Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Old 2016-08-10, 11:38   #1
NerCiaKo
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-09-11
Pranešimai: 171

NerCiaKo is on a distinguished road



Standartinis E320cdi 150kw Pasalinis garsas prie oro filtro

S211 2003m. 3.2 CDI 150kw. Be DPF ( katalizatorius yra) Jauciasi traukos trukumas.., gazuojant ant laisvu, sukelus apsukas ir apsukoms nukritus beveik "ant laisvu" Pasigirsta stai toks garsas prie oro filtro dezes ( itariu kad tas garsas susidaro pacioje oro filtro dezeje...). Skydelyje niekas nedega, diagnostika klaidu nerodo, ismetimo sistema buvau visa nukabines - taspac... Gal kas esat susidure su tokia problema, kur gali buti bedos? Del ko taip darosi? Video: https://www.wetransfer.com/downloads...0083232/167cf3

NerCiaKo neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-08-11, 20:33   #2
FragnaT
 
FragnaT's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-11-17
Gyvenamoji Vieta: Lietuva
Pranešimai: 121

FragnaT is on a distinguished road



Standartinis

Panašu, kad turbinos sklendė stringa. Bent pas mane taip buvo, bet priežasčių tiksliai nežinau. O buvo taip: buvau nuvežęs restauruoti turba ir kažką jie ten pridirbo. Strigo sklendė (ko pasekoje buvo identiškas garsas) ir varė tepalą nežmoniškai. Per ~10min variklio darbo apie 1,5l tepalo į duslintuvą išvarė. Nuvežiau tada tą turbą atgal, trenkiau ant stalo. Sekančią dieną paskambino, sako, kad viskas čia gerai ir jie nesuprantą ko aš iš jų noriu. Pasiimiau tą turbą (aišku buvo išplauta ir matos, kad vėl šviežiai perrinkta), įsidėjau ją atgal ir po šiai dienai viskas gerai.

FragnaT neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-08-11, 20:41   #3
NerCiaKo
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-09-11
Pranešimai: 171

NerCiaKo is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė FragnaT View Post
Panašu, kad turbinos sklendė stringa. Bent pas mane taip buvo, bet priežasčių tiksliai nežinau. O buvo taip: buvau nuvežęs restauruoti turba ir kažką jie ten pridirbo. Strigo sklendė (ko pasekoje buvo identiškas garsas) ir varė tepalą nežmoniškai. Per ~10min variklio darbo apie 1,5l tepalo į duslintuvą išvarė. Nuvežiau tada tą turbą atgal, trenkiau ant stalo. Sekančią dieną paskambino, sako, kad viskas čia gerai ir jie nesuprantą ko aš iš jų noriu. Pasiimiau tą turbą (aišku buvo išplauta ir matos, kad vėl šviežiai perrinkta), įsidėjau ją atgal ir po šiai dienai viskas gerai.

Pas mane alyvos visai nedegina, nzn kas ten gali strigti, ja valdo elektra.. Diagnostika dariau ne karta, parametrai visi sako kaip is knygos

NerCiaKo neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-09-13, 08:32   #4
stadarius
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2017-09-13
Pranešimai: 1

stadarius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė NerCiaKo View Post
S211 2003m. 3.2 CDI 150kw. Be DPF ( katalizatorius yra) Jauciasi traukos trukumas.., gazuojant ant laisvu, sukelus apsukas ir apsukoms nukritus beveik "ant laisvu" Pasigirsta stai toks garsas prie oro filtro dezes ( itariu kad tas garsas susidaro pacioje oro filtro dezeje...). Skydelyje niekas nedega, diagnostika klaidu nerodo, ismetimo sistema buvau visa nukabines - taspac... Gal kas esat susidure su tokia problema, kur gali buti bedos? Del ko taip darosi? Video: https://www.wetransfer.com/downloads...0083232/167cf3
sveiki
nors video jau nerodo, manau turiu panašią problemą. Ar pavyko surasti bėdą ?

stadarius neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.