Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Old 2018-09-04, 10:05   #1
Asholtek
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-09-04
Pranešimai: 23

Asholtek is on a distinguished road



Standartinis Sokineja apsukos E280 W211

Sveiki, susidūriau su keistu dalyku. Automobilis MB E280 cdi 130kw Automatas, 2006 metų dyzeliukas, šokinėja apsukos važiuojant, ant P ar ant D stovint vietoje nešokinėja, dėžė nemuša, pagrdine šokinėja važiuojant pastoviu greičiu , pašilus motorui šokinėjimas apmažėja. Laukiu patarimų, dėkui

Video


Paskutinį kartą redagavo Asholtek; 2018-09-04 12:04 val.
Asholtek neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-09-04, 23:20   #2
sololo
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-08-02
Pranešimai: 76

sololo is on a distinguished road



Standartinis

Nebus kartais torque converteris (pusle) ? neislaiko apkrovos prie vienodu apsuku, todel variklis vis sokineja bandydamas kompensuoti jegos perdavimo nuostolius i greiciu deze. Bet gal ir klystu, tik mano spejimas.

sololo neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-09-04, 23:30   #3
Darius
 
Darius's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2008-11-18
Gyvenamoji Vieta: Jonava
Pranešimai: 8,538

Darius will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Darius per Skype™


Standartinis

Pradėčiau nuo pūslės.

__________________
2006 C320 CDI S203
2013 ML350 CDI W166
2017 C300 W205
1998 C250 TD S202 EX
2006 C320 CDI S203 EX
2007 E280 CDI S211 EX
2012 GL550 X164 EX

http://s619.photobucket.com/user/ari...?sort=3&page=1

Forume rašom lietuviškais rašmenimis

P.s. Galiu padėti su MB diagnostika(Staru)
Darius neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-09-05, 17:32   #4
Tomas280
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-04-12
Pranešimai: 1

Tomas280 is on a distinguished road



Standartinis

Man lygiai tą patį diagnozavo - hidrotransformatorius. Restauravimas apie 550EUR. Problematiška ir donorą rasti

Tomas280 neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-09-05, 21:33   #5
Darius
 
Darius's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2008-11-18
Gyvenamoji Vieta: Jonava
Pranešimai: 8,538

Darius will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Darius per Skype™


Standartinis

Į 19garažą paskambink, paklausk kiek pas jį kainuotų 860989379

__________________
2006 C320 CDI S203
2013 ML350 CDI W166
2017 C300 W205
1998 C250 TD S202 EX
2006 C320 CDI S203 EX
2007 E280 CDI S211 EX
2012 GL550 X164 EX

http://s619.photobucket.com/user/ari...?sort=3&page=1

Forume rašom lietuviškais rašmenimis

P.s. Galiu padėti su MB diagnostika(Staru)
Darius neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-09-06, 10:56   #6
Asholtek
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-09-04
Pranešimai: 23

Asholtek is on a distinguished road



Standartinis

Aš esu iš Panevėžio, tai nelabai man tinka 19garažas

Asholtek neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-21, 16:11   #7
Asholtek
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-09-04
Pranešimai: 23

Asholtek is on a distinguished road



Standartinis

Kaip ir pradėjau bėdų ieškojimo nuo pūslės, Panevėžyje Autotransmisijoje nustatė, kad lyg ir pūslė, remonto išlaidas paskaičiavo 950 eurų tai sakau dėkui ne, nuvežiau į Vilnių UAB Automatas , tai sako nu gal ir ne dėžė, su šilta pravažiavo viskas ok, niekas nemuša , niekas nešokineja viskas įdealu. Tada pradėjau pats gylintis ir klausinėti, gavau atsakymą, kad pūslė durniuoja dažniausiai kai būna pašilusi ir apsukos šokinėja kai būna pašilę ir t.t. Man šita bėda būna tik tada kai variklis šaltas, pagrinde iš po nakties arba nevažiavus kokias 5-6 valandas. Tada kol pašyla pasitampo, lyg ir iš pirmo į antra prasmugiuoja , pašylus viskas normaliai. Sakė pradėti bėdos iėtkoti kompe pačiame , dėžė pas mane 5g , sako pasikeisk kompą pamėgink, gal variklį persitikrink, tai dabar nelabai suprantu kur čia bėdos ieškoti, esu labai nusivylęs meistrais, atrodo lyg kosminį laivą turėtum niekas bėdos negali normaliai nustatyti

Asholtek neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-22, 14:40   #8
Gregas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-11-19
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 369

Gregas is on a distinguished road



Standartinis

Labas,
Na galima suprasti ir servisus, kurie nenori apsiimti ieškoti tokios bėdos, nes problema gali būti pūslė, solenoidai, purvinas hidroblokas, išdilę hidrobloko plunžeriai ir t.t., ir jei viską eilės tvarka keisti/remontuoti, tuomet laiko sąnaudos tampa labai didelės, o paskui dar aiškinti klientui kodėl tokia kaina už remoną.... Plius nėra garantijos kad simptomai visiškai išnyks...

