Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-05-14, 13:42   #1
Tomas
 
Tomas's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-03-26
Pranešimai: 22

Tomas is on a distinguished road



Standartinis Mercedes-Benz E220 75 kW (W211)

Sveiki, reikėtų informacijos apie Mercedes-Benz E220 75 kW (W211 kėbulo), ~2005 metų variklį ir šiaip pačią mašiną. Galvoju bandyti pirkti maždaug tokios galios, metų buvusį Taxi Mercedes-Benz E220, W211 kėbulo, mechaninį. Žinau, kad E320 ar E270 yra kur kas geresni motorai, bet jie yra nepalyginamai brangesni ir 35+ LTL deja, ne kiekvienam lietuviui yra įkandama. Žiūrėjau BMW 530D ~2002 metų (E39 kebulas), tačiau jų rida praktiškai būna kaip Mercedes-Benz ~2005 metų buvusio taxi (300-400 tūkst) ir vokiečiai/italai manau dar net geriau prižiūri taxi, nei kai kurie BMW'istai Lietuvoje... Pats aktualiausias klausimas tai kaip bus su jo trauka? Ar nevažiuosi su tokiu motoru kaip su kokiu Smart, visgi M-B W211 sveria nemažai. Nesiruošiu su juo lakstyti 200+ ar matuoti sekundes per kiek jis įsibėgėja, nes nesu lenktynininkas, tačiau kaip toks tiktų važinėti po Vilnių ir kelis kartus per metus po Lietuvą (greitkelyje daugiau ~130 nespaudžiu)? Domina praktiškai viskas, ką žinote apie šį modelį.


Paskutinį kartą redagavo Tomas; 2011-05-14 13:53 val.
Tomas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-14, 13:58   #2
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomas View Post
Sveiki, reikėtų informacijos apie Mercedes-Benz E220 75 kW (W211 kėbulo), ~2005 metų variklį ir šiaip pačią mašiną. Galvoju bandyti pirkti maždaug tokios galios, metų buvusį Taxi Mercedes-Benz E220, W211 kėbulo, mechaninį. Žinau, kad E320 ar E270 yra kur kas geresni motorai, bet jie yra nepalyginamai brangesni ir 35+ LTL deja, ne kiekvienam lietuviui yra įkandama. Žiūrėjau BMW 530D ~2002 metų (E39 kebulas), tačiau jų rida praktiškai būna kaip Mercedes-Benz ~2005 metų buvusio taxi (300-400 tūkst) ir vokiečiai/italai manau dar net geriau prižiūri taxi, nei kai kurie BMW'istai Lietuvoje... Pats aktualiausias klausimas tai kaip bus su jo trauka? Ar nevažiuosi su tokiu motoru kaip su kokiu Smart, visgi M-B W211 sveria nemažai. Nesiruošiu su juo lakstyti 200+ ar matuoti sekundes per kiek jis įsibėgėja, nes nesu lenktynininkas, tačiau kaip toks tiktų važinėti po Vilnių ir kelis kartus per metus po Lietuvą (greitkelyje daugiau ~130 nespaudžiu)? Domina praktiškai viskas, ką žinote apie šį modelį.
Cia aisku tik mano nuomone, bet tokiai masei tai ziauriai silpnas variklis... Man truksta galios ir pas saviski E320, nors irgi nesu lenktynininkas. Bet tai labai subjektyvu. Mano tevas tarkime su peugeot 406 ir 66kw dziaugiasi ir sako koks galingas auto, o man su jo peugeot vaziuojant norisi lipt lauk, nes jausmas toks, kad pescias eidamas didesni pagreiti paimsiu Viskas realiatyvu, kaip senelis Einsteinas sake
P.S. Beja, manau rastum visai nebloga ir E320 benza iki 35 k litu, kokiu 2003-2004 metu. Tai tikrai butu geresnis variantas nei tavo ziurimas auto.

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-14, 14:04   #3
Tomas
 
Tomas's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-03-26
Pranešimai: 22

Tomas is on a distinguished road



Red face

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Cia aisku tik mano nuomone, bet tokiai masei tai ziauriai silpnas variklis... Man truksta galios ir pas saviski E320, nors irgi nesu lenktynininkas. Bet tai labai subjektyvu. Mano tevas tarkime su peugeot 406 ir 66kw dziaugiasi ir sako koks galingas auto, o man su jo peugeot vaziuojant norisi lipt lauk, nes jausmas toks, kad pescias eidamas didesni pagreiti paimsiu Viskas realiatyvu, kaip senelis Einsteinas sake
P.S. Beja, manau rastum visai nebloga ir E320 benza iki 35 k litu, kokiu 2003-2004 metu. Tai tikrai butu geresnis variantas nei tavo ziurimas auto.
Aš bandau žiūrėti iki 25-26, o gauti W211 E320 ar E270 nesudaužytą ar nedefektuotą už tokią sumą kiek mačiau dabar yra nerealu.

