Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-08-02, 10:35   #41
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,218

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ruškė View Post
nes dujos pigios o traukos skirtumo ten nesijaus ar geriau pilti po kokius 20 benzo po 5lt uz litra (kiek jis tiksliai ryja nezinau,nera teke su g klase nei vaziuoti nei girdeti kad kas is pazystamu turi) bet manau kad jis dar daugiau ryja jei dar dugnais mieste nu tai tada bus kokie 25 tai paprasta matematika simtas kilu virs simto litu kazkaip per ziauru. jau geriau su dujom tilpti i tuos pacius 25litrus ir gaunasi tas pats kas vazineti su w210 3.2cdi . o tu taip nemanai?
jei tik dėl to, tai man asmeniškai geriau dyzelis, nes gaunu jo duju irgi, bet, tas balionas tai nepatinka man o ir duslintuvą degina su dujom važiuojant.
Citata:
Pradžioje rašė sausainius View Post
Vnz, as tai geriau jau pasimciau G klase, vis del to mersu forume esam. Tik kazin ar tau uz tokia kaina kazkas panashaus iseitu.
iki tokios mašinos reikia daaugt. čia išskirtinis džipas išskirtiniems žmonėms, o čia žmogui reikia tiesiog pussy magnet

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-02, 10:46   #42
ruškė
 
ruškė's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-08-06
Gyvenamoji Vieta: KAUNAS
Pranešimai: 1,254

ruškė is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę ruškė per Skype™


Standartinis

nu man kazkaip nesiderina prabangi masina su dyzeliu nors ten ir modernus tas variklis ir t.t. nu bet vistiek ,kitam tas pats su dujom kiti benzo nemegsta ,cia isvis virsune

ruškė neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-02, 11:02   #43
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,218

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ruškė View Post
nu man kazkaip nesiderina prabangi masina su dyzeliu nors ten ir modernus tas variklis ir t.t. nu bet vistiek ,kitam tas pats su dujom kiti benzo nemegsta ,cia isvis virsune
na jei naują perki, tai aišku, kad turi pinigų ir benzinui ir tų dujų nereikia. bet man asmeniškai užtektų ir kokių 96 metų ;]]

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-02, 11:06   #44
ruškė
 
ruškė's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-08-06
Gyvenamoji Vieta: KAUNAS
Pranešimai: 1,254

ruškė is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę ruškė per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
na jei naują perki, tai aišku, kad turi pinigų ir benzinui ir tų dujų nereikia. bet man asmeniškai užtektų ir kokių 96 metų ;]]
tai naujas tai cia jau visai kas kita beabejo kad uztektu ir 96' , bet as nezinau kodel bet manes nelabai jie traukia originalios isvaizdos ten tie hamman ar kokie jie buna tai visai kitas reikalas ,truksta jam tokiu sportiskesniu detaliu ,ratu dideliu nu cia tik mano skonis toks ,kitiem gal net nekiltu ranka pakeisti tu originaliu jo ramaskiu i kitokius ratus bet kaip tu ir sakei kad iki tokio modelio reikia pribresti nes cia ne koks x5

ruškė neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.