Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-01-28, 22:05   #31
mixtapeas
 
mixtapeas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-07-07
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda-Vilnius
Pranešimai: 311

mixtapeas is on a distinguished road



Standartinis

Nu as irgi kiek Lietuvisku apziurejau tai... Vienas perekupas isvis gerai pradejo vartyt: apziurineju w210 2.5 dyzeliuka, prase 15000LT, ziuriu, pedalai nutrinti, vaire beveik skyle odoj pratrinta, sakau: cia jis puse milijono jau pravaziaves, perekupas: baik juokus as sita mersa sau pirkau, 180000 rida. toliau, sakau, kapota atidaryk, tas nuejo i salona, ziuriu, kad zmogus masina sau pirkes,bet kazkaip neranda kaip kapota atidaryt, kokia minute ieskojo... Paskui sakau, kad navarotu jokiu nera, isai man tvirtina, kad viskas yra, sakau kur odinis salonas, jis man tvirtina, kad specialiai ieskojo be odinio salono, kad vasara sedyne nekaistu, o ziema nesaltu. Nu gerai, sakau bet ir sidymo sedyniu nera, isai man pradejo skaityt paskaita apie vyru potensija, kad nuo sildomu sedyniu impotentu pasidaryt galima Galu gale pasakiau, kad neparduos jis to merso nei uz 8k litu ir isvaziavau. Ir reikalas tame, kad beveik visi Lietuviski auto tokiam stovy ir pardavejai panasus... As tik uz auto is uzsienio! O del clk tai 320 manau geriausias variantas, aisku tvarkingas

mixtapeas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-28, 22:37   #32
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

tai kad abudu cia jie musti 100% nes nei pas viena priekinis buferis ne AMG, o tas tikrasis 55 tai jau pries pusantru metu daustas pardavinejamas buwo niekas nepirko matyt sutvarke iseme telika ir pardavineja siep 320 geras variklis uzkaitau aisku 430 dinamika kita bet... ir kilometro kaina kita seip tai jai reiketu rinktis tai vel imciau 320, o dabartini mano MB man pasiule cia forume MB140 ir nzn ar ten jie mane apgavo ar ne bet numyniau eveik 60k km niek dar nedariau ai kaladeles pakeiciau bet taip tai viskas ciki piki aciu tau

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-28, 23:30   #33
stapparik
 
stapparik's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-21
Pranešimai: 96

stapparik is on a distinguished road



Standartinis

Jei vis tik apsistosi ties 2.0L tai brukstelk man, saviski parduodu. Automatas - myletas, priziuretas.

stapparik neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-28, 23:37   #34
Kestasw208
 
Kestasw208's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-03-14
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 77

Kestasw208 is on a distinguished road



Standartinis

Nezinau mane pilnai tenkina Mano 2l kompressoriaus galia. Gail 3.2 truputi galingesnis, bet kiek teko su meistrais diagnostikais bendrauti ir problematiskesnis.

__________________
CLK 200 kompressor (Kez Edition)
Kestasw208 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-29, 08:24   #35
arbuzas
 
arbuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-22
Gyvenamoji Vieta: Destin, FL
Pranešimai: 1,861

arbuzas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė cabrys View Post
tai tada kas:
50AMG
55AMG
50 AMG nebūna nei 208, nei 209 kėbule.

__________________

Mano gyvenimo MOTO yra AUTO
arbuzas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-29, 08:28   #36
kests
 
kests's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-07-15
Pranešimai: 88

kests is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mixtapeas View Post
Nu as irgi kiek Lietuvisku apziurejau tai... Vienas perekupas isvis gerai pradejo vartyt: apziurineju w210 2.5 dyzeliuka, prase 15000LT, ziuriu, pedalai nutrinti, vaire beveik skyle odoj pratrinta, sakau: cia jis puse milijono jau pravaziaves, perekupas: baik juokus as sita mersa sau pirkau, 180000 rida. toliau, sakau, kapota atidaryk, tas nuejo i salona, ziuriu, kad zmogus masina sau pirkes,bet kazkaip neranda kaip kapota atidaryt, kokia minute ieskojo... Paskui sakau, kad navarotu jokiu nera, isai man tvirtina, kad viskas yra, sakau kur odinis salonas, jis man tvirtina, kad specialiai ieskojo be odinio salono, kad vasara sedyne nekaistu, o ziema nesaltu. Nu gerai, sakau bet ir sidymo sedyniu nera, isai man pradejo skaityt paskaita apie vyru potensija, kad nuo sildomu sedyniu impotentu pasidaryt galima Galu gale pasakiau, kad neparduos jis to merso nei uz 8k litu ir isvaziavau. Ir reikalas tame, kad beveik visi Lietuviski auto tokiam stovy ir pardavejai panasus... As tik uz auto is uzsienio! O del clk tai 320 manau geriausias variantas, aisku tvarkingas
Na matai yra dar kitas dalykas kaip lietuviskas pirkejas pries perkant SLK pardavinejom Toyota Yaris drauges. Automobilis galiu duot ranka nukirst buvo idealus. Pirkom is Prancuzijos specialiai pagal uzsakyma biski dauztas i sparna. Sutvarkem, drauge pavazinejo puse metu, atsibodo jai tas spuogas, nutarem parduoti. Auto buvo nuvaziaves 50 tukst. Zodziu beveik naujas. Tai visokiu pirkeju budavo. Ateina, paziuri biski pabraizyta sako neee sita tai jau uzdrozta Paskambina kaina bando numusineti per puse nes tipo krize. Kabinejeasi prie shudu visokiu nesamones sneka ir t.t. ir svarbiausia visi nori ku pigiau nusipirkt. Sako va cia 15K nori o ten maciau uz 10K pardavineja, o kad ten drozlena ne faceliftas ir plikas basas tai jau nerupi... nu tai pagal pirkeja ir varo tas masinas is uzsienio perekupai... Atvaro, kebula ir salona islaizo, svarbu grazi, bet kad jau sudrozta buna ta masina tai niekam nerupi. Poto ir piktinasi visi lietuviai kad BMW byra, MB detales brangios ir t.t. jei koses galvoje nera tai niekas neapsaugos...

