Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Old 2015-03-12, 18:49   #101
MBman
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-08-28
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 48

MBman is on a distinguished road



Standartinis

Rafi ar susitvarkei beda? Visgi siulyciau variklio pagalve, keleivio puses pasikeist i lemforder arba originala, Man atrodo beda isnyko, pakeitus pagalve. Nuvaziavus pas meistra, pasake kad bus keleivio puses pagalve, pakele mane kartu su keltuvu , uzvedziau auto, perjunginejau begius. Sake vizualiai nematyt nei plysus, nei isbege tepalai, bet kazkuriuo metu jis ten judint mane pradejo, ir vibracija tokia gan didele atsirado salone, Taigi as jam sakau dek gera pagalve, paskaites pries tai JUSU visu patarimus. O jis man atsake: tik originalas arba lemforder, kitos pagalves vibracijos nenuims... Taigi uzsake pagalve, pakeite per kokia 15-20 min turbut, ir snd bandziau tiek zemomis apsukomis aukstu begiu i kokia kalna vaziuot, ar "pagauti" momenta to virpejimo...Atrodo nebepasirode si beda

MBman neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-04-09, 14:21   #102
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,036

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MBman View Post
Rafi ar susitvarkei beda? Visgi siulyciau variklio pagalve, keleivio puses pasikeist i lemforder arba originala, Man atrodo beda isnyko, pakeitus pagalve. Nuvaziavus pas meistra, pasake kad bus keleivio puses pagalve, pakele mane kartu su keltuvu , uzvedziau auto, perjunginejau begius. Sake vizualiai nematyt nei plysus, nei isbege tepalai, bet kazkuriuo metu jis ten judint mane pradejo, ir vibracija tokia gan didele atsirado salone, Taigi as jam sakau dek gera pagalve, paskaites pries tai JUSU visu patarimus. O jis man atsake: tik originalas arba lemforder, kitos pagalves vibracijos nenuims... Taigi uzsake pagalve, pakeite per kokia 15-20 min turbut, ir snd bandziau tiek zemomis apsukomis aukstu begiu i kokia kalna vaziuot, ar "pagauti" momenta to virpejimo...Atrodo nebepasirode si beda
paketus dezes pagalve, viskas isisprende aciu dievui
viskas dabar super, masina nevibruoja, gal siek tiek vairas perduoda vibracija, bet tai nera kebulo vibracija, tiesiog lengva vibracija, nezinau ar del pagalviu neoringinaliu ar del ko, bet rezultatas galutinis puikus.

rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-04-09, 17:40   #103
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,476

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

gal dar ir variklio pagalves reikia pakeist, nes vairo kolonele stovi ant to paties balkio kaip variklis

__________________
Originalios visų automobilių dalys. Atsarginės rimtų gamintojų detalės.
Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-04-10, 16:57   #104
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,036

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Hunter View Post
gal dar ir variklio pagalves reikia pakeist, nes vairo kolonele stovi ant to paties balkio kaip variklis
Variklio jau buvau keites- niekas nepasikeite. Visas forumas gyde kad deciau originalias variklio pagalves, o ne org mesciau lauk. Aciu dievui to nepadariau ir pasikeiciau dezes pagalve kuri kad suplysusi pasimate tik istraukus... Kansovkej minuse ~700lt,nes variklio pagalviu keisti nereikejo..o stovejo originalios mersines. Jei kam reiks devetu pagalviu ant w211(tinka ir daugumai kitu) galiu uz simboline atiduot jas.

rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-04-10, 20:40   #105
MBman
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-08-28
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 48

MBman is on a distinguished road



Standartinis

Na teisingai sake, kad reikia det geras pagalves, nes kitos vibracijos nenuims, tai jei kada islys vibracija variklio, turesi pasikeist tas savo sudetas vistiek i originalus ar lemforder. O tai ko taip brangiai pagalves? po netoli 100e mokejai? Nes ten ju pakeitimas tai nesudetingas, nelupa servisai dideliu pinigu.

MBman neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-06-06, 20:39   #106
kesha
 
kesha's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-12-06
Gyvenamoji Vieta: Dzidziulis kaimas
Pranešimai: 3,502

kesha is on a distinguished road



Standartinis

Kazkada basiknaisiodamas forume radau informacija apie pagalves is ,mano galva gerai uzsirekomendavusio,auto detaliu pardavejo:
Citata:
Pradžioje rašė plikis View Post

truputis info -gal kas nežino -
tarkim toks gamintojas kaip Lemforder negamina kokios tai pagalvės,tai jis pakuoja į savo dėžutes CORTECO arba BOGE gaminius,o logotipai ir originalūs kodai VISUOMET yra nutrinami.jei jus netenkina mano paaiškinimai kreipkitės į bet kitą prekiautoją -atsakymą gausit tą patį
toliau - is kito prekiautojo uzsisakau lemforderio abi pagalves.Akurat lemforderio dezutese viena Boge ,net su originaliu merso kodu,kita - randu sukazkokia CFW keverzone.Kas per ....? Cia bendras koncernas su CORTECO?
Tiems kas planuoja keisti pagalves ,gal reiketu pagalvot ,kad nebutinai reikalingos Lemforder dezutes....O gal Lemforderis nesa atsakomybe uz geresne kokybe?

