Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » S klasė » W221

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-02-15, 15:42   #11
algis
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-02-14
Pranešimai: 7

algis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
ijungia avariniu budu N pavara ir atlaisvina stovejimo stabdi.
kita galimybe kranas.
Vampyre, būdas nepasiteisino. O dar įdomiau tai, jog šiandien sužinojau jog be specialios įrangos pavaros į N neperjungsi. Todėl beliks pasinaudoti kraniuko paslaugomis. Ačiū visiems už spėjimus, patarimus. Būtinai pranešiu kai sutvarkys automobilį ir parašysiu kokios priežastys lėmė jo gedimą ar tiesiog plačiau apie problemą ir jos sprendimą.


(papildau pranešimą) Tiesa, kam įdomu, savivaldybės priverstinio nuvežimo traliukai teikia ir komercinius nuvežimus. Plačiau nuorodoje: http://www.parking.lt/lt/3/88


Paskutinį kartą redagavo algis; 2012-02-15 17:42 val.
algis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-15, 16:03   #12
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,385

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

tai yra traliukai kur po masina vaziuoja begiai,jie su tokiais sukanciais net nezinau kaip pavadint,bet masina vietoj stovi,ratai ir nesisuka

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-16, 12:40   #13
algis
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-02-14
Pranešimai: 7

algis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mb 140 View Post
tai yra traliukai kur po masina vaziuoja begiai,jie su tokiais sukanciais net nezinau kaip pavadint,bet masina vietoj stovi,ratai ir nesisuka
Ar tik aš vienas nesupratau, ką čia parašėte? Penkis kartus perskaičiau ir niekaip nesupratau kam reikia tokį pranešimą rašyti. Atsiprašau, jei įžeisiu, bet manau, kad komentuoti reikia tada, kai aiškiai turima kuom pasidalinti, kai galima atsakyti į klausimą ir tuom padėti, kai gali pateikti aiškią ir kitam naudingą informaciją. Tai tik mano nuomonė.

algis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-16, 13:22   #14
dibonas
 
dibonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-11
Pranešimai: 98

dibonas is on a distinguished road



Standartinis

As tai supratau
Ir siaip cia ne vien viska zinantys zmones susirenka, o dauguma ju mercedes myletojai,kurie vienokiu ar kitokiu budu stengiasi padeti vienas kitam.
O jei reikia konkreciu atsakymu i klausimus, ypac turint toki automobili, reiktu kreiptis i igaliota mercedes atstova, kuris operatyviai ir suprantamai isspres jusu problema.

dibonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-16, 13:31   #15
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,385

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė algis View Post
Ar tik aš vienas nesupratau, ką čia parašėte? Penkis kartus perskaičiau ir niekaip nesupratau kam reikia tokį pranešimą rašyti. Atsiprašau, jei įžeisiu, bet manau, kad komentuoti reikia tada, kai aiškiai turima kuom pasidalinti, kai galima atsakyti į klausimą ir tuom padėti, kai gali pateikti aiškią ir kitam naudingą informaciją. Tai tik mano nuomonė.
pasiskambink kas vezioja su traliukais,pasakyk kad pas tave automatas ir uztemps be problemu!Prie turgaus vos ne kiekviena diena nutemdavo masinas ne vietoj pastatytas su tokiais kuriems nesvarbu ar automatas ar mechanika,tik nzn kai paaiskint to principo,nors viskas elementaru
per tiek laiko galejai senai susiorganizuot jau

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-16, 16:57   #16
algis
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-02-14
Pranešimai: 7

algis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė dibonas View Post
As tai supratau
Ir siaip cia ne vien viska zinantys zmones susirenka, o dauguma ju mercedes myletojai,kurie vienokiu ar kitokiu budu stengiasi padeti vienas kitam.
O jei reikia konkreciu atsakymu i klausimus, ypac turint toki automobili, reiktu kreiptis i igaliota mercedes atstova, kuris operatyviai ir suprantamai isspres jusu problema.
Dibonai, paaiškinkit ir man, apie kokį traliuką kalba eina. Gal tiesiog galima nuotrauką kokią įkelti? Aš pagalbą tikrai įvertinu. Tikrai. Tačiau operatyvumo neieškau. Turėjau laiko, todėl ir suradau šį forumą. TIkiu, kad tokį automobilį gali sutvarkyti ne tik įgaliotas atstovas. O įgaliotas atstovas manęs visiškai nesužavėjo po savo neprofesionalaus ir nemandaugaus pokalbio. O spręsti kur kreiptis, vertinant pagal automobilį, manau prasta mintis.