Tomas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-14, 14:16   #4
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

uzteks tos traukos, ten 2.0 CDI kaip suprantu, bet man atrodo 85kw turetu but?, tai issibegejimas per 12sekundziu kazkur, nuo srauto neatsiliksi. aisku bus plikas variantas, salonas sugadintas, painvestuot vistiek reiks, kad technine puse priziurima pas vokiecius sutinku, bet gal geriau uz tokius pinigus nusipirkti tvarkinga w210 faceliftini? avangarda, galingesni ir pan, nei lavona w211? vat vienas pvz nusipirko w211 2.7 cdi su automato defektu uz 5k euru, tai patvarkius gaunasi tavo suma. ieskok ilgai ir nuobodziai rasi gal koki dauzta ar su defektu, susitvarkysi ir turesi

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-14, 14:22   #5
Tomas
 
Tomas's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-03-26
Pranešimai: 22

Tomas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
uzteks tos traukos, ten 2.0 CDI kaip suprantu, bet man atrodo 85kw turetu but?, tai issibegejimas per 12sekundziu kazkur, nuo srauto neatsiliksi. aisku bus plikas variantas, salonas sugadintas, painvestuot vistiek reiks, kad technine puse priziurima pas vokiecius sutinku, bet gal geriau uz tokius pinigus nusipirkti tvarkinga w210 faceliftini? avangarda, galingesni ir pan, nei lavona w211? vat vienas pvz nusipirko w211 2.7 cdi su automato defektu uz 5k euru, tai patvarkius gaunasi tavo suma. ieskok ilgai ir nuobodziai rasi gal koki dauzta ar su defektu, susitvarkysi ir turesi
Taip, CDI. Aišku, o kaip su jų remontu? Nedūsta siurbliai ar dar kas dėl to silpnesnio motoro? Nebus Mercedes-Benz priešingybė (nekokybiškas)? Na, W210 labai nešiolaikiškai atrodo. Pensininkui W210 būtų puikus dalykas, bet kol kas nesu pensininkas ir norisi šiuolaikiškesnio dizaino...

Tomas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-14, 14:40   #6
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

na kiekvienam savas skonis, nedusta siurbliai, bet gedimu buna kaip ir visose masinose, gedimai pagrinde tvarkomi pasitelnkiant diagnostika, tai kiekviena karta ruosk atsegt 50-70lt

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-14, 15:19   #7
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomas View Post
Aš bandau žiūrėti iki 25-26, o gauti W211 E320 ar E270 nesudaužytą ar nedefektuotą už tokią sumą kiek mačiau dabar yra nerealu.
Tai gal verta tada apsistoti ties auto, kuri yra pagal kisene? Nes w211 ir 25 k lt - nelabai suderinama. Nepamirsk, islaikymas tokios auto irgi ne rubli kainuoja.

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-14, 15:24   #8
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomas View Post
Pensininkui W210 būtų puikus dalykas, bet kol kas nesu pensininkas ir norisi šiuolaikiškesnio dizaino...
Nors mane cia uz tai jau puole, bet tavo minciai pritariu, man irgi w210 grynai pencininko auto. Bet cia jau skonio reikalas, be abejo. O siaip, uz tavo suma iseina labai neblogu auto is kitu gamintoju gamos. O su w211 prapusli su tokia suma.. Kam tau plikas, tustut tustutelis, silpnas w211 taxsas? Plius islaikymas.

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-14, 17:08   #9
Tomas
 
Tomas's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-03-26
Pranešimai: 22

Tomas is on a distinguished road



Wink

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Nors mane cia uz tai jau puole, bet tavo minciai pritariu, man irgi w210 grynai pencininko auto. Bet cia jau skonio reikalas, be abejo. O siaip, uz tavo suma iseina labai neblogu auto is kitu gamintoju gamos. O su w211 prapusli su tokia suma.. Kam tau plikas, tustut tustutelis, silpnas w211 taxsas? Plius islaikymas.
Na, tas buvęs taksas už 25 tūkst. nėra jau toks tuščias. Salonas odinis, salono, išorės dizainas naujoviškas, mašina minkšta (bent jau turėtų būti) ir svarbiausia automobilis labai saugus, nes kai išgirdau, kad kai kurios ~2002 metų mašinos net neturi gale oro pagalvių, tai yra kraupoka... Beje, Vilniuje daugiau 90 km/h vis tiek juk nepalakstysi, nes ant kiekvieno kampo stovi "inkilai". Išlaikymas tai ne ką skirsis Mercedes-Benz nuo BMW kiek girdėjau. Tiesiog pagalvojau ar verta pirkti seną BMW/Mercedes-Benz modelį su 300-400 tūkst. rida, ~2002 metų, uždrožta lietuvių, kai gali nusipirkti pridėjęs kelis tūkstančius su panašia rida, ~2006 metų, buvusį taksi. Na, o visokie Peugot, Citroen, Renault skaitau ne rimtomis mašinomis. Jeigu kas nors, dar ką nors įdomaus apie šį modelį žino, būčiau dėkingas jei parašytumėte. Beje, ar visi W211 E220 yra buvę taksi ar galėjo ir paprasti žmonės su tokiais lakstyti?


Paskutinį kartą redagavo Tomas; 2011-05-14 17:20 val.
Tomas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-14, 17:37   #10
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomas View Post
nes kai išgirdau, kad kai kurios ~2002 metų mašinos net neturi gale oro pagalvių, tai yra kraupoka... Beje, ar visi W211 E220 yra buvę taksi ar galėjo ir paprasti žmonės su tokiais lakstyti?
Na, man asmeniskai kur, kokios oro pagalves stovi, ir kokios saugumo sistemos masinoje panaudotos, rupi maziausiai ir nieko cia kraupaus. As net nelabai ir domejausi, kur kokios oro pagalves pas maniski w211 yra, zinau kad viskas yra ir veikia. Renkantis auto sitas kriterijus n-tojoje vietoje. O del taxi - aisku kad ne visi, be abejo ir paprastas zmogus galejo toki tureti

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.