Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2009-05-26, 19:23   #71
Paulius140
 
Paulius140's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-24
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,678

Paulius140 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Paulius140 per Skype™


Standartinis

as gink dieve nieko nevarau ant s400cdi. tik noriu pasakyti jei nupirksi gera ir nenuvalkiota tada tu gal 10 metu su juo vazinesi! Sekmes tau, Samagonai.

Paulius140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-05-26, 19:26   #72
cabrys
 
cabrys's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-08
Gyvenamoji Vieta: Telsiai
Pranešimai: 2,823

cabrys is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Paulius140 View Post
as gink dieve nieko nevarau ant s400cdi. tik noriu pasakyti jei nupirksi gera ir nenuvalkiota tada tu gal 10 metu su juo vazinesi! Sekmes tau, Samagonai.
Arba as nepastebejau, arba tu dar nesi savojo mersiuko nuotrauku idejes butu idomu pamatyti

__________________
A208
cabrys neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-05-26, 19:48   #73
Paulius140
 
Paulius140's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-24
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,678

Paulius140 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Paulius140 per Skype™


Standartinis

baikit zmones as dar neturiu! nu gal uz poros metu idesiu.

Paulius140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-05-26, 19:54   #74
cabrys
 
cabrys's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-08
Gyvenamoji Vieta: Telsiai
Pranešimai: 2,823

cabrys is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Paulius140 View Post
baikit zmones as dar neturiu! nu gal uz poros metu idesiu.
palauksim

__________________
A208
cabrys neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-05-26, 19:56   #75
Paulius140
 
Paulius140's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-24
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,678

Paulius140 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Paulius140 per Skype™


Standartinis

nepykit zmones, bet man dar 16 metu! bet nieko ir as uz keliu meteliu parodysiu savo

Paulius140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-05-26, 19:58   #76
cabrys
 
cabrys's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-08
Gyvenamoji Vieta: Telsiai
Pranešimai: 2,823

cabrys is on a distinguished road



Standartinis

ner uz ka pykti
Pagirtina, kad jau nuo 16 metu mintys gera linkme linksta

__________________
A208
cabrys neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-05-26, 20:00   #77
Paulius140
 
Paulius140's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-24
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,678

Paulius140 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Paulius140 per Skype™


Standartinis


Paulius140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-05-26, 20:02   #78
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė cabrys View Post
Arba as nepastebejau, arba tu dar nesi savojo mersiuko nuotrauku idejes butu idomu pamatyti
Jei neidesiu iki antradienio,tai idesiu S400 ))) Prisipazhinsiu,kad susiveliau Uzh W140 esu padaves 1500€, bet mane kankina bangos,ypach po to kai pavazhinejau su S400.Bet bandau mastyti blaiviai,o ir jusu patarimais rementis,beveik atshokau nuo to 400 ,. Shiuo momentu 90procentu,kad pasiimsiu W140 ( bet nezhinau,kas shaus i galva uzh pusvalandzhio?).Ir vakar ir uzhvakar vazhinejau su S320CDI,tai viskas gerai,bet to susizhavejimo labai nera,nekiltu abejoniu ka rinktis tarp W140 ar W320 CDI,imchiau ta uzh kuri esu palikes pinigus,W140( ju negrazhins). Tik bijau,kad vairuojant 300TD,mane kankins mintis ,kad suklydau. Kad W140 kokybe geresne nei nauju W220,tai akivaizdu,kiek machiau banginiu,nesvarbu kiek prabegusiu,tai visu salonai ,kaip nauji,o W220 prabeges 170000km. o salonas jau pavarges,knopkes,vairas,sedynes plasmases viskas nutrinta nerealiai ,manau ta kokybe tolygi visur ir salone ir vazhiuoklej ir varikli? Mano shvogeris turi Tuorega 2006,pirko su 0km.,dabar mashina turi 180000km,niekad nebuvo rukoma,nebuvo vezhiojama daug zhmoniu,bet salonas tai baisus,kondishino knopkes pratrintos iki baltumo,vairuotojo sedyne ,apachioje jau plyshta,visa plasmase padengta ,kaip plona guma,o ta guma per laika ima gabaliukais atsilupineti,-pastebejau ta pati ir ant mersu,chia gal specialiai taip daroma,kad greichiau nauja mashina pirktu?)) Na gal kai kam tai ir smulkmenos,bet mane vadina Perfektacionistu (kartais pats kenchiu nuo shios savybes),taip,kaip zhmogus ish veido spalvos duoda suprasti,koki gyvenimo buda jis gyvena,taip ir automobilis duoda apie save zhinoti,vien pazhiurejus i jo salona ir kebula,kartais pamachius toki babauzhi nebesinori nei giliau lysti))) Tikiuosi jus mane suprantate P.S tik dabar pastebejau,kad nuotraukos buvo reikalaujamos ne ish manes)))))))))))))))))

