Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2013-02-18, 21:34   #521
ganz
 
ganz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-03-11
Pranešimai: 1,170

ganz is on a distinguished road



Standartinis

Tingiu istikruju aiskinti... Zinoma, jeigu gauni chalevnai kaip cia gal ir nieko.
O seip jei tektu pirkti, taj tik windows 7.

ganz neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-02-18, 21:53   #522
Aiškumėlis
 
Aiškumėlis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-03-01
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 312

Aiškumėlis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ganz View Post
Tingiu istikruju aiskinti... Zinoma, jeigu gauni chalevnai kaip cia gal ir nieko.
O seip jei tektu pirkti, taj tik windows 7.
pirkau uz15euru ir visiskai nesigailiu isleistu pinigu.....tai vis dar laukiu paaiskinimo apie ta kastracija....

Aiškumėlis neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-02-18, 22:15   #523
ganz
 
ganz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-03-11
Pranešimai: 1,170

ganz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Jasnekas View Post
pirkau uz15euru ir visiskai nesigailiu isleistu pinigu.....tai vis dar laukiu paaiskinimo apie ta kastracija....
Nu ka tau aiskinti. Patinka windows 8, taj ir naudokis. Nori paaiskinimo? Google tau pades...

ganz neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-02-18, 22:27   #524
Aiškumėlis
 
Aiškumėlis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-03-01
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 312

Aiškumėlis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ganz View Post
Nu ka tau aiskinti. Patinka windows 8, taj ir naudokis. Nori paaiskinimo? Google tau pades...
matosi kad net nebandes ju o prisiskaites googliu visokiu skleidi cia savo erezijas...

Aiškumėlis neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-02-18, 22:52   #525
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Viskas gerai su tais windows 8 ir nesvaikit cia. Galvose rubilnika reikia persijungti ir tiek. Nes dauguma zmoniu inertiskai priesinasi naujovems. Buvo win 98, pasirode win xp, kaip visi reke klyke, kad xp kaka ir 98 windai da best. O paskui staiga pasirode kad win xp geriausi winai ever. Po to kai isejo win 7 irgi visi reke, kad vis tiek xp geriausi (win vista samoningai nepaminejau, ten tikrai buvo nevykes produktas). Dabar win 8 isejo su radikaliais pakeitimais ir jau vel visi staugia kad win 7 buvo da best. Iseis win 9 ir vel visi reks, kad win 8 buvo geriausi visu laiku win ir taip pasaka be galo
Vienintelis minusas kad win 7 man asmeniskai buvo grazesni, patinka man tie visokie bling bling ir permatomi langai ir t.t. Bet nieko, ipratau prie win 8 ir gerai. Ir ta metro geras dalykas, ir tik nerekit cia kad ala plansetem tik skirta
O technine puse pas win 8 tikrai viskas ok ir nereikia cia lyginti su win 7. Win 7 puikus windai, bet reikia nenumaldomai eiti i prieki, o ne stoveti vietoje. Neisit patys - gamintojas privers Ner cia ko stagnacijoj sedet
Vieninteliai nevyke MS produktai buvo win me ir vista, dalinai. Visa kita ok pas juos.
Su "kilobaitu" viskas ok, visada perku pas juos nes kaina geriausia. O kad jie ten profanai ar ka, man dzin, as geriau nei jie patys zinau ka perku, kai man reikia, o kad kokia babyte perka kompa kaip batona nieko apie ji neismanydama, tai ka jau padarysi, kokiam lopu centre dar didesni kaka ikis ir uz daug didesne kaina nei kilobaite. Nors, is esmes, tai jo, ten kilobaite tokie marozikai dirba, bet man su jais bendrauti nereikia, tik minimaliai preke atsiimant kurias net uzsakineju internetu is ju, o ne gyvai, nes vis tiek jie nieko ten nezino ko man reikia. Peace

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.

Paskutinį kartą redagavo Finalfour; 2013-02-19 00:13 val.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-02-19, 00:00   #526
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,476

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

apie kilobaita 100% teisybe

Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-02-19, 01:36   #527
ganz
 
ganz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-03-11
Pranešimai: 1,170

ganz is on a distinguished road



Standartinis

O apie windows 8 as is dalies nesutinku. Isirasiau ir istryniau, nes man nepadogu. Pvz. man kaip puse dienos prasedinciam prie PC, nes tai yra mano darbas, Windows 8 nepatogus. Suletina darba, nes vietoj 1 click ir open man dar ismeta pasirinkima...Metro? Nu kokio velnio man jis reikalingas and PC, tureciau koki touch screen, taj kodel gi ne. Net pats MS pasake, kad idejo sita nes labai populereja touch scree device...Nera start button, db mat visas desktop startas, wtf?? Zinoma galejau isirasyte keleta programu kurios butu padare man windows 7 interfac'a.
Jei nepastebejote, taj kas antras MS kurinys yra failas... Isejo Vishta ir grudo per visus galus, perki laptopa + dovana Vista. ko pasekoje teko irasyneti atgal Xp. Taj ir cia tas pats...Aisku W8 padarytas W7 pagrindu, taj gal tokio failo nebus...
Vat jeigu uzturesiu TS device, taj gal ir isbandysiu W8, bet tik ne ant PC...

ganz neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-02-19, 09:16   #528
Fanax
 
Fanax's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-04-08
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,163

Fanax is on a distinguished road



Standartinis

Pora kartu bandziau laptopui Windows 8, bet vis gryzdavau prie 7, nes nezinau gal jie driveriu nebuvo dar isleide ar kas, bet kas kokia 15sek kompas pakimba ir atkimba po minutes, o su 7 taip nebuna.

__________________
EX '95 MB100 2.4d, '99 W168 1.4, '01 BMW 316i, '01 S430L, '00 Corvette C5, '02 Corvette C5, '02 BMW 520d, '05 Renault Espace IV, '10 Ford Mustang, '06 Audi Q7,' 07 Toyota Corolla Verso, '15 Ford Chausson
Dabar '11 BMW F10 520d
Fanax neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-02-19, 10:35   #529
Aiškumėlis
 
Aiškumėlis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-03-01
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 312

Aiškumėlis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Fanax View Post
Pora kartu bandziau laptopui Windows 8, bet vis gryzdavau prie 7, nes nezinau gal jie driveriu nebuvo dar isleide ar kas, bet kas kokia 15sek kompas pakimba ir atkimba po minutes, o su 7 taip nebuna.
speju windausai is linkomanijos buvo

Aiškumėlis neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-02-19, 10:49   #530
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Jasnekas View Post
speju windausai is linkomanijos buvo
Arba laptopas caro r.iko laiku ir jam jau seniausiai niekas driveriu nebeleidzia Senam kibirui jokie windai nepades Mano manymu, jei laptopui kokie 3 metai - jis jau senas kibiras, o jei 5 - labai labai senas kibiras Nors cia ir ne mano manymu, technologiju vystymosi greicio poziuriu, tai faktas.

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.