Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Old 2017-11-17, 09:08   #141
Pavidolis
 
Pavidolis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-09-30
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 3,637

Pavidolis is on a distinguished road



Standartinis

Bandau suprast, kodėl neveikia mano varža. Rašo 9-16V Load Resistors. Čia gal neatitinka kažkas su įtampa, ar kas čia?
Linkstu, kad varysiu nusipirkt halogeninių. Aš tų priešrūkų šiaip nenaudoju, man tik baisiai atrodo, kai palydi namo ar sukant į kažkurią pusę Jei bus ne geltona, o bent kažkiek balta, tai tikriausiai patenkintas būsiu

__________________
Pavidolis neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-11-17, 09:16   #142
Willeris
 
Willeris's Avatar
 
Statusas: Moderatorius
Užsiregistravo: 2012-11-17
Gyvenamoji Vieta: Kėdainiai
Pranešimai: 3,036

Willeris is on a distinguished road



Standartinis

osram cool white ar kažkas tokio, pirkau ex211'am , sakė tada bus kaip xenon, nu bet kad nelabai... Bet geriau, nei paprasta geltona.. O jeigu nori kaip xenono, dedi led ir vargo nematai.



neturiu kitų foto, čia dar gelsva tokia atrodo, bet sustačius paprastas ir šitas buvo tikrai nemažas skirtumas, bet ir kaina jų buvo kažkas apie 40 eurų.

__________________




blue W203 '03 stance | black W124 '91 restored | blue W211 '03 fl

now black W219 '06 daily
Willeris neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-11-17, 09:16   #143
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Pavidolis View Post
Bandau suprast, kodėl neveikia mano varža. Rašo 9-16V Load Resistors. Čia gal neatitinka kažkas su įtampa, ar kas čia?
Linkstu, kad varysiu nusipirkt halogeninių. Aš tų priešrūkų šiaip nenaudoju, man tik baisiai atrodo, kai palydi namo ar sukant į kažkurią pusę Jei bus ne geltona, o bent kažkiek balta, tai tikriausiai patenkintas būsiu
sumokesi daugiau negu parsisiustum Led'us 55w ir pamirstum viska. bet uz tai rezultatas taupau tavo laika ir nervus

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-11-17, 09:22   #144
Pavidolis
 
Pavidolis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-09-30
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 3,637

Pavidolis is on a distinguished road



Standartinis

Nu gerai, įkalbėjot Man šiaip pribūrė, kad yra ten tos pigios labai tamsios, tai spalva nebloga, bet šviečia prastai, kai šlapia. Man kai apšvietimas nelabai aktualu, tai galvojau gal pabandyt Komplektas 8 europiniai

Turit gal patikrintas lempas pigias iš aliexpress ar ebay? Ar ten jau visos bus geros HB4 modelio šiaip reiktų.

__________________
Pavidolis neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-11-17, 09:27   #145
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Pavidolis View Post
Nu gerai, įkalbėjot Man šiaip pribūrė, kad yra ten tos pigios labai tamsios, tai spalva nebloga, bet šviečia prastai, kai šlapia. Man kai apšvietimas nelabai aktualu, tai galvojau gal pabandyt Komplektas 8 europiniai

Turit gal patikrintas lempas pigias iš aliexpress ar ebay? Ar ten jau visos bus geros HB4 modelio šiaip reiktų.
paziurek fb zinok zinok yra panasios kainos ir jai netinka pakeicia ar neveikia ir t.t. as pirkau tai nei laukti nei ka, bet man I moca reikejo h4 paprastu. tai keliais eurais brangiau gavosi, ir dar kazkokios su lietuviskaiis uzrasais, matyt paderina is kazkokios firmos jau lietuvoi jai ka brukstelk pm paziuresiu tureciau tureti mesengery jo kontaktus

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-11-17, 09:41   #146
Pavidolis
 
Pavidolis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-09-30
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 3,637

Pavidolis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
paziurek fb zinok zinok yra panasios kainos ir jai netinka pakeicia ar neveikia ir t.t. as pirkau tai nei laukti nei ka, bet man I moca reikejo h4 paprastu. tai keliais eurais brangiau gavosi, ir dar kazkokios su lietuviskaiis uzrasais, matyt paderina is kazkokios firmos jau lietuvoi jai ka brukstelk pm paziuresiu tureciau tureti mesengery jo kontaktus
Aš ieškau kažko už ~20€ Gyrėsi Darius, kad už tiek nusipirkęs turi Jei pas tavo kontaktą panašios kainos, tai būčiau dėkingas, jei pasidalintum

__________________
Pavidolis neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-11-17, 09:42   #147
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Pavidolis View Post
Aš ieškau kažko už ~20€ Gyrėsi Darius, kad už tiek nusipirkęs turi Jei pas tavo kontaktą panašios kainos, tai būčiau dėkingas, jei pasidalintum
db paklausiau as jo kaip tik sake 23e ir 6 menesiai garantija as pirkau h4 28e buvo patraukiau per danti 2 eurus nuleido

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-11-17, 09:48   #148
Pavidolis
 
Pavidolis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-09-30
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 3,637

Pavidolis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
db paklausiau as jo kaip tik sake 23e ir 6 menesiai garantija as pirkau h4 28e buvo patraukiau per danti 2 eurus nuleido
Jėga, kaip tik išsimušiau, kad grąžintų pinigus kinas už tuos neveikiančius apgavikus 23€ yra puikumėlis

__________________
Pavidolis neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-11-17, 09:49   #149
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Pavidolis View Post
Jėga, kaip tik išsimušiau, kad grąžintų pinigus kinas už tuos neveikiančius apgavikus 23€ yra puikumėlis
manau, kad taip. Skau ten matyt kazkox bicas dirba toi firmoi ju internetinei pardei yra tu lempuciu ir paderina nepamenu tos firmos an dezutes yra uzrasyta.

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-11-23, 09:57   #150
Pavidolis
 
Pavidolis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-09-30
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 3,637

Pavidolis is on a distinguished road



Standartinis

Nu ką, 15 europinių ir persiūtas bumbulas su sijonu. Tik žiūriu, kad bumbulas ne visai taip pat perdarytas - atsirado toks sujungimas su tarpeliu prieky bumbulo





Šiaip ir LED susidėjau, bet man jie atrodo, kad labai į viršų šviečia. Su prieš tai buvusiais LED lyg geriau švietė, tik gaila foto neturiu, nes labai jie trumpai buvo Ir gal net spalva geresnė buvo. Dabar tokia labai ryški balta, lemputės 36W, 4000LM.
Tai dar žiūrėsiu ar kažką galima pareguliuot, kad taip į viršų nešviestų. Jei švies, tai tikriausiai imsiu tas halogenines Narva ar kokias ten facebuke siūlo kentai


__________________
Pavidolis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.