Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W124

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-09-29, 18:45   #51
DainiuSSR
 
DainiuSSR's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-09-28
Pranešimai: 31

DainiuSSR is on a distinguished road



Standartinis

aciu uz toki issakyma...as wiska senai puikiai supratau ir zinau wisa sistema kuria ispasakojai, lyg 1klases waikui. tema buwo kurta su uzrasu TEPALO SPAUDIMO NORMA. tad norejau is tokiu auto is senu, pasidewejusiu warykliais wazinejanciais pasikonsultuoti kiek pas ka rodo, kad man nedaryti tragedijos....nesu zalias esu sawo ranko ne wiena alkunini wezes pagal indeklus naujus rem slifuoti pagrindinius ir dejas rinkes ir tt...tad dar karta pasikartosiu norejau suzinuoti pas ka kiek rodo....o technine daly as jau zinau

DainiuSSR neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-09-29, 18:49   #52
DainiuSSR
 
DainiuSSR's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-09-28
Pranešimai: 31

DainiuSSR is on a distinguished road



Standartinis

problema isspresta radau zmogu, klausiau kokie tepalai buwo pilami, atsake 10w60 Castrol........pakeiciau dar karta wsio ramu uzwedus ir isilus 2..2.5 darbinej temperaturoj 80c. liux nesuskisteja nepraranda sawybes klampumo rodykle pasaka rodo

DainiuSSR neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-09-29, 18:50   #53
Darius
 
Darius's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2008-11-18
Gyvenamoji Vieta: Jonava
Pranešimai: 8,542

Darius will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Darius per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė DainiuSSR View Post
aciu uz toki issakyma...as wiska senai puikiai supratau ir zinau wisa sistema kuria ispasakojai, lyg 1klases waikui. tema buwo kurta su uzrasu TEPALO SPAUDIMO NORMA. tad norejau is tokiu auto is senu, pasidewejusiu warykliais wazinejanciais pasikonsultuoti kiek pas ka rodo, kad man nedaryti tragedijos....nesu zalias esu sawo ranko ne wiena alkunini wezes pagal indeklus naujus rem slifuoti pagrindinius ir dejas rinkes ir tt...tad dar karta pasikartosiu norejau suzinuoti pas ka kiek rodo....o technine daly as jau zinau
Žmogau, ar tikrai jau taip sunku parašyti lietuviškai, ar jau nebemoki taip rašyti nuo visokių SMS?

__________________
2006 C320 CDI S203
2013 ML350 CDI W166
2017 C300 W205
1998 C250 TD S202 EX
2006 C320 CDI S203 EX
2007 E280 CDI S211 EX
2012 GL550 X164 EX

http://s619.photobucket.com/user/ari...?sort=3&page=1

Forume rašom lietuviškais rašmenimis

P.s. Galiu padėti su MB diagnostika(Staru)
Darius is online now   Cituoti
Old 2011-09-29, 18:51   #54
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

na ir šaunu, o savo vadinamą romaną parašiau kolegai Nova, kuriam buvo idomu sužinoti iš kur aš ištraukiau tą 1 bar minimalų tepalo slėgį

Arisimo, nesinervuok, toks jau tas gyvenimas ir tokia mūsų ateitis , o kaip kažkas jau minėjo kažkuriame forume, ateis ta diena, kada vienas iš tokių rašytojų bus Lietuvos švietimo ministras

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-09-29, 18:53   #55
DainiuSSR
 
DainiuSSR's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-09-28
Pranešimai: 31

DainiuSSR is on a distinguished road



Standartinis

tai va, pasakysiu kitaip.... pro alkuninio weleno pagrindinius indeklus neisteka atgal tepalas i karteri, nes jis nesuskysteja iki wandenuko ir uzkyla bloku i galwa

DainiuSSR neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-09-29, 18:57   #56
DainiuSSR
 
DainiuSSR's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-09-28
Pranešimai: 31

DainiuSSR is on a distinguished road



Standartinis

arisimo pas mane nera Lietuviu kalbos, o zodziai jau atskyrti skyryba, tad klaidu ten ia ei ar trumouoji ar ilguoji man netrugdo as ne pedagogas as galiu tau britwai kapitalini padaryti moca patwarkyti o ne klaidas taisyti

DainiuSSR neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-09-29, 19:03   #57
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

oi trachti bidachti bidach ..........

Tai nori pasakyt, kad pagrindinis kanalas į galvutės tepimo sistemą per bloką ateina nuo pagrindinių alkūninio veleno indėklų?

Apsiversk bet kurį variklį, išimk veleną ir pagrindinių kaklų lizduose rasi po dvi skyles? Per vieną skylę tepalas ieina, apsisuka aplink veleno kaklą ir tada eina aukštyn?

Nežinau kokio ateities automobilio variklį esi ardęs, tačiau aš kiek variklių esu pažėręs, tai kol kas rasdavau tik po vieną skylę lizde, per kurią tepalas patenka į veleno kaklą. Tik pagrindiniai indėklai turi griovelius, per kuriuos tas tepalas vidury indėklo ilgiau užsilaiko, nes jis per veleno įstrižai gręžtas skyles dar turi patekti link švaistiklinių indėklų, o iš jų jau išvarva į karterį

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-09-29, 19:13   #58
DainiuSSR
 
DainiuSSR's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-09-28
Pranešimai: 31

DainiuSSR is on a distinguished road



Standartinis

ne wel ne taip suprastas likau

DainiuSSR neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-09-29, 19:15   #59
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė DainiuSSR View Post
tai va, pasakysiu kitaip.... pro alkuninio weleno pagrindinius indeklus neisteka atgal tepalas i karteri, nes jis nesuskysteja iki wandenuko ir uzkyla bloku i galwa
aš pacitavau tavo pasakymą, kurį supratau taip kaip parašei. Jis ne į galvą užkyla, o į švaistiklinius indėklus nueina, o toliau į karterį

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-09-29, 19:15   #60
DainiuSSR
 
DainiuSSR's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-09-28
Pranešimai: 31

DainiuSSR is on a distinguished road



Standartinis

taip ka pasakiai taip ir yra as ir kitokio motoro nemates

DainiuSSR neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.