Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

 
Old 2017-10-30, 14:56   #32
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,668

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis

tam ir uzklausiau nuomones, kad ten sujungtas tas trikampis, vamzdis domkrato ir pagalvei tai jau stiprus argumentas kad daryti kaip priklauso. del tu slenksciu tai as isivaizduoju kad yra kazkokie slenksciai kad vienus nupjovei kitus privirinai, netikiu kad kazkas gamins kazka, tiesiog nesu skardininkas ir visu teisingu terminu nezinau. Kad nisa akumuliatoriaus ispjaus sena ir ivyrins nauja tai ta tiksliai zinau, greiciausiai pagal analogija ir ten tas pats.



Netiketai isigytas dar vienas modas, duru slenksciai. Vokietis teige kad tai originalas dar tas is tu 90-ju metu, bet nei vieno partnumberio taip ir nebuvo atsiuntes ar nupaveikslaves, tad nupirkau kate maise, sia savaite atkeliaus pas draugus vokietijoje, tada jau taps aiskiau kas ten.. Nebuciau keites savo duru slenksciu, bet mano esami metaliniai slenksciai, kaip cia issireiksti... ispudis toks kad islankstyti is aliumo gabalo artimiausioje skardos lankstiniu dirbtuvese. Mane tokie drasus sprendimai negasdina, bet tiesiog nebuvo dar ne vieno zmogaus kuris atidarytu durys ir neuzklaustu ar cia neoriginalus? Matyt labai krenta i akys, tad nupirkau situos
Toliau ieskomas ismetimas MAE, kolkas yra tik vienas zmogus kuris pigiau negu uz 900 nesutinka atiduoti galinio bakelio. Uz tiek nupirkti galima manau betkada, kiek zinau pardavejas ilgai pardavinieja ir eiles nestovi tam galiniam bakeliui uz tokia suma.

Taipogi dar nesu sugalvojes kaip pagaminti remeli numeriui MAE. vis galvoju apie 3D spausdintuvo pagalba ir priklijuoti raides ant tuscio remelio, bet neradau zmogaus kuris padarytu kompinius reikalus. o vel gi moketi uz remelio gamyba imonyje 30Eu uz vieno remelio gamyba... ne tai kad negaliu sau leisti to padaryti, tiesiog neracionalu skaitau. ir mazai tikiu kad galutinis rezultatas mane patenkins. Nes karta esu pradejes derybas, tai man pasiule rinktis tik is tam tikru sriftu kurie gali pasiulyti jie. kai pasakiau kad man reikalingas butent toks sriftas kaip originaliame logo, atsake kad cia reikia zaisti ir del mano vieno remelio niekas tuo neuzsiims.

FUN500 neprisijungęs   Cituoti


 

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.