Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » CLK Klasė (W208, C209)

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-01-19, 12:42   #71
ufonautas
 
ufonautas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-06-26
Gyvenamoji Vieta: Sweden-Vetlanda
Pranešimai: 1,275

ufonautas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę ufonautas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
Reikia matuokles? Galiu uz simboline kaina duot. Man ji veike be priekaistu, trauka nesiskyre, bet kartais chech engine mesdavo. Sake galima pabandyt nusiplaut, bet as nevargsu ir nauja boschini originala dejausi
Gal turi oro sklende? A000 141 4025

__________________
W 140 SE500 1992m
W140 SEL600 1992m
W 212 350 CDI 2010 m
W 906 316 CDI 2015 m
:
ufonautas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-19, 12:58   #72
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

turiu tik visa oro matuokle su tuo tinkliuku ir ta dalim. Ta prasme kaip buna pirkt atsikrai tik matuokle tas pirstelis i ka istatai ja, tai pas mane jin su tuo visu kebulu

  Cituoti
Old 2012-02-15, 09:14   #73
mogogogo
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-12-02
Pranešimai: 75

mogogogo is on a distinguished road



Standartinis

Idejau kita OSM bet kiek zinoma ji idealiai irgi nedirbo ant kitos masinos(truputi veluodavo duomenys, tai mesdavo check engine,aisku masina buvo ne clk)pas mane nemeta check engine.dar kas nors galetu but sugede be OSM kad nebutu traukos maximalios, apsukos kyla lyg normaliai bet nelupa kaip lupdavo, ypac nuo aukstu sukiu jaucias kad neprilipdo prie sedynes...


Paskutinį kartą redagavo mogogogo; 2012-02-15 10:00 val.
mogogogo neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-15, 12:44   #74
lisas
 
lisas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-08
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 2,767

lisas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę lisas per Skype™


Standartinis

itariu kol neidesi originalios osm nieko nebus.o ka diagnostika sako?

lisas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-22, 02:45   #75
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

jis isidejo originalia OSM nuo mano masinos. Keiciausi ja TIK del check engine. Pirma diagnostikai net nesuprato, kas negerai. Galvojo, kad lambdos nedirba. Bet gerai isknisus, sake, kad voooos veluoja parodymai, o ant kitu masinu net nemestu check engine. Kai pasikeiciau i nauja bosch osm, skirtumo praktiskai nepajutau, gal ir isvis nepajutau. Sanaudose taip pat.
Gal pas tave uzsikimse Katalizatoriai?
Arba duslintuvuose daug kondensato?
Dar gal gali buti, kad sugede kokie abs davikliai, ar kazkas surista su tuom? Nes man pvz vaziuojant ant ledo/sniego spaudus iki puses masinoj taip pat nekyla apsukos, nejungia begiu, jeigu neisjungiu stabilumo kontroliu.

  Cituoti
Old 2012-02-29, 12:48   #76
mogogogo
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-12-02
Pranešimai: 75

mogogogo is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
jis isidejo originalia OSM nuo mano masinos. Keiciausi ja TIK del check engine. Pirma diagnostikai net nesuprato, kas negerai. Galvojo, kad lambdos nedirba. Bet gerai isknisus, sake, kad voooos veluoja parodymai, o ant kitu masinu net nemestu check engine. Kai pasikeiciau i nauja bosch osm, skirtumo praktiskai nepajutau, gal ir isvis nepajutau. Sanaudose taip pat.
Gal pas tave uzsikimse Katalizatoriai?
Arba duslintuvuose daug kondensato?
Dar gal gali buti, kad sugede kokie abs davikliai, ar kazkas surista su tuom? Nes man pvz vaziuojant ant ledo/sniego spaudus iki puses masinoj taip pat nekyla apsukos, nejungia begiu, jeigu neisjungiu stabilumo kontroliu.
velnias cia zino kas ten pasidare, zinau tiek kad kol nebuvau akumo atjunges tol dar traukdavo kaip turi but, tik kai kazkokia klaida uzskaitydavo tada purtydavosi,nedirbdavo cilindrai visi, isjungi varikli ir vel gerai. db turbut nusiresetino ten parametrai kurie kazkada geri buvo ir pasidare tik blogi. Matyt pas mane ir OSM ir dar kazkas negerai pasidare buvo, manau kad Febio matuokle turi dirbt, gal rimtai kokios babinos halturina*bet juk mestu check engine)nors nevisada turbut meta...

mogogogo neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-29, 18:29   #77
Dalius/68
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-07-05
Pranešimai: 723

Dalius/68 is on a distinguished road



Standartinis

o matuoklei adaptacija darei? su diagnostiniu kompu reiketu ja pririšt ir klaidas išvalyt,tuo pačiu matysi kas dar drumsčia vandeni...

Dalius/68 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-01, 07:46   #78
mogogogo
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-12-02
Pranešimai: 75

mogogogo is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Dalius/68 View Post
o matuoklei adaptacija darei? su diagnostiniu kompu reiketu ja pririšt ir klaidas išvalyt,tuo pačiu matysi kas dar drumsčia vandeni...
ne jokiu adaptaciju nebuvo daroma, bet darbas skiriasi lyg, anksciau kickdown nevisada veikdavo db visada veikia. manau kad keletas babinu nusimuse, nes db jau kartais vel pradeda nedirbti visi cilindrai kol neuzgesini variklio tol nepasitaiso ir trauka db nuo 4k visai uzbunka. jei kas turit minciu sakykite bet jau kad diagnostika uzsirasyt reikia tai faktas..

gal zinot kur kaune tikrai sutvarkytu sita reikaliuka ne uz kosminius pinigus

mogogogo neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-01, 07:49   #79
lisas
 
lisas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-08
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 2,767

lisas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę lisas per Skype™


Standartinis

Cia tik grynai mano pamastymai-jai babina butu bloba,tai uzgesinus ir vel uzvedus jokio skirtumo nepajustum-dirbtu blogai.O kaip laidai zvakiu-ar tvarkingi?Bandei atjungti ir vel pajungti akuma-nors gal nelabai pades.kai diagnostika dare ar visi davikliai buvo tvarkoj?kaip liamda-ar buvai bandes atjungti

lisas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-01, 12:38   #80
mogogogo
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-12-02
Pranešimai: 75

mogogogo is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė lisas View Post
Cia tik grynai mano pamastymai-jai babina butu bloba,tai uzgesinus ir vel uzvedus jokio skirtumo nepajustum-dirbtu blogai.O kaip laidai zvakiu-ar tvarkingi?Bandei atjungti ir vel pajungti akuma-nors gal nelabai pades.kai diagnostika dare ar visi davikliai buvo tvarkoj?kaip liamda-ar buvai bandes atjungti
buvau akuma atjunges, po atjungimo niekada netraukia nuo 4k rpm
kai buvo pajungta fyske diagnostikos tai kompiuteriukas jokiu klaidu nerode.
del zvakiu laidu nzn... na bandysiu vest i diagnostika rimciau kad ziuretu viska..

mogogogo neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.