Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Apie Viską

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-01-25, 15:43   #61
arbuzas
 
arbuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-22
Gyvenamoji Vieta: Destin, FL
Pranešimai: 1,861

arbuzas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ShotGun View Post
Tarkim is asmenines patirties, tai į mane yra įvažiavę 3 kartus. Iš jų 2 kartus įvažiavo jaunuoliai, turėję, po 3 mėn stažo.
Pirmu atveju - merginos lenktyniavo su vaikinais ir posuki, kur 60 km/h yra labai daug, bande isimti ant 100. Taigi, merginu ekipazas nuskyne pries mane vaziavusi bmw, mane ir nusirase i miska.
Antruoju atveju, 18 metu pacukas su bulka prie vilniaus akropolio rode savo mergai, kaip trauko rankini ir iciuoze i mano masinos gala ir suskalde bufery. Negana to, nepaysydamas, kad buvo bent penki liudininkai (akropolis, kaip o kaip) sugalvojo plautis is ivykio vietos.
Nu sorry, bet neisivaizduoju, ar kokie subrende 35 metu zmones galetu buti dalyvave mano aprasytose situacijose?

Cia analogiska situacija, kaip su BMW, kuri visuomeneje laikoma chuliganu masina, nepaisant to, kad BMW vairuoja ir tikrai daug kulturingu zmoniu. Taip ir cia, kad ir kokie musu forumo jaunuoliai beesat pavyzdingi, deje, jusu bendraamziai visa statistika sugadina.

P.s. Kai buvau 18-19, tikrai protas buvo dar skystas. Aisku, tada galvojau, kad esu labai protingas.
Is esmes visiskai sutinku. Dvidesimties metu po kausu buvo taip tuscia, kad sugebejau lekti Maironio gatve 150km/h su vasarinemis padangomis per plikledi (nors dar vasarines padangos buvo leistinos) ir teskiausi i Mazda taip, kad atvaziavusi policija tik is techpasio suprato kas tai per modeliukas, nes viduje net sedynes susideformavo. Greiti ir dabar megstu, tik, skirtingai nuo to besmegenisko amziaus, kitaip vertinu situacija ir dabar prisiminus ta ivyki pagalvoju koks kvailas buvau... Zinojau, kad taip nutinka, bet buvau isitikines, kad man tikrai taip nenutiks Tarp kitko vaziavau su CE124. Ir po ivykio tik kakla skaudejo nuo patempimo. Atsidariau bardacioka - pasiziurejau ar draudimas nepasibaige, prisidegiau cigarete ir pats iskvieciau policija. Aciu Dievui, kad niekas per mano tuscia galva nenukentejo. Tada tevas man pasake:
-"Dar per skysta tavo galvele su trim litrais lakstyt"; ir buvo teisus.

__________________

Mano gyvenimo MOTO yra AUTO
arbuzas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-25, 15:46   #62
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,385

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

toks istatymas leistu kai kuriems ilgiau pagyvent

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-25, 15:47   #63
arbuzas
 
arbuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-22
Gyvenamoji Vieta: Destin, FL
Pranešimai: 1,861

arbuzas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mb 140 View Post
toks istatymas leistu kai kuriems ilgiau pagyvent
Tada manes butu paklause ar pritariu tokiam istatymui. Spekit ka buciau atsakes?

Citata:
Pradžioje rašė Mb 140 View Post
as lygiai taip pat,lakstydavau tokiais greiciais,nenoriu prisimint,net nezinau kas mane apsaugojo
Mane tai akivaizdziai Merso zapaske Nes taip sumete, kad plojausi galu. Kaimyneliai tos Mazdos savininkes prieje sake : Nu vistik yra

__________________

Mano gyvenimo MOTO yra AUTO

Paskutinį kartą redagavo Edgaras; 2010-01-25 16:10 val.
arbuzas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-25, 17:17   #64
ifixas
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-10-30
Pranešimai: 56

ifixas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė arbuzas View Post
Is esmes visiskai sutinku. Dvidesimties metu po kausu buvo taip tuscia, kad sugebejau lekti Maironio gatve 150km/h su vasarinemis padangomis per plikledi (nors dar vasarines padangos buvo leistinos) ir teskiausi i Mazda taip, kad atvaziavusi policija tik is techpasio suprato kas tai per modeliukas, nes viduje net sedynes susideformavo. Greiti ir dabar megstu, tik, skirtingai nuo to besmegenisko amziaus, kitaip vertinu situacija ir dabar prisiminus ta ivyki pagalvoju koks kvailas buvau... Zinojau, kad taip nutinka, bet buvau isitikines, kad man tikrai taip nenutiks Tarp kitko vaziavau su CE124. Ir po ivykio tik kakla skaudejo nuo patempimo. Atsidariau bardacioka - pasiziurejau ar draudimas nepasibaige, prisidegiau cigarete ir pats iskvieciau policija. Aciu Dievui, kad niekas per mano tuscia galva nenukentejo. Tada tevas man pasake:
-"Dar per skysta tavo galvele su trim litrais lakstyt"; ir buvo teisus.
Oho... Na bent aš tai dar nepasiekiau tokio lygio, kad ant 150km/h miestu lėkčiau su vasarinėmis per plikledį. Ir manau nebus tokio dalyko

ifixas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-25, 17:20   #65
arbuzas
 
arbuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-22
Gyvenamoji Vieta: Destin, FL
Pranešimai: 1,861

arbuzas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ifixas View Post
Oho... Na bent aš tai dar nepasiekiau tokio lygio, kad ant 150km/h miestu lėkčiau su vasarinėmis per plikledį. Ir manau nebus tokio dalyko
Geriau tegu ir nebuna

__________________

Mano gyvenimo MOTO yra AUTO
arbuzas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-25, 17:28   #66
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

pats turejau is pat pradziu Peugeot 205. Veziau ja pilnai sutvarkyt ir tt, bet urodas man puse stabdziu zarneliu nepakeite. Tai variau ant kokiu 80 ir uz posukio buvo T formos sankryza (cia buvo uz VLN) ir dingo stabdziai... tai reikejo daryt 90l posuki ant kokiu 50-60. 1 vos neapsiverciau, 2 jeigu kiti nebutu ir priesinga juosta isvaziave, buciau nebegyvas... Del to ir supratau, kad reikia padoresnes masinos nes buciau dar pavazinejes. Net neplanavau pries tai geros pirkti, kol savu kailiu nepatyriau tokio dalyko

  Cituoti
Old 2010-01-25, 17:56   #67
Paulius140
 
Paulius140's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-24
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,678

Paulius140 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Paulius140 per Skype™


Standartinis

nu taip, pats patyriau 4 kartu vertimasi. ir istikro as pries greiti, tiesiog sunervino istatymas is principo. per greiti as ir broli praradau. nuo to laiko bijau jo.

Paulius140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-25, 17:57   #68
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė paulius140 View Post
nu taip, pats patyriau 4 kartu vertimasi. Ir istikro as pries greiti, tiesiog sunervino istatymas is principo. Per greiti as ir broli praradau. Nuo to laiko bijau jo.
siaubas!

  Cituoti
Old 2010-01-25, 17:59   #69
Paulius140
 
Paulius140's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-24
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,678

Paulius140 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Paulius140 per Skype™


Standartinis

dbr nieko. vertimasis tai dar nieko. sokas ir tiek, o del brolio tai...

Paulius140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-25, 18:00   #70
Marisas
 
Marisas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-06
Pranešimai: 160

Marisas is on a distinguished road



Standartinis

Papapsakok placiau. Kas kaltas buvo ?

Marisas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.