Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Old 2011-10-07, 21:23   #121
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė marius View Post
As isbandziau kelis tuos bevielius internetus (mezon ir omniel) tai visiskai nepatiko. Mezonas namuose isvis netrauke, o omnitelis tai ziauriai letas. Siaip gali pasiimt isbandyt nemokamai, nepatiks, galesi grazint. Bet siaip tai man jie visiskai neverti demesio..
as apie wifi kalbu
Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
koki tu brangu nestatysi, daugiau kaip 17mbit/s greicio nepasieksi per wifi. toks standartas visur. tai kad bet kokiu atveju pralosi, bet man asmeniskai ir tu 17megu uztenka. priklausomai nuo gaminio ir aplinkos trukdziu, gali wifi greitis svyruot 11-17, aisku dazniausia bus kazkur apie 11-14megu, kazkur esu skaites kad 25megus kazkas buvo pasiekes su kruciausiu irenginiu, bet realiai net ir 17 namie vargu ar turesi. pas mane pati stovi access pointas wifi, kuris mieste naudojamas, kavinese, degalinese, kuris labai galingas, bet greitaveikai tai neitoka, vistiek 12-14megu turiu
nu tai taip ir manaiu kad nieko blatno liksiu prie laido
Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
siais laikais lietuvoj sviesolaidis ir 200mbit eina, tai kad prarasi
pas mane 300

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-10-07, 23:23   #122
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

1.ma tu sakiai nori routerio, o poto leidai suprasti kad nori pasijimti usb modema(wifi) ?
2. 300 pas tave gal vidinem tinkle tiek yra, neuzmirsk kad ka raso popieriai tas nieko nesako, nes informacija tu renki is servu kurie velnia zino kur stovi ir ant ko stovi, tad greitis nera stabilus.
Citata:
Pradžioje rašė woodoooo View Post
pas mane 300

mikis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-10-07, 23:38   #123
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mikis View Post
1.ma tu sakiai nori routerio, o poto leidai suprasti kad nori pasijimti usb modema(wifi) ?
2. 300 pas tave gal vidinem tinkle tiek yra, neuzmirsk kad ka raso popieriai tas nieko nesako, nes informacija tu renki is servu kurie velnia zino kur stovi ir ant ko stovi, tad greitis nera stabilus.
atsilikes tu nuo pasaulio ziuriu, vidinis lanas yra gigabitis siuo atveju, bet cia yra internetas, sviesolaidinis, 300megabitu, ir kalba ne apie usb modema, o apie LAN modema - routeri su wifi funkcija, kas cia nesuprantamo? viskas suprantama

kas liecia greiti, aisku jei tavo parsisiuntimo greitis 300megu, o siuntejo 100megu, tai ir gausi 100megu, bet jei naudojies torrentais, tai ten praktiskai visas greitis ir isnaudojamas, pas mane pati 100megabitu greitis, tai beveik visu greiciu ir pumpuoja is torrentu, 10mb/s. jei nezinai kaip kuom skirias megabaitas nuo megabitu, tai dalink is 8.

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-10-08, 02:51   #124
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

**** tomski tu google esi, ziaurus aparatas
****t bilas geicas tik apie tokius kaip tu ir svajoje, vaiksciojancias googles

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
atsilikes tu nuo pasaulio ziuriu, vidinis lanas yra gigabitis siuo atveju, bet cia yra internetas, sviesolaidinis, 300megabitu, ir kalba ne apie usb modema, o apie LAN modema - routeri su wifi funkcija, kas cia nesuprantamo? viskas suprantama

kas liecia greiti, aisku jei tavo parsisiuntimo greitis 300megu, o siuntejo 100megu, tai ir gausi 100megu, bet jei naudojies torrentais, tai ten praktiskai visas greitis ir isnaudojamas, pas mane pati 100megabitu greitis, tai beveik visu greiciu ir pumpuoja is torrentu, 10mb/s. jei nezinai kaip kuom skirias megabaitas nuo megabitu, tai dalink is 8.

mikis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-10-08, 02:57   #125
yamato
 
yamato's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-08
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 3,625

yamato is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę yamato per Skype™


Cool

pas mane wi-fi routeris išspaudžia ~2,5-2,7 Mb/s
dar plano normalaus neturiu, įdomu, ką gero eitų iš jo išspausit, bet manau, kad netgi daugiau

