Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W210

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2008-12-01, 11:22   #1
deimantaz
 
deimantaz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-12-01
Pranešimai: 1,234

deimantaz is on a distinguished road



Exclamation W210 320cdi ESP problema

Sveiki mersistai turiu tokiu rupesciu del ESP (elektronine stabilizavimo kontrole) tai taip vyksta kai buna saltas variklis ESP neveikia ir kas keisciausia neveikia posukiai ir autopilotas, o kai variklis apsila iki darbines temperaturos uzgesini ir vel uzvedi tada veikia viskas ir nemeta ESP klaidos. Buvau kaune kad istryntu klaida TMT servise tai neistryne ji vis tiek yra ir negali pasalinti... Tai gal ir kas susidure su ta pacia beda tai pasidalinkite uz bet kokia info dekingas...

deimantaz neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-12-01, 14:47   #2
arbuzas
 
arbuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-22
Gyvenamoji Vieta: Destin, FL
Pranešimai: 1,861

arbuzas is on a distinguished road



Standartinis

Gal man kas gali pasakyt ar pas mane yra ESP? As kaip suprantu - NE. Yra mygtumas ASR off, kur kitu ESP off. Ar budavo E50 amg komplektacijos be ESP?

__________________

Mano gyvenimo MOTO yra AUTO
arbuzas neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-12-01, 16:58   #3
yamato
 
yamato's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-08
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 3,625

yamato is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę yamato per Skype™


Cool

manau, kad YRA
ant buvusios A140 nejo isjungti ESP, o tik ASR. Atseit, jei reikejo, galejai isjungti asr (atseit galejai prasikasti reikalui esant ) . O ESP isjungti neleidzia net ant musu w211 irgi tik ASR...

__________________
Automobilių Transportavimas Lietuva-Vokietija-Lietuva,
Naujos, naudotos bei restauruotos padangos, montavimas, balansavimas, vulkanizavimas
Naujos automobilių dalys, akumuliatoriai, lemputės
Autoserviso paslaugos, diagnostika, patikra, važiuoklės bei pavarų dėžių remontas, žibintų remontas bei restauracija
yamato neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-12-01, 18:33   #4
Audrinas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

as manau kad pas tave yra ESP nes kur yra tavo filmukas kur dragini tai juk kazkas mirksejo skydelyje ir man rods ten esp sauktukas (cia arbuzui )

  Cituoti
Old 2008-12-01, 18:37   #5
yamato
 
yamato's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-08
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 3,625

yamato is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę yamato per Skype™


Cool

Citata:
Pradžioje rašė Audrinas View Post
as manau kad pas tave yra ESP nes kur yra tavo filmukas kur dragini tai juk kazkas mirksejo skydelyje ir man rods ten esp sauktukas (cia arbuzui )
o ten ne ASR sauktukas?

__________________
Automobilių Transportavimas Lietuva-Vokietija-Lietuva,
Naujos, naudotos bei restauruotos padangos, montavimas, balansavimas, vulkanizavimas
Naujos automobilių dalys, akumuliatoriai, lemputės
Autoserviso paslaugos, diagnostika, patikra, važiuoklės bei pavarų dėžių remontas, žibintų remontas bei restauracija
yamato neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-12-01, 18:42   #6
Audrinas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

nu pas mane toj vietoj esp sauktukas. nes kai isjungi esp jis uzsidega. nu del AMG as nezinau cia tik mano nuomone ir palyginimas su savo auto

  Cituoti
Old 2008-12-01, 18:51   #7
yamato
 
yamato's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-08
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 3,625

yamato is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę yamato per Skype™


Cool

matau pradejom maisyti ESP su ASR
ESP - neleidzia vykti soniniam slydimui
ASR - prasikasti taip?

__________________
Automobilių Transportavimas Lietuva-Vokietija-Lietuva,
Naujos, naudotos bei restauruotos padangos, montavimas, balansavimas, vulkanizavimas
Naujos automobilių dalys, akumuliatoriai, lemputės
Autoserviso paslaugos, diagnostika, patikra, važiuoklės bei pavarų dėžių remontas, žibintų remontas bei restauracija
yamato neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-12-01, 18:53   #8
Audrinas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Maisai. atvirksciai. sita tikrai zinau nes pas mane asr nera. o kai esp isjunktas braizyk saules kaip nori o su yjungtu niekaip neprasisuka ratai

  Cituoti
Old 2008-12-01, 19:00   #9
yamato
 
yamato's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-08
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 3,625

yamato is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę yamato per Skype™


Cool

Citata:
Pradžioje rašė Audrinas View Post
Maisai. atvirksciai. sita tikrai zinau nes pas mane asr nera. o kai esp isjunktas braizyk saules kaip nori o su yjungtu niekaip neprasisuka ratai
voj

bet kad A klasej buvo ASR off mygtukas, ji nuspaudi, ratai kasasi, bet sonu slysti mb nenori ( ziema! ) ant posukio i kaire iseini, uztrauki rankini, atleidi, sonu slysti, pristabdo priekini desini rata, po to lyg galini kairi, ir istiesina...

__________________
Automobilių Transportavimas Lietuva-Vokietija-Lietuva,
Naujos, naudotos bei restauruotos padangos, montavimas, balansavimas, vulkanizavimas
Naujos automobilių dalys, akumuliatoriai, lemputės
Autoserviso paslaugos, diagnostika, patikra, važiuoklės bei pavarų dėžių remontas, žibintų remontas bei restauracija
yamato neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-12-01, 19:00   #10
mb001
 
mb001's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-11-28
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,238

mb001 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė deimantaz View Post
Sveiki mersistai turiu tokiu rupesciu del ESP (elektronine stabilizavimo kontrole) tai taip vyksta kai buna saltas variklis ESP neveikia ir kas keisciausia neveikia posukiai ir autopilotas, o kai variklis apsila iki darbines temperaturos uzgesini ir vel uzvedi tada veikia viskas ir nemeta ESP klaidos. Buvau kaune kad istryntu klaida TMT servise tai neistryne ji vis tiek yra ir negali pasalinti... Tai gal ir kas susidure su ta pacia beda tai pasidalinkite uz bet kokia info dekingas...
TMT servise man ne vienos klaidos nesugebejo istaisyti, net kalbos nesugebejo pakeisti skidelyje, paskui, nuvariau i melga ir viska puikiai sutvarke.

__________________
Ex:
W124 300D
W210, E290TD Avantgarde
VW Sharan 1.8T Highline
mb001 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.