Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » S klasė » W220

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-12-06, 12:48   #1
I Ride S
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-02-26
Pranešimai: 41

I Ride S is on a distinguished road



Standartinis W220 Dėl centrinio užrakto ir soft close

Sveiki, atėjo žiema, prasidėjo bėdos. Mano bėda tokia, kad neužsirakina mašina nei su raktu, nei su keyless-go. Viduje, spaudžiant užrakinimo mygtuką, nereaguoja taip pat. Ir tuo pat metu atsijungė soft close ir neužsidaro pačios durys. Spaudi užrakinti, nesvarbu, ar su raktu, ar ant durų mygtuko, lempos sušviečia triskart aceit įsijungė jau signalizacija, bet durys neužsirakina. Paspaudi atrakinti, vieną kartą sušviečia, o durys kaip buvo atrakintos, taip ir yra. Gal turėjot panašią bėda? Buvau akumuliatorių atjungęs, bet nieko, tas pats.

I Ride S neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-06, 13:10   #2
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,385

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė I Ride S View Post
Sveiki, atėjo žiema, prasidėjo bėdos. Mano bėda tokia, kad neužsirakina mašina nei su raktu, nei su keyless-go. Viduje, spaudžiant užrakinimo mygtuką, nereaguoja taip pat. Ir tuo pat metu atsijungė soft close ir neužsidaro pačios durys. Spaudi užrakinti, nesvarbu, ar su raktu, ar ant durų mygtuko, lempos sušviečia triskart aceit įsijungė jau signalizacija, bet durys neužsirakina. Paspaudi atrakinti, vieną kartą sušviečia, o durys kaip buvo atrakintos, taip ir yra. Gal turėjot panašią bėda? Buvau akumuliatorių atjungęs, bet nieko, tas pats.
paieskok,yra tema jau
varikliukas centrinio arba perdeges,arba jo saugikliai,del soft close stovi atskiras varikliukas,jie nieko bendro neturi su centriniu

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-06, 13:12   #3
sabarkst
 
sabarkst's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-09-25
Gyvenamoji Vieta: Utena
Pranešimai: 2,481

sabarkst is on a distinguished road



Standartinis

jei spynele yra pabandyk su rakteliu rakint arba ilipes i masina uzspauks paciose durelese ta uzspaudeja ir tada bandyk rakinet nz kokia cia masina bet cia jau su vakumo siurbliuku kazkas sudrekes gal jis ir panasiai

sabarkst neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-06, 14:57   #4
I Ride S
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-02-26
Pranešimai: 41

I Ride S is on a distinguished road



Standartinis

Na, ką, ačiū Jums abiems.

I Ride S neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-09, 20:36   #5
NISMAS
 
NISMAS's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-08
Gyvenamoji Vieta: KNS
Pranešimai: 3,148

NISMAS is on a distinguished road



Standartinis

man irgi taip atsitinka kai pasala ivarau i garaza susyla iskart atsigauna, reik kazkaip dregme pasalint is sistemos, greiciausiai maziausias lasiukas vandens uzsala ir nebepraina oras. reiktu pasidomet gal yra kokia procedura pasalint dregmei.

__________________

Restauruojame/parduodame pneumatinius kompresorius ir amortizatorius 867O 99479
NISMAS neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.