__________________
ex W210 E320CDI
ahora S211 E320CDI
kesha neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-06-07, 16:34   #107
Audrius
 
Audrius's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-04-16
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,474

Audrius is on a distinguished road



Standartinis

Na man su pagalvem w210 buvo irgi beda isemus atrode viskas liuks o buvo pasedusios tad pakeitem ir mersiukas atsigavo. O del garso ejo taip pat kaip kaskam priestai rasiusiam pro vairolazdes guma keura. Tad viska pakeitus gavosi kaip naujas mersiukas. O ralfi is akies sunku nustatyti kad blogos pagalves nes jos atrodo gerai o kai gauna apkrova ir suseda del ko ir gaunasi vibracija

__________________
Audrius neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-01-12, 13:31   #108
iDracus
 
iDracus's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-01-18
Gyvenamoji Vieta: Rokiškis
Pranešimai: 492

iDracus is on a distinguished road



Standartinis

Nors ir tema sena, bet galiu pasidalinti savo patyrimais.
Važinėju su Mercu E320 CDi 2003 m.. Kai nusipirkau prieš 2 metus t.y. 2015 m. sausį. tikrinau auto Silberyje. Vyriokai pasakė, kad vienai iš vienos variklio pagalvės pabėgęs skystis. Krc, rekomendavo pasiekeisti abejas. Bet kaip nekeista pravažinėjau 2 metus ir tik prie kokius 2 mėn. pradėjau jausti salone vibraciją. Sustojus perjungus greičio svirtį į N, vibracija sumažėdavo. Kalbėjau su puikiai tokius darbus išmanačiu meistreliu (beje dirba jis Laibralių k., Rokiškio raj.), patarė pirkti tik Lemforder. Bet keisti iškarto 2 ir taip pat greičių dėžės pagalvę. Ir...o stebukle... , dabar jokio vibravimo, artodo kad naują variklį įdėjo.

Patarimas: neišradinėkite dviračio, o keiskite tik visą komplektą. Sutaupysite ir pinigus, nervus ir kitas automobilio detales, kurios gali nuo vibracijos sugęsti.

Kainavo man visa tai: 2 varikio pagalvės - 89.12 EUR, greičių dėžės pagalvė - 15.78 EUR, remontas - 35 EUR.

Brangu ir ne spręskite Jūs.

P.S. kai pridaviau auto į servisą, pravežė mane su Golfu. Žinot toks jausmas užsimerkus, kad važiuoji traktoriuje ant taburetės.

Mercedes Forever.

iDracus neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-01-26, 10:56   #109
Robertas1993
 
Robertas1993's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-10-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,150

Robertas1993 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė iDracus View Post
Nors ir tema sena, bet galiu pasidalinti savo patyrimais.
Važinėju su Mercu E320 CDi 2003 m.. Kai nusipirkau prieš 2 metus t.y. 2015 m. sausį. tikrinau auto Silberyje. Vyriokai pasakė, kad vienai iš vienos variklio pagalvės pabėgęs skystis. Krc, rekomendavo pasiekeisti abejas. Bet kaip nekeista pravažinėjau 2 metus ir tik prie kokius 2 mėn. pradėjau jausti salone vibraciją. Sustojus perjungus greičio svirtį į N, vibracija sumažėdavo. Kalbėjau su puikiai tokius darbus išmanačiu meistreliu (beje dirba jis Laibralių k., Rokiškio raj.), patarė pirkti tik Lemforder. Bet keisti iškarto 2 ir taip pat greičių dėžės pagalvę. Ir...o stebukle... , dabar jokio vibravimo, artodo kad naują variklį įdėjo.

Patarimas: neišradinėkite dviračio, o keiskite tik visą komplektą. Sutaupysite ir pinigus, nervus ir kitas automobilio detales, kurios gali nuo vibracijos sugęsti.

Kainavo man visa tai: 2 varikio pagalvės - 89.12 EUR, greičių dėžės pagalvė - 15.78 EUR, remontas - 35 EUR.

Brangu ir ne spręskite Jūs.

P.S. kai pridaviau auto į servisą, pravežė mane su Golfu. Žinot toks jausmas užsimerkus, kad važiuoji traktoriuje ant taburetės.

Mercedes Forever.
visu vokisku dyzelinu kibiru gan garsiai dirba, tyliai dirba tik, (is tos mazos klases) toyota 1.4 d4d norejau traukos didesnes turet, tai sutvarkes varikli ir uzvedes, buvo momentas kad variklis pradejo dirbt kaip benzas be jokios vibracijos ir tyliai, kas mane ziauriai nustebino

Robertas1993 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.