Dėžės tepalus esi keitęs? Pilną keitimą su praplovimu ar tik dalinį?

Tavo atveju esu beveik įsitikinęs, kad problema yra ne su pūsle, ne su dėžės kompu, o konkrečiai su hidrobloku.
Pradžiai rekomenduoju pigiausią variantą - pabandyti pasikeisti tik pūslės blokavimo solenoidą (A240 277 01 00) ir tepalus, tuomet nuresetint su Star ir greičiausiai problema dings.
Jei nepadės tuomet tektų lysti giliau į hidrobloką, jį ardyti, plauti, žiūrėti ar plunžerių lizdai ir patys plunžeriai neišdilę, spyruoklė gal kokia trūkusi ir t.t.. Darbo daug, mažai kas iš servisų apsiims kruštis (tikraja to žodžio prasme) ir pasiūlys visą hidrobloką pakeisti iš kitos dėžės (kas nėra neteisinga jei kitą hodrobloką pavyktų gauti gero stovio).

Sėkmės.

Citata:
Pradžioje rašė Asholtek View Post
Kaip ir pradėjau bėdų ieškojimo nuo pūslės, Panevėžyje Autotransmisijoje nustatė, kad lyg ir pūslė, remonto išlaidas paskaičiavo 950 eurų tai sakau dėkui ne, nuvežiau į Vilnių UAB Automatas , tai sako nu gal ir ne dėžė, su šilta pravažiavo viskas ok, niekas nemuša , niekas nešokineja viskas įdealu. Tada pradėjau pats gylintis ir klausinėti, gavau atsakymą, kad pūslė durniuoja dažniausiai kai būna pašilusi ir apsukos šokinėja kai būna pašilę ir t.t. Man šita bėda būna tik tada kai variklis šaltas, pagrinde iš po nakties arba nevažiavus kokias 5-6 valandas. Tada kol pašyla pasitampo, lyg ir iš pirmo į antra prasmugiuoja , pašylus viskas normaliai. Sakė pradėti bėdos iėtkoti kompe pačiame , dėžė pas mane 5g , sako pasikeisk kompą pamėgink, gal variklį persitikrink, tai dabar nelabai suprantu kur čia bėdos ieškoti, esu labai nusivylęs meistrais, atrodo lyg kosminį laivą turėtum niekas bėdos negali normaliai nustatyti

Gregas neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-23, 17:38   #9
Asholtek
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-09-04
Pranešimai: 23

Asholtek is on a distinguished road



Standartinis

O kokia kaina panašiai Hidrobloko gal galima sužinoti? Tepalai keisti pagal dokumentaciją prieš 15 tūks km , tiesa ar ne čia jau nepasakysiu na supratau reikės tada pradėti ieškoti bėdos ten , tik vat , kad nerandu meistrų aplink Panevėžį kurie užsiimtų tokiais darbais, visi siūlo arba pilnai keisti hidrobloką, net nesigilinę arba keisti pilnai pūslę su viskuo , o jei paprašai, kad gal tik kažką salenoidus ir dar tepalus tai visi su atsakymais nebus garantijų, neapsimsim

Asholtek neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-23, 18:10   #10
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,008

amerika is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Asholtek View Post
O kokia kaina panašiai Hidrobloko gal galima sužinoti? Tepalai keisti pagal dokumentaciją prieš 15 tūks km , tiesa ar ne čia jau nepasakysiu na supratau reikės tada pradėti ieškoti bėdos ten , tik vat , kad nerandu meistrų aplink Panevėžį kurie užsiimtų tokiais darbais, visi siūlo arba pilnai keisti hidrobloką, net nesigilinę arba keisti pilnai pūslę su viskuo , o jei paprašai, kad gal tik kažką salenoidus ir dar tepalus tai visi su atsakymais nebus garantijų, neapsimsim
ieškokis tokiu pat metu, litražo ,galingumo(kw) kuro rušies ,pilna deže ...iš anglo ,dar pasibandyk ,pravažiuok ,prieš pirkdamas (kol neišardyta),visa deže ,su pusle m,manau apie 200...atskirai pirksi hidrobloka,tiek pat prašys

amerika neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.