Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2016-12-07, 08:10   #50311
aleximo
 
aleximo's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-02-19
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 744

aleximo is on a distinguished road



Standartinis .

Citata:
Pradžioje rašė wzikas View Post
sakai duodu 20 eur/val be derybu, Jei nepatinka isvis nieko nagausit. Tipo paemi pratestuot kaip atliko darbus ir duri lauk

aleximo neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-12-07, 09:33   #50312
wzikas
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-02-21
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,686

wzikas is on a distinguished road



Standartinis

http://autoplius.lt/skelbimai/merced...s-5127537.html

gal padarom akcija - uzbombuot ta pardaveja pasiulymais uz 15 k eur ir as ji paimsiu.
Gyvai jo nemaciau ir nesitikiu ten stebuklo nei pro kur, mano galva jis ir tu 15 nevertas nes nei su juo kur lysi nei ka tampysi nei kur keliaut toly nei mieste normaliai - visiskas absurdas bet grazus zaraza

wzikas neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-12-07, 09:49   #50313
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė wzikas View Post
http://autoplius.lt/skelbimai/merced...s-5127537.html

gal padarom akcija - uzbombuot ta pardaveja pasiulymais uz 15 k eur ir as ji paimsiu.
Gyvai jo nemaciau ir nesitikiu ten stebuklo nei pro kur, mano galva jis ir tu 15 nevertas nes nei su juo kur lysi nei ka tampysi nei kur keliaut toly nei mieste normaliai - visiskas absurdas bet grazus zaraza
O kodel neperki BMW?

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-12-07, 09:55   #50314
wzikas
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-02-21
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,686

wzikas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rawwslt View Post
O kodel neperki BMW?
X5 ir X6 man moraliskai pasene ir nepatinka nei pro kur. Naujus gaila pinigu, nebent darbas duotu, bet neduoda X3 per mazas.

wzikas neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-12-07, 10:14   #50315
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė wzikas View Post
X5 ir X6 man moraliskai pasene ir nepatinka nei pro kur. Naujus gaila pinigu, nebent darbas duotu, bet neduoda X3 per mazas.
O jusu darbo masinos kartais ne subaru forest ir audi quatro?

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-12-07, 10:22   #50316
wzikas
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-02-21
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,686

wzikas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rawwslt View Post
O jusu darbo masinos kartais ne subaru forest ir audi quatro?
kazka maisai, subarikus megstu bet jau senai isaugau is ju

wzikas neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-12-07, 14:20   #50317
BETMENAS
 
BETMENAS's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-11-06
Pranešimai: 268

BETMENAS is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė wzikas View Post
X5 ir X6 man moraliskai pasene ir nepatinka nei pro kur. Naujus gaila pinigu, nebent darbas duotu, bet neduoda X3 per mazas.
Tai kad naujasis x5 nebe-kosmosas, labai dažnai iškrenta už kainą panašia kaip ir tarkim e70 FL, ilgai sekiau tai žinau, bet ir išneša juos per dieną. Kad ir prieš porą dienų buvo įmetę 50i amerikona 30t. rida, minimaliu daužimu 19000+muitas , šiandien nebėra. Turiu panašų nupirkęs degusiu galu , iš išvaizdos labai jis man patiko, pravažiavau bet mašina nepaliko jokio įspudžio, be komforto, kaip ir senasis x, tik kad nesikrato, tikėjausi daug daugiau. iš kameros pasiimsiu ir važiuos jis tiesiai į autopliusą . Mano nuomone savo pinigų jis nevertas kiek dabar kainuoja. Po penkių metų pacukam pas panas lėkti tai sutinku

BETMENAS neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-12-07, 14:33   #50318
wzikas
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-02-21
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,686

wzikas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė BETMENAS View Post
Tai kad naujasis x5 nebe-kosmosas, labai dažnai iškrenta už kainą panašia kaip ir tarkim e70 FL, ilgai sekiau tai žinau, bet ir išneša juos per dieną. Kad ir prieš porą dienų buvo įmetę 50i amerikona 30t. rida, minimaliu daužimu 19000+muitas , šiandien nebėra. Turiu panašų nupirkęs degusiu galu , iš išvaizdos labai jis man patiko, pravažiavau bet mašina nepaliko jokio įspudžio, be komforto, kaip ir senasis x, tik kad nesikrato, tikėjausi daug daugiau. iš kameros pasiimsiu ir važiuos jis tiesiai į autopliusą . Mano nuomone savo pinigų jis nevertas kiek dabar kainuoja. Po penkių metų pacukam pas panas lėkti tai sutinku
pries kelias dienas buvo naujas cayenne baltas su nedaug mustu priekiu, tiesa 4.8 varikliukas irgi beges simboliskai uz 16k prase pries derybas. Faros dar geros, pagalves vairo ir keliu sove, bet kas ten priekyje sudeta ir kiek tai viskas kainuoja net neisivaizduoju. Paskambinau viena kita srota kad visa prieki tupai man pasakytu kiek kainuos tai myke taip ir nunese ji kol matematika suvedinejau. Per sudetingos masinos kad va taip lengvai pasirasyt ant remontu.

