Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » CLK Klasė (W208, C209)

Naujas pranešimas
Old 2018-04-11, 08:42   #71
Andre75
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-10-21
Gyvenamoji Vieta: Near Kaunas
Pranešimai: 52

Andre75 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė masterkame View Post
Atrodo kur kas geriau nei su tuo rudu medziu, baltas pavydas. Visad sakiau clk man mazokas, taciau su tokiu teisingu varikliu ir be stogo pirkciau daug nedvejodamas.
Apsiklijavau ta medi per 1 val. laiko pats su 5D plevele ir niekas net netiki, kad pats dariau. 17eur visi pinigai. Ieskojau dar vairo, bet tokio kokio noriu kaina 700eur, tai pabijojau, kad zmona nusaus suzinojus mano visas investicijas, palikau sezono pabaigai ta pirkini. Ratai nuo C63 originalus AMG, norejau nuo CLK63, bet tokiu tiesiog neradau. Teko pritaikant taikyti isnesimus, bet Melgoje susitvarke vyrai tikrai gerai . Esu daugiau nei laimingas automobiliu ir jo teikiamu malonu. Gal kvailai sakamba, bet su tokiu varikliu jis net taupus vidurkis 12ltr, bet trasoje galima ir su 9-10 ir be jokiu taupymu. Po truputi dabar brandinu minti apie CLK 63, bet ja dar reikia bent metus pabrandinti ,


Paskutinį kartą redagavo Andre75; 2018-04-11 08:47 val.
Andre75 neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-04-11, 11:57   #72
masterkame
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-21
Gyvenamoji Vieta: Skien Norway
Pranešimai: 1,195

masterkame is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Andre75 View Post
Apsiklijavau ta medi per 1 val. laiko pats su 5D plevele ir niekas net netiki, kad pats dariau. 17eur visi pinigai. Ieskojau dar vairo, bet tokio kokio noriu kaina 700eur, tai pabijojau, kad zmona nusaus suzinojus mano visas investicijas, palikau sezono pabaigai ta pirkini. Ratai nuo C63 originalus AMG, norejau nuo CLK63, bet tokiu tiesiog neradau. Teko pritaikant taikyti isnesimus, bet Melgoje susitvarke vyrai tikrai gerai . Esu daugiau nei laimingas automobiliu ir jo teikiamu malonu. Gal kvailai sakamba, bet su tokiu varikliu jis net taupus vidurkis 12ltr, bet trasoje galima ir su 9-10 ir be jokiu taupymu. Po truputi dabar brandinu minti apie CLK 63, bet ja dar reikia bent metus pabrandinti ,
Mano svajone irgi kazka is amg seimos isigyti zmona delto suka pirsta prie galvos. Taciau kitais metais manau tikrai kazka is amerikos ieskosiu su rimtesne sirdim aisku 4.7 bitutbo variantu neatmetu. Beja kai saviski pardavinesi pranesk galbut ir cabrio susigundysiu, kad lietuvoj vasara tureti su kuo be stogo prasilekti iki juros it gal zmona skersai i tokia neziuretu

masterkame neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-09-29, 10:07   #73
Andre75
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-10-21
Gyvenamoji Vieta: Near Kaunas
Pranešimai: 52

Andre75 is on a distinguished road



Standartinis

Sveiki, gal zinote kas LT gali perkalibruoti originalu clk prietaisu skydeli i AMG ir perklijuoti skales? Randu kas perkalibruoja, o kitas perklijuoja, bet noretusi, kad viena ir kita darytu vienas, o ne vezioti nuo vieno pas kita ir veliau ieskoti kaltu, jei kas ne taip.

Andre75 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.