Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

Naujas pranešimas
Old 2016-04-07, 08:47   #511
Dima
 
Dima's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-07-11
Pranešimai: 73

Dima is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MM View Post
Nežinau išvis, tfutfutfu aišku, bet as jau virš pusantru metu ir virš 45k km pramyniau su savo 211 2.2cdi. Aišku pirkdamas sumokėjau daugiau už rinkos kainą, bet užtat keičiau per tiek km tik termostatą ir varlytę. Nei klaidų nei dar kažko, viskas čiki. Laiku tepalai ir tiek. Dabar noriu perrinkti važiuokle, pakeisti tepalus dėžėje, kaladėles ir šiaip patikrinti viską, kad toliau sau laimingai eksploatuoti. Kas sako kad w211 blogas automobilis tas tiesiog nusipirko jau sudrožtą. Kaip ir visi daiktai, taip ir mūsų visų mylimi automobiliai turi resursą.
Kelių KW tavo?

Dima neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-05-15, 23:18   #512
MERSER
 
MERSER's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-02-14
Gyvenamoji Vieta: Lietuva
Pranešimai: 16

MERSER is on a distinguished road



Standartinis

Sveiki imanoma rasti 2.2 cdi mechanke ir ne taxa ? sitas variantas is Belgijos atrodo neblogas , bet ar ne taxas , dazniausiai tokie salonai pas taxus pastebejau ir classic komplektacija, o cia neaisku man , reiktu tikrinti , kaip jum atrodo.

http://autoplius.lt/skelbimai/merced...s-4705022.html
Attached Images
File Type: jpg Untitled11.jpg (83.4 KB, 80 views)
File Type: jpg 1111231.jpg (84.1 KB, 75 views)

__________________
Stiklų tamsinimas - Kebulo wrapinimas - Žibintų apklijavimas
MERSER neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-05-15, 23:43   #513
Robis
 
Robis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,044

Robis is on a distinguished road



Standartinis

čia dvi skirtingos auto ir abu automatai, nors ieškai mechanikos?

Robis neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-05-16, 12:27   #514
MERSER
 
MERSER's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-02-14
Gyvenamoji Vieta: Lietuva
Pranešimai: 16

MERSER is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Robis View Post
čia dvi skirtingos auto ir abu automatai, nors ieškai mechanikos?
Cia taxu salonai kuriuos pastebejau daugiausia , isiskaityk i posta auksciau esanti.
Skambinau sitam skelbimui tai mimrius atsiliepe kazkoks nieko nezino nieko nemate bl
Prie vairo kaireij pusei pragresta skyle medienos apdailoj , tai buves privatus belgiskas taxas paliubomu cia
Ir nieko gero is E nera - lavonai , taxai ir transformeriai arba kaina kosmonautu , nera cia ka ziuret. Geriau apsistosiu ties C w204.

__________________
Stiklų tamsinimas - Kebulo wrapinimas - Žibintų apklijavimas

Paskutinį kartą redagavo MERSER; 2016-05-16 12:44 val.
MERSER neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-05-16, 17:01   #515
Bronko
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-05-12
Gyvenamoji Vieta: Taurage
Pranešimai: 8

Bronko is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MERSER View Post
Sveiki imanoma rasti 2.2 cdi mechanke ir ne taxa ? sitas variantas is Belgijos atrodo neblogas , bet ar ne taxas , dazniausiai tokie salonai pas taxus pastebejau ir classic komplektacija, o cia neaisku man , reiktu tikrinti , kaip jum atrodo.

http://autoplius.lt/skelbimai/merced...s-4705022.html
Imanoma viskas, tik reikia laiko ir kantrybes. Pats dabar nupirkau W211 2,2cdi truputi dauzta, bet stovis tai truksta zodziu. Kaip naujas, nors 247 000km. Paskutinis aptarnavimas pries puse metu merso atstovybej prie 215000km Taip kad nekilo ranka man jo parduot ir jau remontuoju sau

Bronko neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-05-16, 17:08   #516
Willeris
 
Willeris's Avatar
 
Statusas: Moderatorius
Užsiregistravo: 2012-11-17
Gyvenamoji Vieta: Kėdainiai
Pranešimai: 3,036