kests neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-29, 08:36   #37
vaiduska
 
vaiduska's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-01-20
Gyvenamoji Vieta: Telsiai
Pranešimai: 274

vaiduska is on a distinguished road



Standartinis

daugumai cabry zinomas tas clk 430 is tls

__________________
MB: R129 CABRIO w140 3.5td
vaiduska neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-29, 09:07   #38
cabrys
 
cabrys's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-08
Gyvenamoji Vieta: Telsiai
Pranešimai: 2,823

cabrys is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė arbuzas View Post
50 AMG nebūna nei 208, nei 209 kėbule.
O kas dejo i w208 6.0 variklis? AMG ar tik Renntech?

__________________
A208
cabrys neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-29, 11:48   #39
skultis
 
skultis's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-12-06
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 106

skultis is on a distinguished road



Standartinis

tas 55 AMG mustas 100% nes pats maciau savo akim prieki nurinkta. pardavineja ji jau 100 metu..
as tai dbr jei keisciau savo 2.0K tai turbut imciau 3.2 motoru, teko pralekt su vienu, tikrai malonesnis ir rimtesnis motoras, o ir sanaudos nesikandzioja

__________________
skype name: skultis
skultis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-29, 11:58   #40
mixtapeas
 
mixtapeas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-07-07
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda-Vilnius
Pranešimai: 311

mixtapeas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė kests View Post
Na matai yra dar kitas dalykas kaip lietuviskas pirkejas pries perkant SLK pardavinejom Toyota Yaris drauges. Automobilis galiu duot ranka nukirst buvo idealus. Pirkom is Prancuzijos specialiai pagal uzsakyma biski dauztas i sparna. Sutvarkem, drauge pavazinejo puse metu, atsibodo jai tas spuogas, nutarem parduoti. Auto buvo nuvaziaves 50 tukst. Zodziu beveik naujas. Tai visokiu pirkeju budavo. Ateina, paziuri biski pabraizyta sako neee sita tai jau uzdrozta Paskambina kaina bando numusineti per puse nes tipo krize. Kabinejeasi prie shudu visokiu nesamones sneka ir t.t. ir svarbiausia visi nori ku pigiau nusipirkt. Sako va cia 15K nori o ten maciau uz 10K pardavineja, o kad ten drozlena ne faceliftas ir plikas basas tai jau nerupi... nu tai pagal pirkeja ir varo tas masinas is uzsienio perekupai... Atvaro, kebula ir salona islaizo, svarbu grazi, bet kad jau sudrozta buna ta masina tai niekam nerupi. Poto ir piktinasi visi lietuviai kad BMW byra, MB detales brangios ir t.t. jei koses galvoje nera tai niekas neapsaugos...
Nu as irgi esu pardaves pora masinu , tai zinau as tuos pirkejus, juolab, kad viena kregzde teko parduot... As paprasciausiai pasakau, kaip viskas yra su ta masina, kokios problemos, kas tvarkyta, ir tiek, nori perka nori ne, o visas tas nesamones ka jie ten aiskina pro ausis praleidziu. Bet neaiskinu zmonems, kad nuo sildomu sedyniu impotentu pasidarysi O seip Lietuvoj vien del keliu ir ziemos masina zymiai greiciau droziasi nei kokioj ispanijoj, o kadangi Lietuviai krizes paveikti dar megsta kinietisku tedaliu prikisti, tai ir gaunasi negeri dalykai... O kas del perekupu, tai reikia masina servise pries perkant pasitikrinti

mixtapeas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.