Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2013-05-18, 17:05   #121
liutasss
 
liutasss's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-02-17
Pranešimai: 665

liutasss is on a distinguished road



Standartinis

18-19 jau atrodytu rimciau, bet su tokiu tarpu tai ne kazka ... sitam tavo gargarui jie yra per mazi ( pats turiu tokiu pacius buvau uzdejas ant 210 avangardo tai lindo ziebtuvelis ) pas tave staciai cigareciu pokeli galima butu ikisti o cia tiem kuriems ne to laikmecio ratai sitas filmukas http://www.youtube.com/watch?v=IyuqIbgvL6c cia tik pas kolega aukstis ne tas


Paskutinį kartą redagavo liutasss; 2013-05-18 17:13 val.
liutasss neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-05-18, 17:08   #122
munde8
 
munde8's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-04-03
Pranešimai: 1,675

munde8 is on a distinguished road



Standartinis

jam vidurio rato spalva tiktu manau sidabrine labiau ir auksti parinkt r18 kaip minimum bus norma...

munde8 neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-05-18, 17:57   #123
vytas85
 
vytas85's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-02-18
Pranešimai: 1,163

vytas85 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė liutasss View Post
18-19 jau atrodytu rimciau, bet su tokiu tarpu tai ne kazka ... sitam tavo gargarui jie yra per mazi ( pats turiu tokiu pacius buvau uzdejas ant 210 avangardo tai lindo ziebtuvelis ) pas tave staciai cigareciu pokeli galima butu ikisti o cia tiem kuriems ne to laikmecio ratai sitas filmukas http://www.youtube.com/watch?v=IyuqIbgvL6c cia tik pas kolega aukstis ne tas
o tu jauti skirtuma tarp r17 ir r19?

__________________
mercedes w220 320cdi 2003m ir bmw 325 cabrio 1990m

ex-bmw tc baur cabrio,bmw 325 sedan,chrysler sebring cabrio,toyota celica cabrio,bmw 328 cabrio.renault vel sati,bmw e61 530d,chrysler grand voyager,volkswagen sharan carat....
vytas85 neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-05-18, 18:09   #124
liutasss
 
liutasss's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-02-17
Pranešimai: 665

liutasss is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vytas85 View Post
o tu jauti skirtuma tarp r17 ir r19?
as jauciu skirtuma . ir ka toliau noretumk pasakyt?
cia ne tau buvo skirta zinute .ir esme ta ,kad sitam auto tokie ratai per mazi atrodo kaip vyriskas dviratis su skolniko ratukais .

liutasss neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-05-18, 18:15   #125
ShotGun
 
ShotGun's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-03-07
Pranešimai: 3,149

ShotGun will become famous soon enough



Standartinis

Na as tikrai nesu dideliu ratu megejas, ir man komfortas visada bus pirmoj vietoj, bet dabartinis cls su r18 kaip Hunter buvo idejes, tikrai visai malonia ir minkstai vaziuoja. Gal atrodys ir keistai, bet mano pojuciais, tikrai minksciau, nei w220 su R19.

P.s. Jei Artunas nusprestu ir ziemai pasipuost nestandartiskai, mielai priglausciau jo original ratus sau ziemai...

__________________
Laukiu 18 gimtadienio ir teisių
ShotGun neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-05-18, 19:03   #126
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vanix View Post


tarpas tarp rato ir arkos, tai nzn, galima paciam ten sutilpt turbut R17 su zemu profiliu bananui nu nekaip negali tikt, R18 bent jau.
Keisk greiciau i tuos standartinius, sitie tai tragiskai atrodo. Ir paziurek kiek zmoniu jau pasake, kad ratai visiskai netinka, reikia susimastyt
As neturiu ka mastyt, man patinka sitie ratai. Didesnes nesamones turbut nebutu galima sugalvot kaip kad keist juos vien deltokad tai nepatinka jum. Man jie patinka, ir man nepatinka visi tie AMG standartai delkuriu cia visi sisioja. Kaip turiu elgtis? Kaip gerai ir grazu man, ar kaip patinka jum? Nesulauksit!

Cia aplamai daznai sulaukiamos nuomones, kaip kad aikciojimai del kokiu nors facelift avangard ir AMG miksu ar neatitikimu standartui realiame pasaulyje neturi jokios reiksmes, nes tokiu miksu gali nuvaziuot nuo Vilniaus iki Barselonos, milijonam bus dzin, tukstanciai gal pasigrozres, ir tik keli uzkieteje MBistai galbut pasikrapstys galva del anot ju netinkamu standartu.