Willeris is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Bronko View Post
Imanoma viskas, tik reikia laiko ir kantrybes. Pats dabar nupirkau W211 2,2cdi truputi dauzta, bet stovis tai truksta zodziu. Kaip naujas, nors 247 000km. Paskutinis aptarnavimas pries puse metu merso atstovybej prie 215000km Taip kad nekilo ranka man jo parduot ir jau remontuoju sau
ieškojau pamenu ir aš 3.2, neradau, nupirkau 2.2 , nors prieš tai buvau visom keturiom prieš. Tačiau dabar nesigailiu, nupirkau irgi tvarkingą su tikrais nepilnais 300 tūkst., tvarkingą, dėl galios - pačipuotas ir tikrai kolkas užtenka. Aišku, jeigu būtum seniau važinėjęs su daugiau kw, gal ir būtų nevala tas 2.2 , bet man po panašios persėdus - super. Vienintelis minusas tai turbūt tik variklio garsas, o toliau viskas

__________________




blue W203 '03 stance | black W124 '91 restored | blue W211 '03 fl

now black W219 '06 daily
Willeris neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-05-16, 20:37   #517
Bronko
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-05-12
Gyvenamoji Vieta: Taurage
Pranešimai: 8

Bronko is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Willeris View Post
ieškojau pamenu ir aš 3.2, neradau, nupirkau 2.2 , nors prieš tai buvau visom keturiom prieš. Tačiau dabar nesigailiu, nupirkau irgi tvarkingą su tikrais nepilnais 300 tūkst., tvarkingą, dėl galios - pačipuotas ir tikrai kolkas užtenka. Aišku, jeigu būtum seniau važinėjęs su daugiau kw, gal ir būtų nevala tas 2.2 , bet man po panašios persėdus - super. Vienintelis minusas tai turbūt tik variklio garsas, o toliau viskas
Ta pati ir as sakau. dar vaziuot nebandziau, bet manau 125kw nera visai jau mazai. Taip kad sutvarkysiu, pabandysiu, o jei ne tiks parduot visada galima, tuo lab, kad stovis superinis. Gaila tik komplektacija silpnoka, bet......

Bronko neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-05-17, 00:04   #518
MERSER
 
MERSER's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-02-14
Gyvenamoji Vieta: Lietuva
Pranešimai: 16

MERSER is on a distinguished road



Standartinis

Kur pirkai Bronko lietuviskuose pardavimo portaluose ar parsivarei is kazkur ? Ir klausimas vieni vienaip buria kiti kitaip - kuris is ju garsiau dirba (traktorius ) 2.2cdi ar 2.7cdi?

__________________
Stiklų tamsinimas - Kebulo wrapinimas - Žibintų apklijavimas
MERSER neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-05-17, 06:33   #519
Bronko
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-05-12
Gyvenamoji Vieta: Taurage
Pranešimai: 8

Bronko is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MERSER View Post
Kur pirkai Bronko lietuviskuose pardavimo portaluose ar parsivarei is kazkur ? Ir klausimas vieni vienaip buria kiti kitaip - kuris is ju garsiau dirba (traktorius ) 2.2cdi ar 2.7cdi?
Siap pats pirkau Italijoje. Uzsiimam auto pekyba. O del variklio garsumo, tai zinok tiksliai nepasakysiu, nes neteko paciam sulygint. Siaip as gal mastau, kad 2,7 turetu graziau skambet, bet tik galvoju taip, nes dauguma auto tyliau dirba galingesni motorai, bet cia tik mano pamastymas. negaliu atsakyt tiksliai, nes nesu lygines. Siaip sita kur nupirkau, vakar buvau uzkures, tai labai patiko ka isgirdau. bet vaziuojant manau vistiek visai kita garsa skleis cia turetu atsakyt kazkas, kas isbandes abu modelius.

Bronko neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-05-17, 06:52   #520
zyva
 
zyva's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-08-25
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 109

zyva is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MERSER View Post
Kur pirkai Bronko lietuviskuose pardavimo portaluose ar parsivarei is kazkur ? Ir klausimas vieni vienaip buria kiti kitaip - kuris is ju garsiau dirba (traktorius ) 2.2cdi ar 2.7cdi?
2.7 traktiorius.

zyva is online now   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.