Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2017-05-04, 21:09   #991
Markko
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-07-15
Pranešimai: 5,579

Markko is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Siandien
Buvo ismatuotas rezultatas komforto zonoje, tada visi isvesti is komforto zonos ir rezultatas po to buvo 20% didesnis.
Abstraktus atsakymas -nepyk..

Tai lyg..ismatavus kelia namo isejau is komforto zonos priverciau taipogi iseiti is komforto zonos savo astra ir paspaudziau gaza..buvau 20% greiciau nei vakar..

As dalyvauju seminaruose nes daznai kviecia partneriai ar gaunu pakvietimus..bet...sviestas sviestuotas..turiu apie tai savo nuomone..

Apple iseiti is komforto zonos as skaitau...meciau pelninga darba..isteigiau savo Uaba..darau..kuriu..parduodu....varau 24/7..nesustoju bet kokia kaina..valgau karta per diena ...po 3 metu turiu 222 mersa,nama..respecta..
Tokio zmogaus sekmes istorija visada idomu paklausyti.

Markko neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-05-04, 21:23   #992
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,622

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Markko View Post
Abstraktus atsakymas -nepyk..

Tai lyg..ismatavus kelia namo isejau is komforto zonos priverciau taipogi iseiti is komforto zonos savo astra ir paspaudziau gaza..buvau 20% greiciau nei vakar..

As dalyvauju seminaruose nes daznai kviecia partneriai ar gaunu pakvietimus..bet...sviestas sviestuotas..turiu apie tai savo nuomone..

Apple iseiti is komforto zonos as skaitau...meciau pelninga darba..isteigiau savo Uaba..darau..kuriu..parduodu....varau 24/7..nesustoju bet kokia kaina..valgau karta per diena ...po 3 metu turiu 222 mersa,nama..respecta..
Tokio zmogaus sekmes istorija visada idomu paklausyti.
Pas visus komforto zonos skirtingos. Is esmes darymas tai ko nemegsti arba nenori arba geda arba dar begales neigiamu aspektu yra isejimas is komforto zonos. Pas visus jos yra labai skirtingos.

Jei tu su savo astra vidada vaziuoji 50 nes bijai pazeisti taisykles, o viena diena perzengi savo baime ir virsijes greiti gryzti namo 10 min greiciau tai irgi yra isejimas is komforto zonos ir rezultato pasiekimas. Tai ka tu pasakoji, tai yra sekmes istorija isejimas is komforto zonos buvo tik toks sekmes istorijos pradzia.

P.s. tol kol tavo smegenyse bus, sviestas sviestuotas, tol ir stovesi vietoj

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-05-04, 22:20   #993
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,220

simaso will become famous soon enough



Standartinis

nėra tokio dalyko kaip sėkmė

simaso is online now   Cituoti
Old 2017-05-04, 22:27   #994
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,668

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
nėra tokio dalyko kaip sėkmė
Patikek yra! Tie kurie su Titaniku i jo pirma ir paskutine kelione isplauke turejo visko, ir pinigu ir pagarbos ir sloves, tik sekmes jie neturejo
O jeigu rimtai sekme yra, atsidurti tinkamu momentu tinkamoje vietoje jau yra sekmes

FUN500 neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-05-04, 22:33   #995
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,220

simaso will become famous soon enough



Standartinis

kas liečia karjeros siekimą, tai pagal mane yra tik tikslingas ir sunkus darbas. atsidūrimą tam tikroje vietoje ar užmegztą pažintį irgi reikia planuot

simaso is online now   Cituoti
Old 2017-05-04, 22:45   #996
Pavidolis
 
Pavidolis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-09-30
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 3,637

Pavidolis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
kas yra realus pokytis? Kuo tai matuojama?

Jei pradedi naudoti tai ką naujo sužinai - pokytis 100% yra. Kitaip būt negali. Jei tik išklausai ir elgiesi taip pat - tai kas gali pasikeisti? Pokytis turi vykti galvoje, už tave niekas nieko nepadarys

Aš asmeniškai savo tobulėjimą matau kasmet. Be mokymų/seminarų/konferencijų - to nebūtų, arba rezultatas būtų itin mažas

Aš dar turiu vieną bėdą - neskaitau knygų... su jomis manau progresas būtų dar geresnis.

PVZ - šiandiena išsinešiau man neįkainojamą mintį, kuri apvertė mąstyseną pardavimų srityje aukštyn kojom. Dabar visai kitiap matau ateities pardavėjus ir mano nuomone be šios minties anksčiau ar vėliau pardavėjas mirs.

(ir dar turiu prisirašęs 6 ar 7 puslapius ) ir tai tik iš 40% šios dienos turinio. Nes kita 40% buvo žinoma, o likę 20% išvis neaktuali/neįdomi.
Dėkui už išsamų atsakymą, tą ir norėjau išgirst. Bijau, kad pasirodė, kad mano klausimai kilo su pirminia priešiška nuomone, nors man tik įdomu. Jei realiai yra praeityje momentų, kai būtent dėl konferencijų buvo pasielgta kitaip, tai puiku. Pasidalinsi neįkainojama mintim?

__________________
Pavidolis neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-05-04, 22:59   #997
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,220

simaso will become famous soon enough



Standartinis

dar tokia mintis kylo, tai, kad apple postai bižki kvepia lyg smegenų išplovimu ar tai sekta kažkokia. asmeniškai niekad nesirenku tai kas būna pateikta masėm. idomiau pačiam kažką atrast. bet čia tik mano filosofinės mintys prieš miega

simaso is online now   Cituoti
Old 2017-05-04, 23:06   #998
Pavidolis
 
Pavidolis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-09-30
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 3,637

Pavidolis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
dar tokia mintis kylo, tai, kad apple postai bižki kvepia lyg smegenų išplovimu ar tai sekta kažkokia. asmeniškai niekad nesirenku tai kas būna pateikta masėm. idomiau pačiam kažką atrast. bet čia tik mano filosofinės mintys prieš miega
Specializuoti seminarai tai viskas gerai, bet tokios masinės konferencijos man irgi kelia klausimų. Asmeniškai niekad tokiose grandiozinėse konferencijose nedalyvavau, tai komentuot tiksliai nesigauna, bet klausimų kelia Jei apple gerai ir jaučia naudą, tai viskas fantastika.

__________________
Pavidolis neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-05-05, 06:05   #999
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Kas buvo po motyvaciniu seminaru jau vienu momentu matem ir forume, veliau buvo bedu su CL'u

__________________
Originalios visų automobilių dalys. Atsarginės rimtų gamintojų detalės.
Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-05-05, 06:07   #1000
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,622

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Simaso, nu tu tai unikumas, jauciu ir japonu kalba gali pats ismokt ir be mokytojo ir be knygu malacius esi.

Pavidoli, aisku, kad nepasidalinisiu kiti zmones uz tai didelius pinigus moka. Tu pats dirbi tiesiogiai su pardavimais?

Citata:
Pradžioje rašė Hunter View Post
Kas buvo po motyvaciniu seminaru jau vienu momentu matem ir forume, veliau buvo bedu su CL'u
Jus bandydami ikast nesuprantat esmes viso reikalo

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI

Paskutinį kartą redagavo Darius; 2017-05-05 06:29 val.
Apple neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.