Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2020-05-08, 06:22   #3281
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rawwslt View Post
Kada pasirodys 6 apple watch? Savo pametciau su prasta apyranke
Lazda turi du galus man sakeo kaip taip imanoma ? pasirodo imanoma. Nedraustas?

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-05-08, 10:31   #3282
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Lazda turi du galus man sakeo kaip taip imanoma ? pasirodo imanoma. Nedraustas?
Ne tai mano 4 tas jau senukas. Seip nedraudziu. Nusipirkau i darba lieva apyranke drozt tai ir pameciau. Su orginaliom apyrankem dar nebuvo tokio bajerio

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-05-08, 11:28   #3283
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rawwslt View Post
Ne tai mano 4 tas jau senukas. Seip nedraudziu. Nusipirkau i darba lieva apyranke drozt tai ir pameciau. Su orginaliom apyrankem dar nebuvo tokio bajerio
tai as irgi 4 pameciau, o kodel I darba reikia "lievos" apyrankes? kas tom orginaliom taip jau gerai kad taupyti reikia ?

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-05-08, 11:45   #3284
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
tai as irgi 4 pameciau, o kodel I darba reikia "lievos" apyrankes? kas tom orginaliom taip jau gerai kad taupyti reikia ?
Prisipazinsiu: aliexpress ieskojau ipad pakrovejo galingesnio ir prie to pacio uzmaciau apyrankiu nebrangiai. Ai galvoju pabandysiu ant bajerio i darba panesiot, su tokia mintim gal ten nera jos tokios prastos. Padariau klaida. Tikriausia reikes susimoket uz ta klaida, dar turiu vilties, kad kas ras ir paskambins man. Per icould galima padaryt “lost watch” , ji uzblokuoja tada rodo telefono numeri ir gali palikti zinute. “ Tai parasiau, paskambink atsiskaitysim”. Tikiu, kad yra protingu zmoniu ir grazins, nes man atrodo jeigu laikrodi atidarysi praras jis atsparuma vandeniui.

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-05-08, 11:49   #3285
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rawwslt View Post
Prisipazinsiu: aliexpress ieskojau ipad pakrovejo galingesnio ir prie to pacio uzmaciau apyrankiu nebrangiai. Ai galvoju pabandysiu ant bajerio i darba panesiot, su tokia mintim gal ten nera jos tokios prastos. Padariau klaida. Tikriausia reikes susimoket uz ta klaida, dar turiu vilties, kad kas ras ir paskambins man. Per icould galima padaryt “lost watch” , ji uzblokuoja tada rodo telefono numeri ir gali palikti zinute. “ Tai parasiau, paskambink atsiskaitysim”. Tikiu, kad yra protingu zmoniu ir grazins, nes man atrodo jeigu laikrodi atidarysi praras jis atsparuma vandeniui.
tai, kas is to jai ir ras, bet nepaskambins. Juo vistiek negalima bus naudotis jai uzblokavai. o is ali turiu apyrankiu ne viena kokias 8 gal viskas su jom gerai, bet matyt iki tam tikro lygio nes irgi pameciau su "kitaiska" apyranke, bet jauciu buciau pametes ir su org. labai gera metaline yra tokia su magnetuku, tik kaina jai gerai pamenu 16e gal.

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-05-08, 11:55   #3286
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,970

vanix will become famous soon enough



Standartinis

kaip jus laikrodzius pametat nesuprantu, nepastebit, kad nuo rankos nukrenta? Ar ten tas laikrodis toks besvoris, kad nesijaucia jo visiskai?

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-05-08, 11:56   #3287
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vanix View Post
kaip jus laikrodzius pametat nesuprantu, nepastebit, kad nuo rankos nukrenta? Ar ten tas laikrodis toks besvoris, kad nesijaucia jo visiskai?

Nu as irgi nebuciau niekada patikejas nu man tai gali buti biski "“tetra tea"” su kolegom buvom pavare neblogai, kalnuose tai velniai zino kur ir kaip jis nukrito bet seip sunku patiketi ir man. Kaip visiskai blaivas ir normalus zmogus gali pamesti laikrodi


Paskutinį kartą redagavo pucenas; 2020-05-08 12:02 val.
pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-05-08, 12:10   #3288
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Jeigu rankoves drabuziu yra nelaisvos - verziancios, aptemtos, tada nejauti kai pameti. Kai rankove palaida tada pajauti iskarto, kad kasko truksta. As paprasto laikrodzio negaliu nesioti, nei grandineles, bet apple watch gerai limpa prie rieso ir as nejauciu kad ji turiu.

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-05-08, 12:59   #3289
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,218

simaso will become famous soon enough



Standartinis

jei nepatogu laikrodį nešiot, tai yra dėl to, kad netaisyklingoj vietoj jis užsegtas arba per laisva apyrankė. Laikrodis turi būt užsegtas iki to kauliuko, kitu atveju bus nepatogu ir karūnėlė nuspaus lankstant riešą. Šito nežino daug kas

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-05-08, 13:02   #3290
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
jei nepatogu laikrodį nešiot, tai yra dėl to, kad netaisyklingoj vietoj jis užsegtas arba per laisva apyrankė. Laikrodis turi būt užsegtas iki to kauliuko, kitu atveju bus nepatogu ir karūnėlė nuspaus lankstant riešą. Šito nežino daug kas
O tu kolega. An savo “gaspadines” lipi irgo pagal taisykles kaip atsekti kaip numauti ir tt. Kodel ka raso tavo “maldaknyges” turi buti visiem taip ir ne kitaip. Man pvz kaip pavaizduota tavo paveikslelyje kur “gerai” yra tragedija. Visiskai nepatogu.

pucenas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.