Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

Naujas pranešimas
Old 2010-06-23, 14:39   #11
sharrasitto
 
sharrasitto's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,037

sharrasitto will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę sharrasitto per Skype™


Standartinis

Teko vaziuoti su E290TD ne ispudingai, bet vaziuoja, nera taip, kad vos juda. Zinoma, su dabartiniu 300td nepalyginsi

sharrasitto neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-07-09, 12:03   #12
snapis
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-07-05
Pranešimai: 21

snapis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė williuzz View Post
aloha,

Ar buna kokie meetai Kaune? man neramuma kelia mano 2,9 TD trauka, nezinau kaip jis turi vaziuoti, nes MB turiu pirma karta. Pries perkant klausinejausi, tai man sake, kad turi eiti kaip raketa, bet iki raketos toli grazu, buvau pas turbinu meistra, tai sake, kad ten kazkoks svaistiklis nevaiksto gerai, kur reguliuoja turbinos sukius, bet nenoriu is karto pulti remontuoti, kol neisitikinau iki galo... Gal kas vazinejat Kaune su tokiu pat varikliuku, butu idomu susitikti ir palyginti kas ir kaip... Uz konsultacija skoloj neliksiu
Sveikas, man buvo panasi beda. Variau masina variklio diagnostikai, yra toks dacikiukas kuris reguliuoja oro srauta turbinai(atrode kad nesijunge turbina, letai kilo apsukos) ten ne oro srauto matuokle. Pasikeiciau ji ir traukia puikiai, sumokejau srote 40lt Jau mano antras mersedesas ir abiem buvo tapati liga. Dar pries tai kai klausinejau sake kad gali buti oro srauto matuokle, bet kai nuvaziavau i srota, pradzei prasiau kad leistu pameginti ta turbinos dacikiuka pasikeist,uztruko pakeist pora minuciu, tai vat ismeginau ir viskas veikia puikiai

snapis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-07-09, 12:06   #13
aware
 
aware's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-09-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,124

aware is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė snapis View Post
Sveikas, man buvo panasi beda. Variau masina variklio diagnostikai, yra toks dacikiukas kuris reguliuoja oro srauta turbinai(atrode kad nesijunge turbina, letai kilo apsukos) ten ne oro srauto matuokle. Pasikeiciau ji ir traukia puikiai, sumokejau srote 40lt Jau mano antras mersedesas ir abiem buvo tapati liga. Dar pries tai kai klausinejau sake kad gali buti oro srauto matuokle, bet kai nuvaziavau i srota, pradzei prasiau kad leistu pameginti ta turbinos dacikiuka pasikeist,uztruko pakeist pora minuciu, tai vat ismeginau ir viskas veikia puikiai
Archeologas

aware neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-07-09, 21:24   #14
snapis
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-07-05
Pranešimai: 21

snapis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė aware View Post
Archeologas
Uztat viskas puikiai veikia )

snapis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.