Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2018-10-22, 13:32   #2751
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Nepykit, bet kaskaip reikia prasviesinti pirmasieni!

Kaskoki malonuma jauciu, kai heiterei heitina

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-10-23, 08:02   #2752
Mr. Chow
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-12-05
Pranešimai: 717

Mr. Chow is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė KK View Post
Viskas geriau Samsungus įmonės perka dėl kainos, o ne todėl kad geri ir patogūs...

Sutinku su kolega, kad jeigu būtų LT pilnai kalba, naudotu ir daugiau žmonių.
Kaip ir eilinis obuolio fanas nieko konkretaus tik kaip viskas geriau ok

Mr. Chow neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-10-23, 08:22   #2753
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Abu turi savo pliusu kurie tinka savo klientu ratui.
Isore Iphone man tinka ir patinka, viskas super, bet patinka ir samsung. Bet vidus iphone man netinka filosofiskai.
Man patinka paciam nuspresti ko man reikia, kaip ir ka man daryti, kokius priedus ir appsus naudoti ar nenaudoti ir t.t... Man patinka paciam spresti ko man reikia.
Su Iphone viskas yra labai gerai tiems, kurie to nenori ir jiems patinka kaip "viskas pagalvota" uz juos.
Skirtingiems zmonems skirtingi telefonai

__________________
Originalios visų automobilių dalys. Atsarginės rimtų gamintojų detalės.
Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-10-23, 09:13   #2754
MPXΞ
 
Statusas: MB1.LT
Užsiregistravo: 2007-10-09
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 872

MPXΞ is on a distinguished road



Standartinis

+ dar dedu robotukui vieną, kas programina. Nebūtina dėti į app store. Ko nepadarysi su iOS. Kaip pavyzdys. Senokai daryta, bet gal kam pravers. Rodomi paskutiniai postai. Informuoja apie naujus postus. Kas seka, gal ir aktualu. https://mb1.ltd/android/mb1.apk

__________________
info@mb1.ltd
MPXΞ neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-10-23, 09:50   #2755
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Mano nuomone tokia, turejau visus iPhone pradedant nuo 2 baigiant siuo metu x'a (neturejau tik 8) o visus tame tarpe ir S turejau. kai tik atsirado iPhone buvo kosmosas ir iki kokio 6 gal dar dar ( aisku cia turbut ne telefone esme o jo "smegenyse") bet anksciau apple man asmeniskai nei karto nebuvo pakibes ko negaleciau pasakyti apie androidinius telefonus. bet dabar jau androidas tiek istobulejo, arba ios atsilieko, kad tikrai apple jau jai ne atsilieka nuo android tai tikrai nera "prieky". bet as kaip uzkietejas apple fanas (telefonu) tai pateisinu viska savy, kad taip viskas turi butu. nors ir po ios atnaujinimo man nei karto nebuvo pakibes dabartinis telefonas, ko pradzioje negaleciau pasakyti ir tas tai labai erzindavo, kai maciau zmonos s8 veike kur kas stabiliau, bet apple yra apple ir viskas tuo pasakyta

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-10-23, 10:14   #2756
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Mano nuomone tokia, turejau visus iPhone pradedant nuo 2 baigiant siuo metu x'a (neturejau tik 8) o visus tame tarpe ir S turejau. kai tik atsirado iPhone buvo kosmosas ir iki kokio 6 gal dar dar ( aisku cia turbut ne telefone esme o jo "smegenyse") bet anksciau apple man asmeniskai nei karto nebuvo pakibes ko negaleciau pasakyti apie androidinius telefonus. bet dabar jau androidas tiek istobulejo, arba ios atsilieko, kad tikrai apple jau jai ne atsilieka nuo android tai tikrai nera "prieky". bet as kaip uzkietejas apple fanas (telefonu) tai pateisinu viska savy, kad taip viskas turi butu. nors ir po ios atnaujinimo man nei karto nebuvo pakibes dabartinis telefonas, ko pradzioje negaleciau pasakyti ir tas tai labai erzindavo, kai maciau zmonos s8 veike kur kas stabiliau, bet apple yra apple ir viskas tuo pasakyta
Koks tu nepadorus!

