Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Old 2017-03-18, 17:37   #1021
MRDetailing
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-08-06
Gyvenamoji Vieta: Mažeikiai
Pranešimai: 1,312

MRDetailing is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Artunas View Post
Padarei geriausia sprendimą priglaudes nabagą, ir nabagui ir savo kornišui, nes turbūt žinai kad kornišai labai nemyli vienatvės, jiems būtinas kažkoks draugas.

Mes ir įsigijom kornišą, nu maniškis nepasakyčiau kad labai mieliakas, gana naglas katinas. To meilumo yra bet ne tiek kiek kiti pasakoja. Aišku jo prie manęs mano jorkis neprileidžia, nes tas tai jau mano draugelis didžiausias Tai katinas daugiau prie žmonos.
Bet jau gražus man tas čigonas tai žiauriai, o jau manieros tai neduok dieve, tikras aristokratas
Mes kai ruosemes pirkt as jau savajai sakau emam du vien del tos pacios priezasties kaip, kad jau ivardijai tu, nes kaip tik dar ir issikraustem uz miesto, tai nuo pat ryto iki velyvo vakaro namie buvo tuscia, kai grizdavau is darbo tai katinas kaip suo - pats pirmas i glebi tiesa manoji kazkodel nesutiko nes jai atrode kvaila 300eur isleisti ant gyvunu

p.s Tiesa mes norejom sfinkso, bet kazkas manaja prigyde, kad ale kakuciai skleidzia labai negera kvapa, taciau dabar kadangi turi abu - cornisha ir dvarniaska, tai galiu pasakyti - fekaliju smarve abieju katinu VIENODA (cornishas berniukas, dvarniaskas pana). Tiesa, musu dar ir iskastruotas, nes poto kai prisidare vaiku, reikejo imtis kazkokiu veiksmu, kad nesikartotu (patys leidom viena karta prisidirbt, kad zinotu koks tas jausmas, pats priemiau gimdyma , nu zodziu buvo smagu ), griztant prie iskastravimo - katinas lygiai toks pat zaismingas, judrus, nenutuko.

__________________
MR Detailing - profesionalios poliravimo paslaugos.
Susisiekite su manimi el.paštu arba asmenine žinute
MRDetailing neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-03-18, 17:42   #1022
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Megsta vazinet?

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-03-18, 17:44   #1023
wzikas
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-02-21
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,686

wzikas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MRDetailing View Post
As turiu cornish rexa (panasus i sfinksa is isvaizdos, skirtumas tik tas, kad nera visai plikas), tai supeeeer mielas, kartais net perdaug ikyrus, kai cornishui buvo vos 3menesiai i namus priklydo laukine kate, kadangi esu didelis gyvunu myletojas, tai nusprendziau pasilikt, na tai sunkiai cornish'as prieme ja, pora savaiciu pyko, puole ant jos, taciau dabar geriausi draugai. Miega kartu ir t.t taciau harakteriai skirias kaip diena ir naktis. Jeigu kas atsuktu laika atgal, tai iskart pirkciau du cornishus arba sfinksus.
Maniske net ne sfinkse bet peterbalde, kailis kaip persikas. Kitu gyvunu nevirskina, gina savo teritorija, bet kadangi smulkute ir karpytais nagais gauna I kupra. Randu yra.

Del ikyrumo tai yra, dabar net stovejau persirenginejau jinai sukosi, nusprende uzsokt ant manes nes nesisveikinau...dzin kad be maikes

Del kvapu - smirda ju prakaitas, jei nervuojasi iskarto slapi. As duse ja maudau kas savaite tai viskas ore.

wzikas neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-03-18, 18:26   #1024
MRDetailing
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-08-06
Gyvenamoji Vieta: Mažeikiai
Pranešimai: 1,312

MRDetailing is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė wzikas View Post
Maniske net ne sfinkse bet peterbalde, kailis kaip persikas. Kitu gyvunu nevirskina, gina savo teritorija, bet kadangi smulkute ir karpytais nagais gauna I kupra. Randu yra.

Del ikyrumo tai yra, dabar net stovejau persirenginejau jinai sukosi, nusprende uzsokt ant manes nes nesisveikinau...dzin kad be maikes

Del kvapu - smirda ju prakaitas, jei nervuojasi iskarto slapi. As duse ja maudau kas savaite tai viskas ore.
Koks baisus tas peterbaldas bet noreciau tokio. Koks harakteris?
p.s kailis atrodo toks pat kaip ir musu korniso.

Tiesa, uzmirsau prakaita, musiskis kai nervuojasi neatrodo, kad baisiai prakaituotu, bet tikrai linkes i tai, taciau tai normalu ,kadangi neturi daug kailio kuris sugertu ta prakaita, tiesa skalbdavau as ji irgi karta i sav, taciau seimoje dabar atsirado vaikas, tad spa proceduru ir demesio apskritai katinai susilaukia reciau ir maziau . Dabar kai prasnekom apie draugija - tai mano Simbado vienas is geriausiu draugu yra radiatorius

__________________
MR Detailing - profesionalios poliravimo paslaugos.
Susisiekite su manimi el.paštu arba asmenine žinute

Paskutinį kartą redagavo MRDetailing; 2017-03-18 18:32 val.
MRDetailing neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-03-18, 18:54   #1025
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,218

simaso will become famous soon enough



Standartinis

tamsiai pilki peterbaldai man patys gražiausi katinai, bet nenoriu augint dėl katinų smarvės namuose

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-03-18, 19:37   #1026
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Artunas View Post
Aš jo vietoje irgi būčiau pabeges jei namie atsirastu toks kaip tu....

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-03-18, 19:58   #1027
wzikas
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-02-21
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,686

wzikas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
tamsiai pilki peterbaldai man patys gražiausi katinai, bet nenoriu augint dėl katinų smarvės namuose
Tai mano ir yra pilka. Dar pliki labai daug eda, pastoviai kramto jei nemiega. Kitaip susals net siltuose namuose. Taciau kai valkatauja ir naktim lieka nesuvokiu ka jinai daro ir kaip isgyvena

wzikas neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-03-18, 20:00   #1028
wzikas
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-02-21
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,686

wzikas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Artunas View Post
Aš jo vietoje irgi būčiau pabeges jei namie atsirastu toks kaip tu....
Eilini karta, vargseli, praleidai proga protingai patylet. Aisku pabegtum, kur tu dingtum

wzikas neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-03-18, 20:06   #1029
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Gal kas zinot kas parduoda belgu avigani. Dokumentai nera butini kaime auks voljiere

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-03-18, 20:12   #1030
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Nu kam dabar toks sunytis
Sargu yra geresniu

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.