Degesius ir skenduolius kazkaip apeinu. Kas liecia BMW tame ir esme gerai ten 30-50k eur kainuoja, bet tada ir tikiesi sekso o ten vos ne eilinis SUVas kuris pinga kasmenesi vos ne. Sunku kazka rasti verto demesio po GX460, rimtai. Net tas w166 prie kurio daug ka galima prikist is esmes juk puikus dzipukas

wzikas neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-12-07, 15:23   #50319
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,970

vanix will become famous soon enough



Standartinis

kas per snekos apie bmw ir cayenne? Bano norit? cia Mercedes tema.
http://autoplius.lt/skelbimai/merced...s-5136431.html
va apie sita pakalbekit geriau, siandien iskrito

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-12-07, 15:32   #50320
KK
 
KK's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-10-18
Gyvenamoji Vieta: Lietuva, Vilnius
Pranešimai: 2,399

KK is on a distinguished road



Standartinis

Šiandien apžiūrėjau šiuos MB.

1) http://autoplius.lt/skelbimai/merced...s-5047745.html

Telefonu sakė, kad viskas OK variklis/kėbulas. Realiai situacija tokia, visas kėbulas subraižytas gan grubiai ratu, daugiau mažiau abu šonai pabraižyti vienur stipriau kitur vos vos, bet visas ratu. Labai daug kur lupasi lakas nuo kėbulo detalių, rudžių nėra (nemelavo). Priekis žymiau aukščiau pakils negu galas, išsilygina pakėlus važiuokle, bet nuleidus nelygiai stovi. Salonas tikrai geros būklės ir panašu, kad rida apie 300k tikrai, beja pirktas iš aukcionų kaip jie teigia todėl yra dokai dėl ridos... Salone sūlaužyta centrinė medinė apdailos juosta, matosi kad buvo kištas atsuktuvas ar panašiai. Variklis dirba gražiai, nedūmino spalvotai bet mano galva turbinos švilpia per garsiai, manau dėl to kad apačioje pamačiau tiesų gan šviežią vamzdyną, nesu įsitikines 100% bet manau jau buvo liesta. Reziume kainos nuleisti nenori, nes galvojau už 4.000 EUR paimčiau, bet poto pagalvojau kad ir už tiek aš jo nenoriu, nes užsimerkus galima įdėti 800-1000 EUR, sutikčiau nupirkti už 3700 EUR kokius, bet pardavėjas nelinkes jo parduoti kolkas tik "pardavinėja"...


2) http://autoplius.lt/skelbimai/merced...s-5040096.html

Tik paskambinus telefonu pradėjo vardinti naujus esamus trūkumus. Galinės arkos, bamperis, elektros gedimai. Pamačiau gyvai nesupratau ką jis galvoja apie skelbimo kainą nes nėra sveikos vietos. Salonas negyvas, galinės arkos pirštu duriant byra, galinis bamperis sulūžės keliose vietose ir laikinai sulipdytas su lipnia juosta juoda (nors nesimato iškart...) Sedynių šildymas/ventilacija neveikia iškart degina saugiklius, spyna ir centrinis grybauja, dežė buvo daryta bet dabar veikia negražiai ir gan kietai jungia bėgius. Nu ratai gražūs originalūs nieko negaliu blogos pasakyti, tikriausiai vienintelis dalykas kuris patiko jame, nes tikrai bėges daugiau nei 350k km (tiek rodo skydelis). Žodžiu už 4100 EUR tikrai atiduotų manau... PS: Važiuoklė pilnai sutvarkyta, sakė nerasčiau jokių trukūmų bet net nekilo noras galvot apie detalesne jo patikrą.

__________________
Buve
Mercedes Benz W211 - E320
Mercedes Benz W209 - CLK320
Mercedes Benz W220 - S320
KK neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.