Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-10-10, 16:10   #4771
MB777
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-10-03
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 399

MB777 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ShotGun View Post
Tai tame ir esme, kad 500E / E500 kebulas (ir ne tik jis) skiriasi nuo standartinio w124, nors sutinku, kad diletantiskai akiai tie skirtumai galbut ir sunkiai izvelgiami. Be to, juk cia tipiskai savaitgaline masina. Jei uz paskutinius pinigus, tai matyt niekas tokios nepirktu, bet jei kasdieniniam naudojimui turi w212 e350cdi, tai vargu ar kas rinktusi tavo taip minima w220 kaip savaitgalini auto.

O kas cia 120 max Lietuvoje?
Kas turi w212, tas tikrai nepirktų seno merso (grįžti 20 metų atgal? Kokio velnio?)... Savaitgalinė mašina tokio žmogaus greičiausiai būtų koks Porche/Ferrari/Corvette/Mustang GT ir pan. Vadinat mane kosmonautu ir t.t. Bet ar jaučiat apie kokį absurdą kalbam? Už 20-ies metų mašina mokėti 50 tūkst? Norėčiau pažiūrėti kaip kuris nors iš šnekorių tokį nusipirktų už tokią kainą ir sakytų: "Nu va. Su senu mersu eisiu mergų kabinti", o paskui kai kas nors pasakytų "Patrauk savo senį" pradėtumėt šnekėti nesąmones: "Va aš mokėjau 50 tūkst, čia yra motoras labai galingas ir t.t."...

MB777 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-10-10, 16:19   #4772
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,970

vanix will become famous soon enough



Standartinis

MB777, tas paveikliukas tikrai i tema buvo idetas, stipriai nusisneki ))
Tavo manymu masina perkama tik pasirodyt pries mergas? E500 tikrai neskirtas tam, jis perkamas sielai, tau nesuprast.

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-10-10, 16:20   #4773
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

MB777 matosi, kam tau masina reikalinga tik mergom kabinti man asmeniskai irgi tas e500 susizavejimo nekelia, ir nesikisau i diskusija,,, bet matau, kad dar iki (bet kokio) tau reikia uzaukti peac

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-10-10, 16:25   #4774
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MB777 View Post
Kas turi w212, tas tikrai nepirktų seno merso (grįžti 20 metų atgal? Kokio velnio?)... Savaitgalinė mašina tokio žmogaus greičiausiai būtų koks Porche/Ferrari/Corvette/Mustang GT ir pan. Vadinat mane kosmonautu ir t.t. Bet ar jaučiat apie kokį absurdą kalbam? Už 20-ies metų mašina mokėti 50 tūkst? Norėčiau pažiūrėti kaip kuris nors iš šnekorių tokį nusipirktų už tokią kainą ir sakytų: "Nu va. Su senu mersu eisiu mergų kabinti", o paskui kai kas nors pasakytų "Patrauk savo senį" pradėtumėt šnekėti nesąmones: "Va aš mokėjau 50 tūkst, čia yra motoras labai galingas ir t.t."...
Na jei tau ramiau bus,tai mano c124,kai pilnai uzhbaigsiu tikrai kainuos 15.000€ (nekainuos,o tiek bus vertas,mano piniginei). Ir ka man dabar daryti,kad neturiu nei,kaimynu nei noro,kad priesh kazhka vaidinti kieta, su modeliu kuris nepatinka man,bet patinka mano kaimynams, geriau vairuosiu tai,kas patinka man ))
Ir eisiu su senu mersu,jaunu panu kabinti,mergos kurios ses i mano coupa,tikrai nebus blondines O ir su nauju Loganu,gali kietas pasirodyti,priesh tuos,kurie nieko nesupranta arba kokiam rusijos gilumos koluki.

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-10-10, 16:35   #4775
Lengvas
 
Lengvas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-11-09
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda/Kaunas
Pranešimai: 1,183

Lengvas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė samagonas View Post
Na jei tau ramiau bus,tai mano c124,kai pilnai uzhbaigsiu tikrai kainuos 15.000€ (nekainuos,o tiek bus vertas,mano piniginei). Ir ka man dabar daryti,kad neturiu nei,kaimynu nei noro,kad priesh kazhka vaidinti kieta, su modeliu kuris nepatinka man,bet patinka mano kaimynams, geriau vairuosiu tai,kas patinka man ))
Ir eisiu su senu mersu,jaunu panu kabinti,mergos kurios ses i mano coupa,tikrai nebus blondines O ir su nauju Loganu,gali kietas pasirodyti,priesh tuos,kurie nieko nesupranta arba kokiam rusijos gilumos koluki.
bet cia malonumas prikelti toki, hobis pasikrapstyti, o jau nusipirkt tobula kitiems nebelieka tokio malonumo, bet siaip beprasmiska diskusija jau gaunasi. mb ir lieka mb, bet kaip kazkas sake, ji kaip savaitgaline masina nelabai ziurisi bent jau man

Lengvas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-10-10, 16:43   #4776
sharrasitto
 
sharrasitto's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,037

sharrasitto will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę sharrasitto per Skype™


Standartinis

Oho kokiu atausheliu uzderejo cia pas jumi MB777, ziauriai pjauni gryba, net slykstu skaityt Visiskai nesigaudai situacijoj

sharrasitto neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-10-10, 16:45   #4777
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,970

vanix will become famous soon enough



Standartinis

E500 reikia kasdien ekspluatuot pagal mane, ziemai tik tegul garaze ilsisi. Jis ir yra skirtas naudoti kasdien, patogu keleiviams ir prieky ir gale, yra normalios talpos bagazine, neperkieta ir neperzema vaziuokle. Jis nera supercar'as, kuri nepraktishka naudoti kasdien.
O kad brangios kebulo ir kitos detales ar ryja daug, tai koks nors visiskai neretas bmw 745 irgi nepigus ir neitin ekonomishkas, bet su juo zmones kasdien vazineja

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-10-10, 17:32   #4778
sapnelis
 
sapnelis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-04-30
Gyvenamoji Vieta: Boston
Pranešimai: 989

sapnelis is on a distinguished road



Standartinis


http://www.autogidas.lt/ford-mondeo-...121621804.html

sapnelis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-10-10, 17:50   #4779
a-1
 
a-1's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-25
Gyvenamoji Vieta: Fuerteventura
Pranešimai: 3,620

a-1 is on a distinguished road

Send a message via ICQ to a-1 Nusiųsti žinutę a-1 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė TATSU View Post
http://www.ebay.de/itm/Mercedes-Benz...item19c94d05a8
va durneliai tuoj kaina ir 20000eur atsistos, cia jau 3 w210 amg atsistotu o jie vis kelia
kas zino kiek limited versijos buvo pagaminta? 500?

__________________
a-1


Naudota technika verslui:

www.resale.lt
www.zemesukis.lt

a-1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-10-10, 18:21   #4780
egise
 
egise's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-10-06
Pranešimai: 4,038

egise is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė sapnelis View Post

__________________
Ex W210 2.2D
Ex W210 3.0D
Ex W203FL 2.2cdi
Ex W210FL 3.2cdi
Ex W220FL
?
egise neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.