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-05-26, 20:13   #79
cabrys
 
cabrys's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-08
Gyvenamoji Vieta: Telsiai
Pranešimai: 2,823

cabrys is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė samagonas View Post
Jei neidesiu iki antradienio,tai idesiu S400 ))) Prisipazhinsiu,kad susiveliau Uzh W140 esu padaves 1500€, bet mane kankina bangos,ypach po to kai pavazhinejau su S400.Bet bandau mastyti blaiviai,o ir jusu patarimais rementis,beveik atshokau nuo to 400 ,. Shiuo momentu 90procentu,kad pasiimsiu W140 ( bet nezhinau,kas shaus i galva uzh pusvalandzhio?).Ir vakar ir uzhvakar vazhinejau su S320CDI,tai viskas gerai,bet to susizhavejimo labai nera,nekiltu abejoniu ka rinktis tarp W140 ar W320 CDI,imchiau ta uzh kuri esu palikes pinigus,W140( ju negrazhins). Tik bijau,kad vairuojant 300TD,mane kankins mintis ,kad suklydau. Kad W140 kokybe geresne nei nauju W220,tai akivaizdu,kiek machiau banginiu,nesvarbu kiek prabegusiu,tai visu salonai ,kaip nauji,o W220 prabeges 170000km. o salonas jau pavarges,knopkes,vairas,sedynes plasmases viskas nutrinta nerealiai ,manau ta kokybe tolygi visur ir salone ir vazhiuoklej ir varikli? Mano shvogeris turi Tuorega 2006,pirko su 0km.,dabar mashina turi 180000km,niekad nebuvo rukoma,nebuvo vezhiojama daug zhmoniu,bet salonas tai baisus,kondishino knopkes pratrintos iki baltumo,vairuotojo sedyne ,apachioje jau plyshta,visa plasmase padengta ,kaip plona guma,o ta guma per laika ima gabaliukais atsilupineti,-pastebejau ta pati ir ant mersu,chia gal specialiai taip daroma,kad greichiau nauja mashina pirktu?)) Na gal kai kam tai ir smulkmenos,bet mane vadina Perfektacionistu (kartais pats kenchiu nuo shios savybes),taip,kaip zhmogus ish veido spalvos duoda suprasti,koki gyvenimo buda jis gyvena,taip ir automobilis duoda apie save zhinoti,vien pazhiurejus i jo salona ir kebula,kartais pamachius toki babauzhi nebesinori nei giliau lysti))) Tikiuosi jus mane suprantate P.S tik dabar pastebejau,kad nuotraukos buvo reikalaujamos ne ish manes)))))))))))))))))
Nebesuk galvos!!! Visada tokios mintys pradeda suktis paskutinem automobilio pirkimo akimirkom. Garantuoju kad dziaugsies savuoju banginiu, o jei ir nesidziaugsi, tai galesi parduoti ir S400 nusipirkti

Kaip sako kamasutra - nera padeties be iseities

__________________
A208
cabrys neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-05-26, 20:14   #80
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė cabrys View Post
Nebesuk galvos!!! Visada tokios mintys pradeda suktis paskutinem automobilio pirkimo akimirkom. Garantuoju kad dziaugsies savuoju banginiu, o jei ir nesidziaugsi, tai galesi parduoti ir S400 nusipirkti

Kaip sako kamasutra - nera padeties be iseities
Dekui

samagonas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.