Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-08-24, 20:09   #11
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Teisingi modeliai ir varikliai linksmi
Paklausiu taves vieno dalyko. Su W221 susukau jau tikriausiai apie 30.000km. bet niekaip nepriprantu prie vairo,ishbandzhiau visus varijantus ir ant Sport rezhimo ir kitaip,bet vairas man atrodo per daug shvelnus,kad laisvas butu taip nera,bet vazhiuojant greichiau ir daugiau vingiuotu keliu,arba ta pachia lygia autostrada,jis man nekieteja,nesvarbu koks greitis butu.Gal nerandu kokios funkcijos? Shiaip kiek vairaves naujas mashinas,nepastebiu tokio dalyko,nes kuo greichiau vazhiuoji,tuo vairas stangresnis tampa,o ant shito niekas nesikeichia.
Daugiau trukumu,tame automobili nematau,bet tas vairas tai nervina
O du R107 turi draugas,viena cabrioleta,o kita paprasta trumpa. Cabrioleta prikele nerealiai,absoliuchiai viskas nauja,reiks kada pafotkinti,tik ten variklis dvirachio 2.8, netoks vyrishkas,kaip pas tave

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-08-24, 20:36   #12
EdvardS
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-07-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 6

EdvardS is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė samagonas View Post
Teisingi modeliai ir varikliai linksmi
Paklausiu taves vieno dalyko. Su W221 susukau jau tikriausiai apie 30.000km. bet niekaip nepriprantu prie vairo,ishbandzhiau visus varijantus ir ant Sport rezhimo ir kitaip,bet vairas man atrodo per daug shvelnus,kad laisvas butu taip nera,bet vazhiuojant greichiau ir daugiau vingiuotu keliu,arba ta pachia lygia autostrada,jis man nekieteja,nesvarbu koks greitis butu.Gal nerandu kokios funkcijos? Shiaip kiek vairaves naujas mashinas,nepastebiu tokio dalyko,nes kuo greichiau vazhiuoji,tuo vairas stangresnis tampa,o ant shito niekas nesikeichia.
Daugiau trukumu,tame automobili nematau,bet tas vairas tai nervina
O du R107 turi draugas,viena cabrioleta,o kita paprasta trumpa. Cabrioleta prikele nerealiai,absoliuchiai viskas nauja,reiks kada pafotkinti,tik ten variklis dvirachio 2.8, netoks vyrishkas,kaip pas tave
As jau taip pripratau per pora metu prie 221, kad ir prie vairo pripratau. Nors kai tik pradejau ji vairuoti, po Audi A8, irgi pastebejau kad vairui stangrumo truksta, bet atrodo ir su kitais mersu modeliais buvo panasi situacija. O pas tave anksciau buvo kitu MB modeliu? Koks varikliukas tavo S-kes?
O del R107 ,tai po 221 su 5,5 agregatu, R107 ir su 4,5 varikliuku atrodo kad vos pajuda, noresi islipti is masinos ir pastumti

__________________
MB S500 (W221)
EdvardS neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-08-24, 20:44   #13
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė EdvardS View Post
As jau taip pripratau per pora metu prie 221, kad ir prie vairo pripratau. Nors kai tik pradejau ji vairuoti, po Audi A8, irgi pastebejau kad vairui stangrumo truksta, bet atrodo ir su kitais mersu modeliais buvo panasi situacija. O pas tave anksciau buvo kitu MB modeliu? Koks varikliukas tavo S-kes?
O del R107 ,tai po 221 su 5,5 agregatu, R107 ir su 4,5 varikliuku atrodo kad vos pajuda, noresi islipti is masinos ir pastumti
Shitas w221 ne mano,o mano shvogerio, bet pagrinde kilometrus ant jo suku ash. variklis ten 320CDI, bet vazhiuoja ir visai neblogai,tik kad traktorius
O iki w221 tikriausiai esu paturejas visus modelius,vienus trumpiau kitus ilgiau
Na man atrodo,kad W221 ,tapo panashus i W140. Tikrai smagus ir kokybishkas automobilis. Tarpinis modelis toks nebuvo.

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-08-24, 20:53   #14
EdvardS
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-07-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 6

EdvardS is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė samagonas View Post
Shitas w221 ne mano,o mano shvogerio, bet pagrinde kilometrus ant jo suku ash. variklis ten 320CDI, bet vazhiuoja ir visai neblogai,tik kad traktorius
O iki w221 tikriausiai esu paturejas visus modelius,vienus trumpiau kitus ilgiau
Na man atrodo,kad W221 ,tapo panashus i W140. Tikrai smagus ir kokybishkas automobilis. Tarpinis modelis toks nebuvo.
Jo, del tarpinio modelio sutinku, nebuvo S klases kokybes ir to nepakartojamo jausmo, kad sedi uz tikro S klases vairo, tokio kaip 140 ir 221

__________________
MB S500 (W221)
EdvardS neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.