Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Old 2020-07-27, 14:10   #1041
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,218

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė masterkame View Post
Nu nepyk, bet vel negaliu nepasisakyt. Neverta metyt pinigu ant nuvertejanciu dalyku, bet i sena sl'a kisai kisi ir dar neaisku kiek reikes. Nes nu vistiek kazkas dar kazkur uzklius ka noresi atvesti iki gamyklos stovio ar bent arti to. Nesilazdavoju, pacio ir laukia toks pat kelias, bet kam sau paciam priestarauti?
SL'as man dar kainuos tikrai daug, tik skirtumas tas, kad jis nebe nuvertėja, jo vertė kaip tik kyla. Gal kažkada ir parduosiu jį kokiam vokiečiui už brangiai.
Citata:
Pradžioje rašė tomasgarliava View Post
Keista, o tai ant ko metyt pinigus?

Man kaip tik viskas kas gerina mano ir mano seimos gyvenimo kokybe yra vertas metyt pinigus.

P.S. nuotrauka su grazia ponia prie grazaus merso grazioj aplinkoj uzskaitau. Grazu ir skoninga, maladec!
mūsų požiūriai gali skirtis, nes aš ne viena veikla užsiimu, pats sau direktorius ir man svarbiau investuot į tai, kas man uždirbs daugiau pinigų. Žmonai aišku galiu nupirkt geresnę mašiną, ką ir padariau, bet man asmeniškai šiuo metu nereikia brangios mašinos kasdienai, dėl to ir vairuoju ml jau kokie 7metai ir dar neaišku kiek važiuosiu. Pats terminas mėtyt pinigus, man nepatinka. Visada yra kur padėt pinigus protingai ir iš to dar uždirbt, pvz NT


Paskutinį kartą redagavo simaso; 2020-07-27 14:22 val.
simaso is online now   Cituoti
Old 2020-07-27, 20:55   #1042
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

Graži mergina, ir nieko jai netrūksta. Jei tinka viskas taip kaip yra

Artunas neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-07-28, 05:30   #1043
Simukasw140
 
Simukasw140's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2020-03-22
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 283

Simukasw140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
SL'as man dar kainuos tikrai daug, tik skirtumas tas, kad jis nebe nuvertėja, jo vertė kaip tik kyla. Gal kažkada ir parduosiu jį kokiam vokiečiui už brangiai.
mūsų požiūriai gali skirtis, nes aš ne viena veikla užsiimu, pats sau direktorius ir man svarbiau investuot į tai, kas man uždirbs daugiau pinigų. Žmonai aišku galiu nupirkt geresnę mašiną, ką ir padariau, bet man asmeniškai šiuo metu nereikia brangios mašinos kasdienai, dėl to ir vairuoju ml jau kokie 7metai ir dar neaišku kiek važiuosiu. Pats terminas mėtyt pinigus, man nepatinka. Visada yra kur padėt pinigus protingai ir iš to dar uždirbt, pvz NT
Visiskai sutinku su simaso situ klausimu ir pats dabar nupirkau tvarkinga w202 daily savo draugei nes mum visiskai dzin tokie daiktai kaip kasdienio naudojimo automobiliai dabar ziuriu i kaimynus su lizinginiais iksais ar bananais cia taipturbut bando parodyt kad ale geriau gyvena niekada nesuprasiu tokio poziurio pirkti nauja auto kad kad pries kazka pasipantavoti tai man yra absurdas neveltui sakoma kad pinigai ir laime megsta tyla todel manau reiktu pinigus investuoti i ten kur nebadys akiu pvz: akcijos, nt ir t.t.

Simukasw140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-07-28, 05:34   #1044
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Simukasw140 View Post
Visiskai sutinku su simaso situ klausimu ir pats dabar nupirkau tvarkinga w202 daily savo draugei nes mum visiskai dzin tokie daiktai kaip kasdienio naudojimo automobiliai dabar ziuriu i kaimynus su lizinginiais iksais ar bananais cia taipturbut bando parodyt kad ale geriau gyvena niekada nesuprasiu tokio poziurio pirkti nauja auto kad kad pries kazka pasipantavoti tai man yra absurdas neveltui sakoma kad pinigai ir laime megsta tyla todel manau reiktu pinigus investuoti i ten kur nebadys akiu pvz: akcijos, nt ir t.t.
O nemanai, kad yra zmoniu, kurie perka nauja auto ne del pasirodymo, kad geriau gyvena. Pirmas dalykas saugumas. Kiek saugos sistemu turi tavo 202’as ir nebutinai x’as. Kad ir nauja/naujasne bent 15 metu KIA? Ne prie ko cia pontai, leidzia sau ir perka. Cmon hebra masina ne tik pasirodymas. Tavo zmona vaziuodama su 2 vaikais jauciasi taipat saugiai, su 2000 metu gelda. Ar 2018 metu kokiu grabu?

