Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » S klasė » W220

Naujas pranešimas
Old 2013-02-16, 13:09   #21
tthomass
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-10-27
Pranešimai: 16

tthomass is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Esnikas999 View Post
per kiek laiko čia tau diržas ištirpo?
vakar man tvarkė tą bėgimo bėdą, tai rem komplektas kažkas apie 200lt, o ne 15ct. Dar neatsiėmiau mašinos, tai vėliau tiksliai papasakosiu.
skaičiau kitoj temoj, kad bėgo kažkam kuras, tai sutvarkė bėgimus ir dingo EPC klaida, tikiuosi ir savo atveju panašaus.
na nzn man begdavo is pradziu tik kol saltas motoras poto nebebegdavo, kai idejo tas uz kelis centus gumeles, tai pradejo visada begti ir kai vaziuojant uzspaudi gaza isvis uzgesdavo, tai nzn per kiek laiko istirpo, kelios savaitesv viskas priklauso ar daug bega, na as buvau merso centre tai 180 uz ta komplekta paprase, bet sake neaisku ar bus tos trys gumeles, kuriu man reikia

tthomass neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-02-16, 13:19   #22
juozas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-11-23
Pranešimai: 1,065

juozas is on a distinguished road



Standartinis

jei kalbi apie apvalius ziedelius siurblyje, tai ten jie ne 3 vnt o 6 , maunasi ant abieju galu jie

juozas neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-03-19, 19:08   #23
Esnikas999
 
Esnikas999's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-01-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 310

Esnikas999 is on a distinguished road



Standartinis

žodžiu, pagaliau sutvarkytas kuro bėgimas.
Kur ankstesnei žinutei gyriau tą autopaslaugų centrą, tai patariu nekelt ten kojos, važiavau gal 5 kartus kol sutvarkė visiškai ir kiti niuansai, kurie nuvylė, ten, daugiau niekad.

Esnikas999 neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-04-05, 08:19   #24
Esnikas999
 
Esnikas999's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-01-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 310

Esnikas999 is on a distinguished road



Standartinis

Žodžiu, po poros savaičių važinėjimo, vėl rasoja siurblys, ko pasekoj sėda kuras ir reikia ilgiau sukt kol užsiveda. Kas ten tokio mistinio gali būt, kad visos tarpinės perrinktos, bet vistiek leidžia? Prasta darbų kokybė?
Ką patarsit, vėl vežt į tą patį servisą ir tegul tvarko broką, nes visdėlto sumokėjau pinigus už kokybišus darbus, o ne tam kad kas pora savaičių reiktų tvarkyt ar palikt tuos žulikus ramybėi ir vežt kitur tvarkyt? Pinigus grąžintų tai būtų pasaka, varau kitur iškart, bet....

Esnikas999 neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-10-01, 23:20   #25
Merseco
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-08-28
Pranešimai: 12

Merseco is on a distinguished road



Standartinis

Kaip kolegai baigesi? jei dar gyvas duok zinoti

man ir beda ant c209 2.7 cdi rasoja... matosi plasmasines jungtys trukusios ir ispjove, tia dabar ant plasmasiniu tvirtinimu suristi. kiek zinau mersu liga cia... tai kokie butu pasiulymai ?
Attached Images
File Type: jpg 123.jpg (99.4 KB, 13 views)

Merseco neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.