Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-11-03, 23:42   #21
Redbull
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-10-04
Gyvenamoji Vieta: Drammen Norge
Pranešimai: 253

Redbull is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
PAs mane W ir S. VAsara vazineu su S, ziema isijungiu W. Bet skirtumo kazkaip nepastebejau jokio. Tai ka, tarkime staigiai norint startuoti ir stipriai staigiai spaudziant gaza, esant W rezimui vis tiek startuos antru begiu?
Man atrodo turetu gal pirma imusti,reik pabandyt tada bus aisku

Redbull neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-04, 08:10   #22
tankietis
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-03-09
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 86

tankietis is on a distinguished road



Standartinis

klausimas del automato pas mane pvz vaziuojant ant koki 40 ar daugiau jei spaudziu gaza tai pirma kyla apsukos o po to tik paveluotai pradeda greitis kilt cia pas visus taip?
nes man atrodo kad vienu metu turi abi rodykles pradeti kilti

__________________
W220
tankietis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-04, 09:02   #23
lisas
 
lisas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-08
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 2,767

lisas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę lisas per Skype™


Standartinis

Priklausomai kaip tu ta gaza spaudi.jai numini iki dugno tai turi pavara permesti zemyn ir sokti I prieki,o jai mini palaipsniui tai turi po truputi greiteti

lisas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-04, 10:01   #24
tankietis
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-03-09
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 86

tankietis is on a distinguished road



Standartinis

na man iki saibos permetimo idomu
nes pas mane apsuku rodykle pirma nuvaziuoja paskui tik greicio

__________________
W220
tankietis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-04, 13:41   #25
sioma
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-03-10
Pranešimai: 20

sioma is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė tankietis View Post
na man iki saibos permetimo idomu
nes pas mane apsuku rodykle pirma nuvaziuoja paskui tik greicio
Manau pas visas automatines dezes taip yra kad apsukos kazkiek pakyla o tik tada vaziuot pradeda

sioma neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-04, 15:49   #26
justoshis
 
justoshis's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-09-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 150

justoshis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė tankietis View Post
klausimas del automato pas mane pvz vaziuojant ant koki 40 ar daugiau jei spaudziu gaza tai pirma kyla apsukos o po to tik paveluotai pradeda greitis kilt cia pas visus taip?
nes man atrodo kad vienu metu turi abi rodykles pradeti kilti
man ant mano 722.600 panašiai ar taip pat buvo - važiuojant paspaudi gazą, apsukos pakyla iki ~2000 RPM, o tik tada ima kilti greitis, o apsukos tuo metu kylant greičiui vietoje stovint, o toliau jau abu kildavo. Jaumas kaip su kokiu multitronic'u važinėt. Problema buvo, kad automatas pasigaudavo avarinį režimą dėl hidraulikos ir važiuodavo tik trečiu bėgiu, net iš vietos. Pašalinus gedimą - kyla apsukos - analogiškai kyla ir greitis.

Bet jei apsukų pakylimas nedidelis, apie porą šimtų RPM, tai normalu, nes automatas turi laisvumo savyje, čia ne mechaninė dėžė, kur tiesiogiai viskas sujungta.

justoshis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-04, 17:16   #27
tankietis
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-03-09
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 86

tankietis is on a distinguished road



Standartinis

na pas mane avariniu jokiu nemeto bet va as ta pusle arba kitaip hidrotransformatoriu itariu kad jau jam arteja paskutinioji reikia ieskot kur cia ji restauruoja

__________________
W220
tankietis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-05, 15:42   #28
justoshis
 
justoshis's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-09-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 150

justoshis is on a distinguished road



Standartinis

turbūt gal be reikalo klausiu, bet tepalo lygis tikrai tvarkoje dežėj? nes jei jo nepakanka, tai tas "laisvumas" padidėja ir atsiranda tas pavėlavimas

justoshis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-23, 20:20   #29
k0m
 
k0m's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-07
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 38

k0m is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Redbull View Post
Sveiki,biskuti atvesus orams automatuj metant begi is 1 i 2 buna gan neblogas smugis,o visa kita seip normaliai,paskuj isilus viskas dingsta,tas begio metimas palaipsniuj vaziuojant silpneja, bet tarkim jeigu 5km ruoze tenka pajudet is vietos kokius 5kartus tai tie permetimai tikrai buna astroki,toks vaizdas kad 1begiu jis neuzlaiko apsuku tarkim iki kokiu 2000rpm kad svelniai ijungt kita begi ir atleidus gaza gan stipriai pradeda stabdyt masina ant begio. Turit minciu,patarimu?
Lygiai ta pati problema su w211. Manau kad pusles/hidrotransformatoriaus problema. Jai ateis kazkada galas, bet gali vazinet jeigu niekas neprogresuos.
Mano situacija buvo kazkur kitoj temoj. Tai prasidejo nuo to kad pakeite pusle, nedare jokios apaptacijos. Pavazinejau 50k km, problema pradejo progresuoti ir ... dabar restauruosiu pusle ir darysiu adaptacija. Siuo metu auto kaip tik yra remonte, galesiu papasakoti apie rezultata kai atgausiu masina. Bet seip malonumas ne is pigiuju

__________________
w211 on road
k0m neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-23, 20:40   #30
Redbull
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-10-04
Gyvenamoji Vieta: Drammen Norge
Pranešimai: 253

Redbull is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė k0m View Post
Lygiai ta pati problema su w211. Manau kad pusles/hidrotransformatoriaus problema. Jai ateis kazkada galas, bet gali vazinet jeigu niekas neprogresuos.
Mano situacija buvo kazkur kitoj temoj. Tai prasidejo nuo to kad pakeite pusle, nedare jokios apaptacijos. Pavazinejau 50k km, problema pradejo progresuoti ir ... dabar restauruosiu pusle ir darysiu adaptacija. Siuo metu auto kaip tik yra remonte, galesiu papasakoti apie rezultata kai atgausiu masina. Bet seip malonumas ne is pigiuju
Labai gerai butu kad paskui papasakotum As galvoju irgi apie tvarkima! Is kokio tu miesto? Kiek mazdaug laiko trunka remontas? Ir kokia ta remonto suma ~?

Redbull neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.