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-10-23, 10:22   #2757
Mr. Chow
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-12-05
Pranešimai: 717

Mr. Chow is on a distinguished road



Standartinis

Apple ramu tvarkymas LOL, veikia jis stabiliau vien del to kad nera OS apkrauti bet tas turi ir daug minusu kai atminty nelieka puses tavo duomenu. Kitas krastas tas valdymas vien svaipinant.. nu taip novatoriska, afigiena pasirodyt pries draugus, o kai reik viena ranka atlikt judesius tai norisi sienon trenkt. Androidai kimba del to kad nauji appsai nebuna pritaikyti naujiem OS, tai reik luktelt update. Kas seka apie kameras... na :
https://www.youtube.com/watch?v=oD_3wMh5kLg

o cia siaip pamastymui kaip veikia marketingas ir zmones (tiksliau obuolius) mulkina

https://www.youtube.com/watch?v=ZzgI...xt-2iIzk3rYJHA

PEACE

Mr. Chow neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-10-23, 10:27   #2758
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mr. Chow View Post
Apple ramu tvarkymas LOL, veikia jis stabiliau vien del to kad nera OS apkrauti bet tas turi ir daug minusu kai atminty nelieka puses tavo duomenu. Kitas krastas tas valdymas vien svaipinant.. nu taip novatoriska, afigiena pasirodyt pries draugus, o kai reik viena ranka atlikt judesius tai norisi sienon trenkt. Androidai kimba del to kad nauji appsai nebuna pritaikyti naujiem OS, tai reik luktelt update. Kas seka apie kameras... na :
https://www.youtube.com/watch?v=oD_3wMh5kLg

o cia siaip pamastymui kaip veikia marketingas ir zmones (tiksliau obuolius) mulkina

https://www.youtube.com/watch?v=ZzgI...xt-2iIzk3rYJHA

PEACE
Jau rytoj begu i parduotuve ir perku robotuka
Negalejau patiketi, kad iphone toks sudas! Aciu, kad atverei akis!


Paskutinį kartą redagavo Rawwslt; 2018-10-23 10:34 val.
Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-10-23, 11:25   #2759
Gadget
 
Gadget's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-03-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,279

Gadget is on a distinguished road



Standartinis

Marketingas marketingu, asmeniskai apple produkcija labai tenkina savo optimizacija ir greiciu, nebuvo nekart nuvyles. XS Max dabar- idealu, baterija laiko puikiai, visa diena zaidimai, internetas (uzmusant laika). Plius naudoju Macbook, taigi sarisis su juo labai patogus- viskas greit ir paprastai per wifi. Pradziai reikia priprasti. Tos nesamones apie appsus ir “sugalvota uz tave”. Ei, kiek naudotoju is 10mties tai daro? Flashina savo OS ir kuria appsus?

__________________
STAR diagnostika. Chiptuning, EGR/DPF korekcija. Mercedes raktų gamyba. ISM/ECU blokų naujinimas. Elektronikos darbai.

http://www.mbguru.lt

tel. nr. +370 (628) 93 035
________________________
Gadget neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-10-23, 11:46   #2760
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Nelabai suprantu kaip čia visiems taip gerai veikia Apple. Pastaruosius 6 metus naudojau Android (samsung ir huawei) ir dabar metai laiko iPhone. Man iPhone 10 kart labiau stringa, nei visi turėti androidai kartu sudėjus. Pastoviai koks nors appsas užstringa, reik išjungt ir įjungt per naujo. Per metus laiko prie valdymo niekaip nepriprantu, Lietuviškai rašyti žiauriai nepatogu...

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.