Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2016-09-18, 16:16   #11
MRDetailing
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-08-06
Gyvenamoji Vieta: Mažeikiai
Pranešimai: 1,312

MRDetailing is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
Na as komforto kazkio stebuklingo tai neizvelgiu kad ir lyginant su pvz 7er kur paprasto spyruokles..
Bet va kas liecia stovejima ant kelio... tai realiai su tokio dydzio ir komforto masina nera teke vaziuoti,kuri taip gerai kelia.laikytu ar posukius... nu nerealiai... jei dar abc sport ijungi,tai isvis ziede kokiam mazam leki ant 100,atrodo net kelia is sedynes, kaip kokiam atrakcione,o masina prikalta prie zemes... vat cia man didziausia ispudi abc palieka. Ir aisku kad tuo paciu masina komfortiska. Ten koks civikas ar kregzde su mediniais amortikais ir spyruoklem gal panasiai laikytu,bet apie duobiu rinkima nera net ka kalbeti...

Tiesa,mane abc irgi gasdina,bet as paprastas zmogus,vijybonu nedarau. Man ir dujas i cl'a inest yra normalu. Taigi mintyse nusprendziau- uzlinksta abc ir jei kainutu remontas daugiau 200eu metu lauk abc ir dedu amortikus nuo ackarko jr neklausau ufonautu forume svaigstanciu )

Tiesa, w216 grazus,bet mano suvalkietisko kraujo puslitris negaletu apsikesti nuvertejimo kosminio.. o w215 dar atrodo nieko,o ir kainos nemanau kad dar drastiskai kris ) o gal net isvis nekris...
Pats sau priestarauji... Tavo manymu komfortas yra tas bangavimas per kelia kaip, kad banguoja e65?

Del ABC - tai realiai BETKAM atsitikus operuosi visa sistema? Nu kam tu ta CL pirkai su tuo ABC, juk buvo skelbime jau su atlikta kastracija.

__________________
MR Detailing - profesionalios poliravimo paslaugos.
Susisiekite su manimi el.paštu arba asmenine žinute
MRDetailing neprisijungęs   Cituoti


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.