Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Old 2019-03-03, 09:41   #26421
masterkame
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-21
Gyvenamoji Vieta: Skien Norway
Pranešimai: 1,195

masterkame is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
Ko pats naujos nepirkai?
Prioritetai kiti. Reiketu, dar siandien nauja butu ant kiemo.

masterkame neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-03-03, 09:51   #26422
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,218

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė masterkame View Post
Prioritetai kiti. Reiketu, dar siandien nauja butu ant kiemo.
jei būtų bobutė su kiaušiniais, būtų senelis vat kai nupirksi žmonai normalią naują mašiną, tada galėsi reikšt nuomonę, o dabar niekus kalbi ir tiek.

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-03-03, 13:58   #26423
masterkame
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-21
Gyvenamoji Vieta: Skien Norway
Pranešimai: 1,195

masterkame is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
jei būtų bobutė su kiaušiniais, būtų senelis vat kai nupirksi žmonai normalią naują mašiną, tada galėsi reikšt nuomonę, o dabar niekus kalbi ir tiek.
Tau tai atrodo kaip stebuklas? Nupirkt automobili? jei as uz turimus pinigus galiu sumoketi depozita uz busta, nematau reikalo keisti 2013 metu merso i nauja nes viskas su juo gerai. Jei noreciau pasipontuoti nusipirkciau gelika ir finansu man uztektu. Bet prioritetai kiti. Mano atveju jei buciau roberto vietoj geriau padirbciau keliom valandom ilgiau ir uzdirbciau $ negu praleisciau turbut daugiau nei pora simtu valandu paieskoms internete ir nesuskaiciuojamu valandu garaze vargstant prie lavono. As savo laika vertinu kitaip. Jei dirbdamas per valanda gali uzdirbti daugiau nei tvarkydamas savo jegom, renkuosi darba.
O kodel tu reiski savo nuomone? Nes pagal tave tai tam reikia naujo automobilio. Bet deja nei pensijinis ml'as ir dilgeliu spalvos sl'as uz kapeikas nepatraukia naujo auto. Taip, kad nustok kledeti.

masterkame neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-03-03, 14:08   #26424
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

"Žmogus, kuris niekada neklydo, niekada nebandė padaryti ką nors naujo.
Dauguma žmonių nebando daryti nieko naujo dėl baimės suklysti. Tačiau žmogus, patyręs nesėkmę, apie tai, kaip laimėti, sužino daugiau nei tas, kurį sėkmė aplanko iš karto."

Citata iš Alberto Einšteino

Kadangi nedarysi, tai ir nieko ir nežinosi...

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-03-03, 14:13   #26425
masterkame
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-21
Gyvenamoji Vieta: Skien Norway
Pranešimai: 1,195

masterkame is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rawwslt View Post
"Žmogus, kuris niekada neklydo, niekada nebandė padaryti ką nors naujo.
Dauguma žmonių nebando daryti nieko naujo dėl baimės suklysti. Tačiau žmogus, patyręs nesėkmę, apie tai, kaip laimėti, sužino daugiau nei tas, kurį sėkmė aplanko iš karto."

Citata iš Alberto Einšteino

Kadangi nedarysi, tai ir nieko ir nežinosi...
Prasmingi zodziai, gyvenime esu bandes daryti daugybe dalyku. Taciau apsistojau prie to kas teikia vidini dziaugsma. Galiausiai supranti jog eksperimentams ir galbut maziau prasmingiems darbams nelieka laiko arba aukoji brangu laika kiri galetum skirti savo seimai ir sau. Kadangi Simaso net nesuprato pirmosios zinutes prasmes pameginsiu paaiskinti cia. Esme jog Robertui jau pries metus reikejo keisti automobili nes investuojamas laikas i ji neatiduoda tiek grazos, nebent jis dirba tokia specialybe ir gaunama graza yra igytos zinios. Toliau minejau jog jei pats pakliuciau i tokia situacija. Pirkciau nauja arba automobili su garantija, ka beja ir pasirinkau. Tik garantija perkant buvo jau i pabaiga.

masterkame neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-03-03, 14:21   #26426
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,218

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė masterkame View Post
Tau tai atrodo kaip stebuklas? Nupirkt automobili? jei as uz turimus pinigus galiu sumoketi depozita uz busta, nematau reikalo keisti 2013 metu merso i nauja nes viskas su juo gerai. Jei noreciau pasipontuoti nusipirkciau gelika ir finansu man uztektu. Bet prioritetai kiti. Mano atveju jei buciau roberto vietoj geriau padirbciau keliom valandom ilgiau ir uzdirbciau $ negu praleisciau turbut daugiau nei pora simtu valandu paieskoms internete ir nesuskaiciuojamu valandu garaze vargstant prie lavono. As savo laika vertinu kitaip. Jei dirbdamas per valanda gali uzdirbti daugiau nei tvarkydamas savo jegom, renkuosi darba.
O kodel tu reiski savo nuomone? Nes pagal tave tai tam reikia naujo automobilio. Bet deja nei pensijinis ml'as ir dilgeliu spalvos sl'as uz kapeikas nepatraukia naujo auto. Taip, kad nustok kledeti.
Aš reiškiu savo nuomonę, nes palaikau Robertą, o ne Tave. Kas švaisto laiką žaidimams, kas mano požiūriu vyrui turėtų būt gėdinga veikla, o kas kažką daro realiai gyvenime, kažką išmoksta, kažką sužino, galbūt neleidžia finasai naujos auto arba šiaip tai yra hobis, ta veikla žmogui įdomi. Taip, kad pasilaikyk savo neigiamą nuomonę sau, bent jau atrodysi protingesnis

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-03-03, 14:21   #26427
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Kai traukė iš durų į galvą!
https://kaunas.kasvyksta.lt/2019/03/...7uj5f6V5TIfjig

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-03-03, 14:32   #26428
masterkame
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-21
Gyvenamoji Vieta: Skien Norway
Pranešimai: 1,195

masterkame is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
Aš reiškiu savo nuomonę, nes palaikau Robertą, o ne Tave. Kas švaisto laiką žaidimams, kas mano požiūriu vyrui turėtų būt gėdinga veikla, o kas kažką daro realiai gyvenime, kažką išmoksta, kažką sužino, galbūt neleidžia finasai naujos auto arba šiaip tai yra hobis, ta veikla žmogui įdomi. Taip, kad pasilaikyk savo neigiamą nuomonę sau, bent jau atrodysi protingesnis
Bet ziuriu tau mano pasakymas jog jaunysteje praleisdavau daugybe laiko prie kompo jaudina labiau nei mane pati. Bet kaip bebutu kompas man nesutrugde susitvarkyti gyvenimo kaip norejau pats. Taip galbut as nesu nukrypes i mena kaip kolega, bet tai niekad ir nebuvo mano siekiamybe. O atejus pavasariui atsirado daugiau prasmingos veiklos nei laisvo laiko. Tik vienas dalykas del kurio dekingas tau Simaso, ta valanda kuria skirdavau X boxui prisidejo prie tu 2 valandu sporto ir baseinu.

masterkame neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-03-03, 14:38   #26429
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,218

simaso will become famous soon enough



Standartinis

džiaugiuos Tavo pasiekimais

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-03-03, 14:54   #26430
masterkame
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-21
Gyvenamoji Vieta: Skien Norway
Pranešimai: 1,195

masterkame is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
džiaugiuos Tavo pasiekimais
Ech ta ironija..

masterkame neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.