Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-01-29, 16:58   #41
irr02
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-11-30
Pranešimai: 266

irr02 is on a distinguished road



Standartinis

Na nezinau, siaip del 4.3l nepirkciau vien del to kad dauguma ju buna is amerikos su situo litrazu, geria daug o traukos neispudingai. Nezinau nemanau, kad ka nors 4,3 mieste domina su benzo sanaudom 20-22 l/100 km ir dar w208 nezinau as neimciau iskarto atkristu sitie vaikliai, 2.0k turi savo pliusiu ir savo minusu panasiai kaip ir 2.3k, o asmeniskai man 3.2 labai patinka, tik esme ta kad vilniuj mieste supilu 17l/100km kaip niekur nieko, tai kazinau negaleciau pasakyti, kad labai jau irgi ekonomiskas, jei susidesi dujas tai gal ir dzin tada. Sorry nenoriu nieko izesiti, bet nafik pirkti masina su 10l w12 motoru 500kW ir paskui deti dujas, vien tam kad pigiau islaikyti butu, manau kad neverta gyventi ne pagal kisene Cia tik mano nuomone
Kai pradedam spausti is sudo vaska tai taip ir gaunasi
Asmeniskai patarciau rinktis tarp 2.3 ir 3.2 benzininiu galia panasi, sanaudos skirtingos, vaziavimo komfortas tas pats

__________________
irr02 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-29, 20:05   #42
arbuzas
 
arbuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-22
Gyvenamoji Vieta: Destin, FL
Pranešimai: 1,861

arbuzas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė irr02 View Post
Na nezinau, siaip del 4.3l nepirkciau vien del to kad dauguma ju buna is amerikos su situo litrazu, geria daug o traukos neispudingai. Nezinau nemanau, kad ka nors 4,3 mieste domina su benzo sanaudom 20-22 l/100 km ir dar w208 nezinau as neimciau iskarto atkristu sitie vaikliai, 2.0k turi savo pliusiu ir savo minusu panasiai kaip ir 2.3k, o asmeniskai man 3.2 labai patinka, tik esme ta kad vilniuj mieste supilu 17l/100km kaip niekur nieko, tai kazinau negaleciau pasakyti, kad labai jau irgi ekonomiskas, jei susidesi dujas tai gal ir dzin tada. Sorry nenoriu nieko izesiti, bet nafik pirkti masina su 10l w12 motoru 500kW ir paskui deti dujas, vien tam kad pigiau islaikyti butu, manau kad neverta gyventi ne pagal kisene Cia tik mano nuomone
Kai pradedam spausti is sudo vaska tai taip ir gaunasi
Asmeniskai patarciau rinktis tarp 2.3 ir 3.2 benzininiu galia panasi, sanaudos skirtingos, vaziavimo komfortas tas pats

430 kuro sanaudos - 16,8 ziema prie didziausiu salciu. Ir nereikia man cia 20-22! Pats esu ciupinejes ir tikrai 100% zinau, o trauka super ispudinga, SUPER! Buten sis modelis mane patrauke ant V8 mersu! Prasau neskleiskit ereziju.

__________________

Mano gyvenimo MOTO yra AUTO
arbuzas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-29, 20:22   #43
TATSU
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-08-20
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 257

TATSU is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė irr02 View Post
Na nezinau, siaip del 4.3l nepirkciau vien del to kad dauguma ju buna is amerikos su situo litrazu, geria daug o traukos neispudingai. Nezinau nemanau, kad ka nors 4,3 mieste domina su benzo sanaudom 20-22 l/100 km ir dar w208 nezinau as neimciau iskarto atkristu sitie vaikliai, 2.0k turi savo pliusiu ir savo minusu panasiai kaip ir 2.3k, o asmeniskai man 3.2 labai patinka, tik esme ta kad vilniuj mieste supilu 17l/100km kaip niekur nieko, tai kazinau negaleciau pasakyti, kad labai jau irgi ekonomiskas, jei susidesi dujas tai gal ir dzin tada. Sorry nenoriu nieko izesiti, bet nafik pirkti masina su 10l w12 motoru 500kW ir paskui deti dujas, vien tam kad pigiau islaikyti butu, manau kad neverta gyventi ne pagal kisene Cia tik mano nuomone
Kai pradedam spausti is sudo vaska tai taip ir gaunasi
Asmeniskai patarciau rinktis tarp 2.3 ir 3.2 benzininiu galia panasi, sanaudos skirtingos, vaziavimo komfortas tas pats
o kas blogai kad is amerikos?

