juozavas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-05-17
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,694

juozavas is on a distinguished road



Standartinis

Turi local dimming, tik jis nuo 750 skiriasi ne tokiu smulkiu išdėstymu (berods 8 ar tai 12 zonų yra) ir berods 100 tikrų hz (rkai 3d žiūri tai gaunas 200 - kiekvienai akiai po 100hz) (kaip supratai 3d - aktyvus) nežinau kokia matrica, žinau kad matricos+vaizdo apdribimo (procesoriaus) derinys geriausias iš tos kainos kategorijos. MKV neskaito, bet yra nesunkus būdas mkv paversti į skaitomą formatą (2gb failas per 2min)
Realiai tie hz sudaro, bet nevisada jie yra esminis dalykas. Kartais su 50hz telikas žymiai geriau rodo nei kitas su 100, ir ne visi žmonės tą blurą judesy pastebi.

__________________
Visos kineziterapijos paslaugos 867242404
juozavas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.