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-07-28, 06:44   #1045
masterkame
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-21
Gyvenamoji Vieta: Skien Norway
Pranešimai: 1,195

masterkame is on a distinguished road



Standartinis


masterkame neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-07-28, 08:26   #1046
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,218

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Kai gali sau leist gerą automobilį, nematau nieko tame blogo, tik faktas tas, kad lietuviai perka ne pagal savo kišenę, nori vaizduot turtingus, o realybėj tokie nėra ir nebus, kol švaistys pinigus. Toks mūsų mentalitetas

simaso is online now   Cituoti
Old 2020-07-28, 09:02   #1047
Simukasw140
 
Simukasw140's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2020-03-22
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 283

Simukasw140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
O nemanai, kad yra zmoniu, kurie perka nauja auto ne del pasirodymo, kad geriau gyvena. Pirmas dalykas saugumas. Kiek saugos sistemu turi tavo 202’as ir nebutinai x’as. Kad ir nauja/naujasne bent 15 metu KIA? Ne prie ko cia pontai, leidzia sau ir perka. Cmon hebra masina ne tik pasirodymas. Tavo zmona vaziuodama su 2 vaikais jauciasi taipat saugiai, su 2000 metu gelda. Ar 2018 metu kokiu grabu?
Man automobilis yra tiesiog susisiekimo priemone o ne kazkoks lenktyninis kartingas ir Siaip neskaiciuoju sekundziu vaziuodamas i darba ar siaip kazkur kasdieniniais reikalais kad butu labai svarbu kazkur greitai nuvaziuoti aplamai mano automobiliai nemato didesnio greicio kaip 140-150 ir toks greitis buna tik kelyje klaipeda-kaunas gal pas mane mastymas kitoks nei jusu bet yra labai geras posakis kaip labai skubi paskui letai nesa...O del tu visokiu iksu tai cia tiesiog buvo kaip pavizdys esme ne tame tikrai nereikia kazkokiu krastutinumu lyginti ar is to isvedineti absurdisku samokslo teoriju kas butu jeigu butu o jai neduok dieve atsitiktu rimta avarija tai vaziuok tu su kuom nori bet kaktomusa su fura sansu isgyventi bus panasiai ar vaziuosi su hecbeku ar didesniu universalu jau jaigu taip yra noras lyginti krastutinumus tiesiog as zinau kaip vairuoju kaip mano drauge vairuoja ir man realiai tokie dalykai kaip praslydimai sumirksi skydelyje per metus tiek kartu kad ant Rankos pirstu suskaiciuociau as renkuosi patikimus ir komfortiskus automobilius cia mano pagrindiniai kriterijai o norint jaustis saugiai visu pirma reikia pradeti taip vairuoti

Simukasw140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-07-28, 09:06   #1048
gNt
 
gNt's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-03-29
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 324

gNt is on a distinguished road



Standartinis

Ką pirmiausiai lietuviai padarys tai pažiūrės kaip kaimynas gyvena ir paskaičiuos jo atlyginimo bei turimų lizingų santyki ir kiek procentų proporcingai kiekvieną mėnesį išleidžia lizingams
Koks skirtumas kas ir kokiom sąlygom vairuoja naują auto. Jei turi pinigų tai galiu sau leisti nueiti į geresnį restoraną ir nusipirkti geresnį auto, nėra vienos teisingos formules, kad geriau investuoti į NT, auksą ar bitkoinus, todėl kai kurie iš mūsų gyvena šia diena, kiti žiūri į priekį. turbūt kiekvienas draugų rate pažįsta žmogu kuris dirbo, investato, žiūrėjo į priekį, bet... išėjo iš pilies ir taip nebespėjo normaliai pagyvent, tai palinkėsiu, kad niekam iš čia esančių taip nenutiktų.

__________________
CLK 320CDI (C209)
gNt neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-07-28, 09:16   #1049
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Simukas apie furanekalbam ir kaktomušas. Bet pripazink. Kad senas 202’as. Jam iki siuo laikisu masinu saugumo kaip peskom iki menulio. Ir cia ne kalba apie praslydoma. Ir t.t. Bet kiekvienam savo. Tik musu komforto samprata laaabai skiraisi. Sena c klase konfortiska? Na gal

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-07-28, 09:21   #1050
Simukasw140
 
Simukasw140's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2020-03-22
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 283

Simukasw140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė gNt View Post
Ką pirmiausiai lietuviai padarys tai pažiūrės kaip kaimynas gyvena ir paskaičiuos jo atlyginimo bei turimų lizingų santyki ir kiek procentų proporcingai kiekvieną mėnesį išleidžia lizingams
Koks skirtumas kas ir kokiom sąlygom vairuoja naują auto. Jei turi pinigų tai galiu sau leisti nueiti į geresnį restoraną ir nusipirkti geresnį auto, nėra vienos teisingos formules, kad geriau investuoti į NT, auksą ar bitkoinus, todėl kai kurie iš mūsų gyvena šia diena, kiti žiūri į priekį. turbūt kiekvienas draugų rate pažįsta žmogu kuris dirbo, investato, žiūrėjo į priekį, bet... išėjo iš pilies ir taip nebespėjo normaliai pagyvent, tai palinkėsiu, kad niekam iš čia esančių taip nenutiktų.
As asmeniskai tikrai nejauciu jokio malonumo skaiciuodamas svetimus pinigus ir man tikrai neidomu kaip gyvena kaimynas gal ne taip pateikiau pavyzdi jai nesupratote pagrindines esmes bet tokiu pavyzdziu lietuvoje labai daug kaip zmoniu gyvenimai gaunasi vienas didelis lizingas ir gyvena nuo algos iki algos bet ziuri i kitus is auksto ir galvoja kad jie kazkuom geresni Cia dazniausiai zmonem taip atsitinka kaip pasiekia savo evoliucijos virsune ir galvoja kad nebera kur tobuleti kad jau viska gyvenime pasieke tai tas siektiek liudina kad pas dauguma lietuviu toks mentalitetas tai tik tiek...

Simukasw140 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.