Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W212

Naujas pranešimas
Old 2019-07-01, 02:50   #1
JUODASMERSAS
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-08-12
Pranešimai: 45

JUODASMERSAS is on a distinguished road



Standartinis C207 Ijungus Atbuline Pavara Uzgesta

Sveiki,


Buvau pora savaiciu isvykes atostogu,gryzes po ju uzsikuriau masina ir imetes i R isvaziuojant galu is kiemelio man ji uzgeso.Uzsikuriau is naujo ir bandau antra karta ir vel tas pats.Galiausiai is trecio karto uzdaviau biski gazo ir tada normaliai isjudejau.Pravazinejau 3sav jokiu bedu ir isvazinejant galu is kiemelio vel viskas kaip norm.Dabar vel pora dienu prastovejo masina ir vel isedus velgi lygiai tas pats pora kartu uzgesinejau.Kaip pabandau priekiu pora metru pavaziuoti viskas norm o issistumiant uzgesineja.Vel galiausiai daviau biski apsuku ir tada vel viskas ok.Gal zinote kame cia reples?Galvojau,kad gal rankinio stabdis biski prikepa jaigu taip imanoma,nes megejes su koja gerai uzminti visada,jokios ikalnes vaziuojant galu irgi nera kas galetu pasunkinti isvaziuoti..


Masina c207 2009 E250CDI

Dekui

JUODASMERSAS neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-07-20, 22:02   #2
JUODASMERSAS
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-08-12
Pranešimai: 45

JUODASMERSAS is on a distinguished road



Standartinis

Pamirsau pamineti, kad esant saltam motorui, imetus i D ar R padeti mazas smugis ir juntama vibracija ir apsukos nusileidzia zemiau 800, tai trunka keleta sekundziu ir taip buna tik esat saltam motorui.N ar P padety nieko.
Abiejom padetim D ir R imetus masina sauti i prieky nori taip kad jumtamas plesimas laikant stabdy. Jaigu uzkurus saltam ir imetus i d ar r padety ir staigiai atleidus stabdy, isjuda keleta metru pavaziavus su su virpejimu ir vibracija. Siltam viskas ok.. ����


Paskutinį kartą redagavo JUODASMERSAS; 2019-07-20 22:16 val.
JUODASMERSAS neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-08-09, 10:39   #3
p.Karolis
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-06-05
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 9

p.Karolis is on a distinguished road



Standartinis

Pabandyk pasiskambint 860989379. Kompetetingi vyriukai (MB "19 garažas") dirba.

p.Karolis neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-10-03, 20:35   #4
Olegas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2019-10-03
Pranešimai: 1

Olegas is on a distinguished road



Standartinis Mersas

Citata:
Pradžioje rašė JUODASMERSAS View Post
Sveiki,


Buvau pora savaiciu isvykes atostogu,gryzes po ju uzsikuriau masina ir imetes i R isvaziuojant galu is kiemelio man ji uzgeso.Uzsikuriau is naujo ir bandau antra karta ir vel tas pats.Galiausiai is trecio karto uzdaviau biski gazo ir tada normaliai isjudejau.Pravazinejau 3sav jokiu bedu ir isvazinejant galu is kiemelio vel viskas kaip norm.Dabar vel pora dienu prastovejo masina ir vel isedus velgi lygiai tas pats pora kartu uzgesinejau.Kaip pabandau priekiu pora metru pavaziuoti viskas norm o issistumiant uzgesineja.Vel galiausiai daviau biski apsuku ir tada vel viskas ok.Gal zinote kame cia reples?Galvojau,kad gal rankinio stabdis biski prikepa jaigu taip imanoma,nes megejes su koja gerai uzminti visada,jokios ikalnes vaziuojant galu irgi nera kas galetu pasunkinti isvaziuoti..


Masina c207 2009 E250CDI

Dekui
Sveikas,ar atradai kame problema? Pas mane tas pats,pastovi biski ilgiau,diena,dvi,įjungi bėgi nors ir gerai pasildes variklį vistiek ikala,kartais užgęsta variklis nuo to smūgio. Keičiau tepalus pavarų dėžei,tikrino servise-nieko atrast negali.

Olegas neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-10-11, 03:42   #5
JUODASMERSAS
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-08-12
Pranešimai: 45

JUODASMERSAS is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Olegas View Post
Sveikas,ar atradai kame problema? Pas mane tas pats,pastovi biski ilgiau,diena,dvi,įjungi bėgi nors ir gerai pasildes variklį vistiek ikala,kartais užgęsta variklis nuo to smūgio. Keičiau tepalus pavarų dėžei,tikrino servise-nieko atrast negali.

Sveikas,parasiau i PM.Realiai pasikeciau tepalus ir filtrus tai kaip ir dingo 1500km i prieky, bet nuo vakar kai ryte i darba isvazinejau pajutau ir supratau,kad problema gryzta,nes vos neuzgesau.Hm.. galvoju,gal del to,kad nutraukiau dpf regeneracija kai buvau gryzes po darbo vakar,tai dabar prasmaugiau gerai varikly ant karsto trasoj ir ziuresiu kas rytoj ryte bus.Jauciu reikes keisti pusle.. visgi orai salteja dabar,tai itarius kai tai irgi turi itakos,nes kai siltas viskas ciki piki..

JUODASMERSAS neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.