Kas liecia ratlankius, sitoi bendruomenei kaip jau minejau aplamai pripazystami maksimum 4 modeliai, is kuriu man patiktu galbut tik vieni, bet reakcijos jusu butu tokios pacios. Visi kiti man neitiko, pasidariau kaip man grazu, nors kaip minejau rezultatu ir pats nesu labai patenkintas. Bet to juk cia tik ratlankai sendien sitie, kitais metais kitie, o situs vistiek pasiliksiu, nes kada nors vistiek nusipirksiu savo svajoniu R129 ar ka panasaus.

Artunas neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-05-18, 19:05   #127
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

o tai tau tavo zieminiai ratai irgi slykstus? mum tai grazus. galetum sukeist vietom, kitas dalykas tai nzn kaip tau gali nepatikti AMG ratlankiai, nes kaip sakant ratlankiai tai masinos vizitine - jei ratai levi, tai ir maisna levai atrodo. Jei ratai grazus, tai ir masinos defektu nesimato







Masina visur vienoda, bet skirtinga, ir viskas del ratu

Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-05-18, 19:06   #128
ilmarelis
 
ilmarelis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-01-16
Pranešimai: 857

ilmarelis is on a distinguished road



Standartinis

na jei sakai,kad tau jie graziai ziurisi db...tai galiu pavadinti kaip visiskai skonio neturinciu zmogumi p.s nesupyk tik

ilmarelis neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-05-18, 19:18   #129
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,970

vanix will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Artunas View Post
As neturiu ka mastyt, man patinka sitie ratai. Didesnes nesamones turbut nebutu galima sugalvot kaip kad keist juos vien deltokad tai nepatinka jum. Man jie patinka, ir man nepatinka visi tie AMG standartai delkuriu cia visi sisioja. Kaip turiu elgtis? Kaip gerai ir grazu man, ar kaip patinka jum? Nesulauksit!

Cia aplamai daznai sulaukiamos nuomones, kaip kad aikciojimai del kokiu nors facelift avangard ir AMG miksu ar neatitikimu standartui realiame pasaulyje neturi jokios reiksmes, nes tokiu miksu gali nuvaziuot nuo Vilniaus iki Barselonos, milijonam bus dzin, tukstanciai gal pasigrozres, ir tik keli uzkieteje MBistai galbut pasikrapstys galva del anot ju netinkamu standartu.

Kas liecia ratlankius, sitoi bendruomenei kaip jau minejau aplamai pripazystami maksimum 4 modeliai, is kuriu man patiktu galbut tik vieni, bet reakcijos jusu butu tokios pacios. Visi kiti man neitiko, pasidariau kaip man grazu, nors kaip minejau rezultatu ir pats nesu labai patenkintas. Bet to juk cia tik ratlankai sendien sitie, kitais metais kitie, o situs vistiek pasiliksiu, nes kada nors vistiek nusipirksiu savo svajoniu R129 ar ka panasaus.
Shiaip pripazystami visokie ratlankiai, ne tik originalus tesiog sitie tikrai tikrai netinka nors tu ka butu jie bent jau R18, gal dar dar.. Tesiog permazi ir tiek. Pats dizainas ratlankiu jau skonio reikalas, del sito nieko nesakau
Jauciu ir greiti dabar neteisingai rodo, nes ratas maziukas ir padanga pakankamai zema..

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-05-18, 19:19   #130
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

FUN500, jo pas mane airmatik, del praslydimo kolkas nepastebejau nieko, praslydimas mirksejo gal tik pora kart kada jau tikrai spaudziau. Aplamai kolkas jokiu priekaistu padangom.
ShotGun> jei atsirastu kokie man tinkantys ziemai, situs situs be abejo parduociau.

Tomski, tai katik idejai du pavizdzius is mano minetu keturiu del kuriu cia visi sisioja, man jie ispudzio nesudaro. Viduriniai neblogi, bet tik todel kad ten kokie 20, beto tokiu cia Lietuvoi matyt neteko.

ilmarelis, nors na vkus i cvet tavariscia net, kaip sakoma. Ir per greit susidarai nuomone apie zmogu, is vienos detales sprest negali.

Artunas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.