Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2017-02-20, 12:09   #91
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Aš sakyčiau pūsta arka duos geresnį vaizdą nei kreivi ratai tik gal ne valcuot reikia, o kokias nors tarpines dėt, kad jis bendrai pasipūstų. Pagooglink w124 standarta ir E500, pamatysi koks skirtumas. O priekiniai sparnai jo tokie patys kaip standarto, tik su tarpinėm papildomom viduje. Vaizdas kaip diena ir naktis skiriasi. Manu ir tau įmanoma kažką priburt būtų.

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-20, 12:33   #92
vytis
 
vytis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-16
Gyvenamoji Vieta: Astana Kazachstanas
Pranešimai: 954

vytis is on a distinguished road



Standartinis

pritariu apple del arku ,as irgi jas pusciau

vytis neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-20, 12:37   #93
KlaidasV
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-03-30
Pranešimai: 146

KlaidasV is on a distinguished road



Standartinis

Nereikia čia jokių arkų pūsti, bus dropas, ratai susivers ir kur kas geriau atrodys

KlaidasV neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-20, 12:41   #94
tautvydas117
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-04-12
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 240

tautvydas117 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Aš sakyčiau pūsta arka duos geresnį vaizdą nei kreivi ratai tik gal ne valcuot reikia, o kokias nors tarpines dėt, kad jis bendrai pasipūstų. Pagooglink w124 standarta ir E500, pamatysi koks skirtumas. O priekiniai sparnai jo tokie patys kaip standarto, tik su tarpinėm papildomom viduje. Vaizdas kaip diena ir naktis skiriasi. Manu ir tau įmanoma kažką priburt būtų.
Dėl tarpinių tai nelabai supratau, ką turėjai galvoj taprasme ant sparnų iš išorės kažkokius dedamus išpūtimus? ar kaip?

Na o vienaip ar kitaip dėl betkokio sparno pūtimo į išorę aš asmeniškai esu prieš būtent šitam kėbule, pirminiam variante aš tik sudėjęs šiuos ratus ir supratęs kad gale yra problema nes netelpa niekas, pirmu taikymu negalvodamas išsinuomavau valcuoklį, ir išsivalcavau arkas lauk - ratai sutilpo, važinėjau be problemų, bet estetiškai vaizdas manęs netenkino, nes visa mašina plius minus plokščia, ir tie ištempti sparnai gale išlendantys iš bendros kėbulo plokštumos vaizdą tik sugadino. Todėl ir užsakinėjau kad pagamintų tas viršutines traukes reguliuojamas, kad orginalius sparnus vėl atgal įvirinęs galėčiau nieko negadindamas sukišt tuos ratus Tai manau tikrai nieko nebežaisiu su sparnais, visų pirmą man kreivi ratai visai gražu, kai proto ribose, kas čia mano suvokimu dar bus išlaikoma, o antra - tai gal kiti ratai ateity pasitaikys siauresni, ir atgal atstačius išvirtimą susikiš po sparnais be problemų Ratus pakeist kitais ar išvirtimą susireguliuot visad bus paprasčiau nei atgal atstatyt sugadintą sparną

tautvydas117 neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-20, 12:51   #95
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė tautvydas117 View Post
Dėl tarpinių tai nelabai supratau, ką turėjai galvoj taprasme ant sparnų iš išorės kažkokius dedamus išpūtimus? ar kaip?
Apie tai jis kalbejo. Po varztais sparnu dedasi. Islenkia sparna i isore


__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-20, 13:07   #96
oldtimer
 
oldtimer's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-11-05
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 239

oldtimer is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Pagooglink w124 standarta ir E500, pamatysi koks skirtumas. O priekiniai sparnai jo tokie patys kaip standarto, tik su tarpinėm papildomom viduje.
Netiesa. 124.036 kitokie sparnai ir nereikia to painioti su AMG sprendimu standartiniams sparnams dėl platesnių ratų pakoreguoti. Jokiomis tarpinėmis nepaversi "standartinio" į 500-ojo. Be to kalbant apie galines čia apskritai netinkama idėja.

__________________
www.mbgarage.net
oldtimer neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-20, 13:16   #97
tautvydas117
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-04-12
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 240

tautvydas117 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
Apie tai jis kalbejo. Po varztais sparnu dedasi. Islenkia sparna i isore
Kadangi prieky visi tvirtinimai pas mane jau dabar yra pačio gaminti, tai jau būtent taip ir reguliuojas visi atstumai dėl priekio viskas ok, problemos nėra - taip pat susivers porą laipsnių iš apatinių šakių ratai, užsilenks sparno kantas, na ir finale kiek reiks tom tarpinėm išsitemps tolyn, kad susukus ratą neliestų nieko.

tautvydas117 neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-20, 14:12   #98
yamato
 
yamato's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-08
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 3,625

yamato is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę yamato per Skype™


Cool

pas mane buvo 11J galas ir 265 pločio padangos. labai gražiai viskas suėjo, ratai vos išlindę iš už arkos o padanga jau lindo po sparnu.

__________________
Automobilių Transportavimas Lietuva-Vokietija-Lietuva,
Naujos, naudotos bei restauruotos padangos, montavimas, balansavimas, vulkanizavimas
Naujos automobilių dalys, akumuliatoriai, lemputės
Autoserviso paslaugos, diagnostika, patikra, važiuoklės bei pavarų dėžių remontas, žibintų remontas bei restauracija
yamato neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-20, 14:22   #99
tautvydas117
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-04-12
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 240

tautvydas117 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė yamato View Post
pas mane buvo 11J galas ir 265 pločio padangos. labai gražiai viskas suėjo, ratai vos išlindę iš už arkos o padanga jau lindo po sparnu.
Na taip, dėl padangos problemos nėr, maniškė 275 irgi lenda po sparnu, viskas super, bet man paranoja kad vdruk koks piktesnis nelygumas, kad su tuo ratu į sparną nemušt. Labai minkštas galas pas mane, du žmonės gale sėdi ir jau ratai į arkas lyst pradeda.

tautvydas117 neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-20, 15:10   #100
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,385

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

pas mane gale 285/35 neliete nieko

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.