__________________
TATSU neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-30, 01:57   #44
irr02
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-11-30
Pranešimai: 266

irr02 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė TATSU View Post
o kas blogai kad is amerikos?
Na pirmiausiai tai, kad is amerikos masinos buna maziausiai 2-3 kartus persuktos

__________________
irr02 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-30, 09:55   #45
TATSU
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-08-20
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 257

TATSU is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė irr02 View Post
Na pirmiausiai tai, kad is amerikos masinos buna maziausiai 2-3 kartus persuktos
o kur garantija kad is europos nepersuktos vaziuoja?

__________________
TATSU neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-30, 10:38   #46
irr02
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-11-30
Pranešimai: 266

irr02 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė TATSU View Post
o kur garantija kad is europos nepersuktos vaziuoja?
Num galiu pasaky tau tik tiek is savo patirties kiek esu parvares masinu is USA ir is europos, tai skiriasi kaip diena nuo nakties Pirmiausiai is USA dauguma masinu buna taip susuktos, kad patikek jei pasiimtum 10 amerikansku ir europiniu nusivarytum ant stendo geometrija pasitikrinti tai matytm kad is 10 is USA pamatytm gal 1-2 auto kur geometrija padori, paimsi is 10 europiniu rasi maziausiai 5 auto su padoria geometrija, va tau ir skirtumas.

__________________
irr02 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-30, 11:20   #47
TATSU
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-08-20
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 257

TATSU is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė irr02 View Post
Num galiu pasaky tau tik tiek is savo patirties kiek esu parvares masinu is USA ir is europos, tai skiriasi kaip diena nuo nakties Pirmiausiai is USA dauguma masinu buna taip susuktos, kad patikek jei pasiimtum 10 amerikansku ir europiniu nusivarytum ant stendo geometrija pasitikrinti tai matytm kad is 10 is USA pamatytm gal 1-2 auto kur geometrija padori, paimsi is 10 europiniu rasi maziausiai 5 auto su padoria geometrija, va tau ir skirtumas.
nu matai ziurint ka perki toj pacioj usa. kiek variau is usa niekad nekilo bedu del geometrijos. man tik seip idomu buvo suzinot kodel kai kurie zmones bijo paniskai auto is jav. nes man asmeniskai tai vien tik pliusai, pats vazineju ir turiu pasilikes 2 auto is jav.

__________________
TATSU neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-30, 11:29   #48
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,385

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

o man is usa niekad rida neatitinka stovio gal jie jas kitaip priziuri,explotuoja ar kazka panasiai tas pats kas is emiratu varyt masina,kokius minimum 5 kart reik daugint rida,nes jos ten visai kitokiom salygom explotuojasi

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-30, 11:58   #49
TATSU
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-08-20
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 257

TATSU is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mb 140 View Post
o man is usa niekad rida neatitinka stovio gal jie jas kitaip priziuri,explotuoja ar kazka panasiai tas pats kas is emiratu varyt masina,kokius minimum 5 kart reik daugint rida,nes jos ten visai kitokiom salygom explotuojasi
cia jau kaip pataikysi, vieni zmones priziuri kiti ne kaip ir visur. savo mb jau eksplotuoju 2 metai kolkas remontas apsiriboja tepalu keitimu, nuvariau patikrint pries TA tai remontas kainavo 20lt, gavau masina su realia rida, vaziuoja ir vaziuoja. o nuperki auto parvaryta is eu su rida iki 200000km nes kitokiu ridu turgui nebuna tai nespeji vaziuokles tvarkyt
o cia rida virsija lietuviu standarta ir nieks nebyra, tai klausimas tada kiek buna pravaziave realiai tie atseit kur po 200000 ir byra?

__________________
TATSU neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-30, 12:10   #50
Luckis
 
Luckis's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-08-01
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Kaunas
Pranešimai: 211

Luckis is on a distinguished road



Standartinis

visu pirma, tai i 4,3 toki mieste 16-17l.. O del JAV auto, tai savo akim maciau ne viena egzemplioriu, prabegusi po 100-110k myliu (160-176k km), rida 100% tikra, bet sedyniu odos kiaurai pratryntos..

Luckis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.