Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » MB1 Forumas » MB1 Forumas

 
Old 2015-06-08, 09:09   #31
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

Jeigu nebanintu rafi, tai gal ir butu putino rezimas, nes butum visiskai atsipalaidaves. O dabar normalu, tu isvadinai alteroja negraziai, tai ir gavai pailset. Jei nemoki diskutuot nesimetant strelemis - pats kaltas

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs  
Old 2015-06-08, 09:13   #32
artYstai
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
Jeigu nebanintu rafi, tai gal ir butu putino rezimas, nes butum visiskai atsipalaidaves. O dabar normalu, tu isvadinai alteroja negraziai, tai ir gavai pailset. Jei nemoki diskutuot nesimetant strelemis - pats kaltas
Palauk žmogau, tu moki skaityti?
Sorry, aš pripažinsiu kad aš kvailas ir niekada čia nebesiregistruosiu. Tiesiog jei tau parašytu taip, kaip parašė man, neįsižeistum, atgal nerašytum nieko? Pabruktum uodegą ir tyletum? Ok, jei taip ir būčiau padaręs-nieko nerašęs atgal, kodėl Alteroja gali rašyti tokius dalykus, aš ne? Čia grynai vieni vartai, kaip bepažiūrėsi.

Citata:
Pradžioje rašė alteroja View Post
Siandien kazkas stipriai geria kaip supratau. Uztenka vie superstus mersus w211 paziuret kad suprast tiem perikupam nusisikt ka jie deda ir kaip remontuoja. Su.kitom markem lygiai tas pats. Kokiam pasatui gal ir.normalu kreivas priekis, bet as iskart kabinuosi. Zodziu eilini karta rafis pasitvirtina esantis nesamoniu ir forumo sudo vierchas[/B].

 
Old 2015-06-08, 09:19   #33
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

o tai kaip reaguot, kai vos ne kas dieną pjauni į lankas su savo sąmojais? tai jam perikūpai kokybiškai mašinas remontuoja, tai mašina genda, nors pats visai neprižiūri jos, tai bandai kažką įrodyt, kur visiškai neturi supratimo. ir pastovūs briedai, tai kiek galima kęsti?

alteroja neprisijungęs  
Old 2015-06-08, 09:26   #34
artYstai
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė alteroja View Post
o tai kaip reaguot, kai vos ne kas dieną pjauni į lankas su savo sąmojais? tai jam perikūpai kokybiškai mašinas remontuoja, tai mašina genda, nors pats visai neprižiūri jos, tai bandai kažką įrodyt, kur visiškai neturi supratimo. ir pastovūs briedai, tai kiek galima kęsti?
Tai aišku, jei mano nuomone nesutampa su tavo, tu kaip Karalius, gali liepti nukirsti man galvą Viskas čia ok.
O jei man nepatinka tavo nuomonė? Nors gal ji iš tikro teisinga?
Aš neprižiūriu mašinos? Kas tau sakė? Nepradedam gal apie prižiūrėjimus ir ne vel ta pati.
Esmė tokia, neturi teisės kitų dalyviu vadinti keiksmažodžiais ir žeminti, nesvarbu, sutampa tavo nuomonė su jais ar ne, nei pagal žmogiškumo faktorių, nei pagal forumo taisykles. Tačiau tau taip pavadinus mane, visiem yra giliai dzin. O kai aš atsakau tau, jau visi supuola lesti gyvą Viskas ok altertoja, aš ant taves pagiežos nelaikau, tiesiog čia bėda aministracijoj forumo. Jei dirba savo darbą, galėjo ištrinti tavo postą, kuriame tu pasikarščiavai, ir uždėti tau įspėjimą, arba tiesiog tik ištrinti. Bet ne, laukė specialiai mano reakcijos, o reakcija kokia bus visiem aišku. Bet ką forume taip pavadink, gausi grąžos.

 
Old 2015-06-08, 09:29   #35
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

nuomonė turi būti kažkuo paremta. o dažniausiai pas rafį ji būna paremta muilo burbulais. o niekuo neparemta ir neverta nuomonė ir yra visas tas forumo degutas medaus statinėje.

alteroja neprisijungęs  
Old 2015-06-08, 09:33   #36
artYstai
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė alteroja View Post
nuomonė turi būti kažkuo paremta. o dažniausiai pas rafį ji būna paremta muilo burbulais. o niekuo neparemta ir neverta nuomonė ir yra visas tas forumo degutas medaus statinėje.
Aš tingiu vėl su tavim čia diskutuoti apie nesamones, nes vėl diskusija baigsis papraistai, pavadinsi mane tuom, kuom paprastas dalyvis pavadines kita paprasta dalyvi eitu atostogų.
Man neidomu tavo nuomone, tiesiog aš žinau kaip aplink mane yra.
Daug pažystu "perekupu", daug pažystu meistru kurie daro perekupams. Daro taip, kaip turi būti. Gal pas jus vln ar kaune yra kitaip. pas mus klp, jei tvarko po avarijos, visas smulkmenas surenka, nes tvarko mašinas dažniausiai 5k eu kainuojančias(pigesnių nelabai apsiomoka), pirkejai tokias mašinas dažnai servise tikrina ir pan. Todėl neapsimoka kažkokias nesamones ten daryti, aišku dalių iš dilerio neperka, perka kiniečius, dėvėtas, bet padaro taip, kaip turi būti. Dauguma tų mašinų keliauja netgi atgal i vakarus. Tai apie ką mes kalbam?

 
Old 2015-06-08, 10:07   #37
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,476

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Tai kad puikiai tave apibudino, nes tu plepi nesamones kuriu neismanai ir ta net pats patvirtinai. O dabar eik uztarnautu atostogu

__________________
Originalios visų automobilių dalys. Atsarginės rimtų gamintojų detalės.
Hunter neprisijungęs  
Old 2015-06-08, 10:24   #38
artYstai
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Hunter View Post
Tai kad puikiai tave apibudino, nes tu plepi nesamones kuriu neismanai ir ta net pats patvirtinai. O dabar eik uztarnautu atostogu
Tai reikejo baninti uz tai, kad plepu nesamones, o ne uz tai, kad izeidineju dalyvius. Kaip kitaip pasimokysi? Po bano vel nesamones kalbesiu, ior vel busiu baninamas uz izeidinejimus?

 
Old 2015-06-08, 10:34   #39
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,618

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė alteroja View Post
o tai kaip reaguot, kai vos ne kas dieną pjauni į lankas su savo sąmojais? tai jam perikūpai kokybiškai mašinas remontuoja, tai mašina genda, nors pats visai neprižiūri jos, tai bandai kažką įrodyt, kur visiškai neturi supratimo. ir pastovūs briedai, tai kiek galima kęsti?
Alteroja, gauni antrą įspėjimą už narių įžeidinėjimą. Po trečio bus BAN mėnesiui.

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs  
Old 2015-06-08, 10:48   #40
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,286

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Alteroja, gauni antrą įspėjimą už narių įžeidinėjimą. Po trečio bus BAN mėnesiui.
sakyciau teisingai,nes jei baust uz nekompetencija kazkuriuo klausimu,tai reiketu labai daug BAN BAN daryt.

__________________
The best or nothing!
Rykštė neprisijungęs  


 

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.