__________________
Automobilių Transportavimas Lietuva-Vokietija-Lietuva,
Naujos, naudotos bei restauruotos padangos, montavimas, balansavimas, vulkanizavimas
Naujos automobilių dalys, akumuliatoriai, lemputės
Autoserviso paslaugos, diagnostika, patikra, važiuoklės bei pavarų dėžių remontas, žibintų remontas bei restauracija
yamato neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-10-08, 03:47   #126
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mikis View Post
1.ma tu sakiai nori routerio, o poto leidai suprasti kad nori pasijimti usb modema(wifi) ?
2. 300 pas tave gal vidinem tinkle tiek yra, neuzmirsk kad ka raso popieriai tas nieko nesako, nes informacija tu renki is servu kurie velnia zino kur stovi ir ant ko stovi, tad greitis nera stabilus.
viska as ten aiskiai parasiau Tomskis kazkodel suprato
va, bet cia tuopaciu is torentu filmas siuntesi na ir plius pilna visokiu puslapiu atvertu skyupe ir panasiai

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-04, 21:52   #127
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

Sveiki,
Gal kas galėtų patarti ar netgi pasiūlyti? Man reikia nešiojamam kompiuteriui kažkokios padoresnės garso kortos, kad galėčiau 5.1 sistemą jungti. Šiaip reikalavimai nėra didžiuliai, tikrai nesu audiofilas, bet norėčiau išnaudoti turimą garso sistemą (creative 5.1). Galvoju gal iš creative kažką pasižiūrėti, bet ten nuo 200lt prasideda išorinės garso kortos. Kaip stacionarui manau puikiai užtektų sound blaster audigy, bet nešiojamam neįsivaizduoju. Šiaip nieko nesu girdėjęs apie visokius hama ir sweex, bet kažkada turėjau prie stacionaro nupirkęs sweex optinę pelę, tai atjungiau sekančią dieną (baisus šlamštas). Tai žodžiu, laukiu patarimų.

liudas777 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-04, 22:09   #128
Edgaras
 
Edgaras's Avatar
 
Statusas: Moderatorius
Užsiregistravo: 2008-07-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,093

Edgaras will become famous soon enough



Standartinis

Jeigu muzikai garsiai klausyt tai pirk paprasta fyske kuri is patrigubins viena garso isejima ir veiks visos 5.1 koloneles

Edgaras neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-04, 22:09   #129
juozavas
 
juozavas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-05-17
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,694

juozavas is on a distinguished road



Standartinis

Ehm, nenaudok kartu trijų žodžių - "creative", audiofilas, ir 200lt
Šiaip tai - http://www.dealextreme.com/p/5-1-cha...er-green-59038
http://www.dealextreme.com/p/usb-my-...-blaster-57039
http://www.dealextreme.com/p/virtual...rd-black-41290

Žodžiu jei nori "išnaudot creative", tai garso kortai neleisk daugiau nei 50lt, čia rimtai. Jei šiaip būtum klausęs apie išroinę kortą, būčiau siūlęs kažką iš TC Konnekt ar Waveterminal, bet tai čia ne tie poreikiai, jei gerai supratau. Tiesiog nori, kad veiktų 5 kolonėlės, taip? Nes nieko geriau nereik tikėtis (na, filmam ar žaidimam, nors dėl filmų tai irgi nelabai jos tinkamos)

__________________
Visos kineziterapijos paslaugos 867242404
juozavas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-04, 23:55   #130
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė juozavas View Post
Ehm, nenaudok kartu trijų žodžių - "creative", audiofilas, ir 200lt
Šiaip tai - http://www.dealextreme.com/p/5-1-cha...er-green-59038
http://www.dealextreme.com/p/usb-my-...-blaster-57039
http://www.dealextreme.com/p/virtual...rd-black-41290

Žodžiu jei nori "išnaudot creative", tai garso kortai neleisk daugiau nei 50lt, čia rimtai. Jei šiaip būtum klausęs apie išroinę kortą, būčiau siūlęs kažką iš TC Konnekt ar Waveterminal, bet tai čia ne tie poreikiai, jei gerai supratau. Tiesiog nori, kad veiktų 5 kolonėlės, taip? Nes nieko geriau nereik tikėtis (na, filmam ar žaidimam, nors dėl filmų tai irgi nelabai jos tinkamos)
Nu žmogau, puikiai suprantu, kokia kokybė yra creative, kaip tik specialiai paminėjau, kad nesu audiofilas, nes puikiai žinau, kiek kainuoja rimta audio įranga, o 200lt čia nei prie ko. Be to nevaryk ant creativo, gerokai maloniau skamba už laptopo speakerius. Beje ant mano asus labai lieva garso korta integruota, palyginus namie ant stacionaro su sound blaster ir šitą laptopą prijungus prie tų pačių garsiakalbių tai akivaizdus skirtumas. Ir dar kartą pasikartosiu: aš ir neieškau kažkokių stebuklų, bet noriu, kad negadintų laptopo garso plokštė garso. O tie linkai kur pateikti, tai nelabai man ten atrodo normaliai. Gal geriau jau tada kokią hama išorinę kortą pasiimti už 60lt.

liudas777 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.