Citata:
Pradžioje rašė Mb 140 View Post
pasiskambink kas vezioja su traliukais,pasakyk kad pas tave automatas ir uztemps be problemu!Prie turgaus vos ne kiekviena diena nutemdavo masinas ne vietoj pastatytas su tokiais kuriems nesvarbu ar automatas ar mechanika,tik nzn kai paaiskint to principo,nors viskas elementaru
per tiek laiko galejai senai susiorganizuot jau
Mb 140, aš nesuprantu kodėl dėstot ką turėčiau daryti ir kaip spręsti problemą. Aš juk tiesiog leidau jums suprasti, jog nesuprantu apie kokį traliuką kalbate. Pats parašėte, jog nežinote kaip paaiškinti Todėl galite suprasti, jog aš irgi galiu nesuprasti jūsų išdėstyto paaiškinimo. Na, o dėl laiko - neturiu ką pasakyti. Matyt užgavau jūsų ego - atsiprašau.

algis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-16, 20:24   #17
dibonas
 
dibonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-11
Pranešimai: 98

dibonas is on a distinguished road



Standartinis

Tai jum juk pasiule elementaru problemos sprendimo buda: skambinti per firmas,kurios teikia automobiliu pervezimo paslaugas ir paaiskinti esme.
Kadangi forume uzsiregistravot,vadinasi internetu naudotis mokat,tai vat pradedat nuo
www.google.lt ivedat raktazodi tech pagalba ir tada paprastai susirandi kruva firmu, kurios tikrai sugebes pergabenti automobili ir dar paaiskinti visa principa,kokiu budu jie tai padarys.
Sekmes.

dibonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-16, 22:10   #18
algis
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-02-14
Pranešimai: 7

algis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė dibonas View Post
Tai jum juk pasiule elementaru problemos sprendimo buda: skambinti per firmas,kurios teikia automobiliu pervezimo paslaugas ir paaiskinti esme.
Kadangi forume uzsiregistravot,vadinasi internetu naudotis mokat,tai vat pradedat nuo
www.google.lt ivedat raktazodi tech pagalba ir tada paprastai susirandi kruva firmu, kurios tikrai sugebes pergabenti automobili ir dar paaiskinti visa principa,kokiu budu jie tai padarys.
Sekmes.
Dibonai, būkit mielas, perskaitykit visą temą ir tada rašykit. Aš sprendimą jau radau. Sprendimą radau dar prieš Jums pradedant rašyti šioje temoje. Nereikia manęs mokyti kaip naudotis google.lt, išmokit skaityti.

algis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-17, 18:17   #19
tech1
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-02-15
Gyvenamoji Vieta: Ingolstadt, Bayern
Pranešimai: 953

tech1 is on a distinguished road



Standartinis

ivedi raktazodi tech ir ismeta mane ... bet as deje jau 8 menesiai , kaip ne Vilniuje,Manau jei Rimas nepades, tai tada belieka tik Silberauto uz labai brangiai ir su kruva nervu

tech1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-17, 18:43   #20
Dalius/68
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-07-05
Pranešimai: 723

Dalius/68 is on a distinguished road



Standartinis

Šiaip bandyčiau pasiskambinti http://tmt-autoservisas.autopolis.lt/ ,Esu tam servise mates tokiu,ir dar naujesniu,skendusiu ,degusiu automobiliu ir su ivairiausiais elektroniniais gedimais.Aišku vieta ,Kaunas ir mašina tektu atvežti ten,bet paskambinti manau verta...

Dalius/68 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.