Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2009-12-31, 01:22   #11
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

pats tolerantiskiausias forumas isliko per kaledas ir isliks per naujuosius

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-12-31, 01:28   #12
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė kajus View Post
samagonas neturi ka komentuot , nekomentuok .. vampyras aciu .. nezinojau del tu atnaujinimu.. apsukos sokineja kai vaziuoji lygiai tarkim 5 pavara ar 4 nesvarbu ir pulsuoja.. apsukos svelniai... CIA NE VARIKLIS !! kazkas su deze ar elektronika. vat ir kalsuiu gal kas susidure.. MAN CIA Jusus BURTU NEREIK .. noriu AISKIU KONKRECIU pasisakymu . tarkim . buvo man taip ir pan. o DIAGNOSTIKA .. visur sventes del to cia ir parasiau..
Čia forumas, visi turim teisę komentuot Jei jau pats susiaurinai problemos ratą iki dėžės valdymo, tai vistiek reikės daryt diagnostika, nes čia gana nujas modelis ir net norėdami negalėsim tau išburt iš tirščių Bandyk nuresetint pačią dėžę. Plačiau apie nuresetinimą rasi šioje temoje

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-12-31, 01:40   #13
kajus
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-12-30
Pranešimai: 10

kajus is on a distinguished road



Standartinis

aciu pasiskaiciau .. cia labaiu deze prisitaiko prie vairavimo stiliau, bet bandysiu sita padaryt ..mano merso beda labiau panasi i lektronini gedima..ar kaip kazkas sake kad uzsikimse kazkas.. kur tepala paduoda ..

tiesa.. dar vienas toks klausimas... E klase kur yra vaziuokles minkstumo reguliavimas ?? kuriuose komplektacijose jie buna. aciu .

kajus neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-12-31, 01:45   #14
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Dažniausiai aptinkamas kaip papildomas priedas (aišku galingiausiose versijose, tai buvo standartinė įranga). Turi būti mygtukas su nupieštu amortizatoriumi centrinėje konsolėje netoli pavarų svirties

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-02, 18:42   #15
Danius1
 
Danius1's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-02-20
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 53

Danius1 is on a distinguished road



Standartinis

Sveikas Kajau, pas mane w210 dyzeliukas, tai irgi panasi beda su pulsavimu, todel supratau is pirmo tavo posto apie ka kalbi, siaip kiek teko bendrauti su mestreliais tai daugelis minejo kad tai gali buti siurblio problema, taciau remontui nedaviau, nes liepe vaziuoti kol netrukdo pagrindineem funkcijom atlikti. Tai taip va jau metus ir vaziuoju. Pabandysiu kada nufilmuoti su tel ta bangavima apsuku, nes manau ir kitiem bus paprasciau suprast apie kalba eina. Dar su kazkuo is forumieciu kalbejom, tai jam uzteko kazkuria slanga pasikeisti variklio skyriuje ir dingo problema.

Danius1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-04, 20:31   #16
kajus
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-12-30
Pranešimai: 10

kajus is on a distinguished road



Standartinis

tai as is kart pamaciau, kad cia KITI "zinovai " YSPUDINGAI kaip sakoma

keli normaliai pasisake . o jums banguoja vaziuojant ?? nes jei siurblys, tai ir ant laisvu turetu sokinet .. man to nera .sokineja tiik vaziuojant per 100 ir tai nepilnai

kajus neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.