Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Old 2020-03-24, 13:53   #1
driuliauskas
 
driuliauskas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-01-05
Gyvenamoji Vieta: Spalding, UK
Pranešimai: 2,751

driuliauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę driuliauskas per Skype™


Standartinis Driuliauskas R350CDI 2009

Papuole y rankas niekuo neisiskiriantis sidabrinis su originaliais ratais R350CDI 2009.
Planas buvo aptvarkyt ir parduoti, bet sutvarkius pasikeite poziuris, pardaviau Viano, liko kieme C320, A200 ir R350.
Pakolkas pakeiciau abi galines pagalves nes per nakti nukrisdavo viena puse. Pakeitus pagalves po kalibracijos su star viena puse kelesi auksciau, beda rasta. Slanguciu antgaliaj leido ora prie voztuvo. Pakeiciau dezes tepalus, variklio tepalus, pakaitinimo zvakes. Sutvarkytas ir isvalytas salonas.
Paskirtis masinos grynai seimos poreikiams, todel jokiu ratu keitimu ar grazinimu nebus.
Vienintele mintis galvoje sukasi apie pilna airmatic. Meginsiu knistis internete ir jieskoti ar imanoma is priekines spiruoklines vaziuokles persideti y orine. Koki valdymo blokai reikalingi ir kas keiciasi. jieskosim rear entertainment ekranu ir desim ant sedyniu.
Taipogi nesu labai patenkintas galines kameros vaizdo kokybe, ypac nakti. Meginsim spresti ir tai.
Attached Images
File Type: jpg 20200312_161246.jpg (420.6 KB, 108 views)
File Type: jpg 20200312_161217.jpg (482.5 KB, 94 views)
File Type: jpg 20200312_161313.jpg (519.9 KB, 92 views)
File Type: jpg 20200312_160833.jpg (575.2 KB, 85 views)
File Type: jpg 20200312_160859.jpg (341.7 KB, 70 views)

driuliauskas neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-03-24, 13:58   #2
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Dar vienas bjaurybe i pasauli ...
Sveikas prisijunges
Reikalinga kalibracija pakeitus pagalves? Geras. As abejoju ar man dare. Ir viskas
Iki patogaus seimyninio auto, sitam modeliui labao toli (mano nuomone) na bet pas tave long’as gal siektiek geresne situacija siuo klausimu.
Ir dar klausimas kokia ta seimyna.

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-03-24, 14:03   #3
driuliauskas
 
driuliauskas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-01-05
Gyvenamoji Vieta: Spalding, UK
Pranešimai: 2,751

driuliauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę driuliauskas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Dar vienas bjaurybe i pasauli ...
Sveikas prisijunges
Reikalinga kalibracija pakeitus pagalves? Geras. As abejoju ar man dare. Ir viskas
Iki patogaus seimyninio auto, sitam modeliui labao toli (mano nuomone) na bet pas tave long’as gal siektiek geresne situacija siuo klausimu.
Ir dar klausimas kokia ta seimyna.
Butu ne longas butu jau parduotas.
Seimyna kaip seimyna, vyras, zmona, 3 vaikai 8 metu 2 metu ir 7 menesiu. Dar labradoras ir katinas kuris dazniausiaj niekur nevaziuoja.

driuliauskas neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-03-24, 14:06   #4
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė driuliauskas View Post
Butu ne longas butu jau parduotas.
Seimyna kaip seimyna, vyras, zmona, 3 vaikai 8 metu 2 metu ir 7 menesiu. Dar labradoras ir katinas kuris dazniausiaj niekur nevaziuoja.

Tai visiskai netinkamas sitas modelis tokiai seimai. Jai kaip malonus kelioniu “"partneris"”. 3 gale sedeti jokio komforto na gal vaikai , bet bent 2 is ju suk edutem. O trecioi eilei.... tas laipiojimas. Irgi. Bet kiekvienas mes savaip suprantam. Kelione ir ju malonumus. Tokiai seimai. Multivanas geriausias pasirinkimas.(mano nuomone) Nu gal ir mersu yra kokiu mikriuku normaliu nezinau ?

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-03-24, 14:13   #5
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Tai visiskai netinkamas sitas modelis tokiai seimai. Jai kaip malonus kelioniu “"partneris"”. 3 gale sedeti jokio komforto na gal vaikai , bet bent 2 is ju suk edutem. O trecioi eilei.... tas laipiojimas. Irgi. Bet kiekvienas mes savaip suprantam. Kelione ir ju malonumus. Tokiai seimai. Multivanas geriausias pasirinkimas.(mano nuomone) Nu gal ir mersu yra kokiu mikriuku normaliu nezinau ?
Nesi matęs Vito?

Artunas neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-03-24, 14:14   #6
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,218

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Pucenai, Tu raminkis su tais volsvagenais Mersas turi Viano, kuris uz multivana visa galva aukščiau.

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-03-24, 14:16   #7
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis Driuliauskas R350CDI 2009

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
Pucenai, Tu raminkis su tais volsvagenais Mersas turi Viano, kuris uz multivana visa galva aukščiau.

Ko tu gali noretu, is zmogaus kuris turi R klses mersa. Kad jis suprastu kas yra kas??? Nu ne. Normalus tikrai nepirktu R’’o
Druliauskai tau tai netaikau

Arturai. Nepatinesi bet esu mates. Bet man imant jr ta ir ta tu paciu metu +- VW man grazesnis.

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-03-24, 14:20   #8
driuliauskas
 
driuliauskas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-01-05
Gyvenamoji Vieta: Spalding, UK
Pranešimai: 2,751

driuliauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę driuliauskas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Tai visiskai netinkamas sitas modelis tokiai seimai. Jai kaip malonus kelioniu “partneris”. 3 gale sedeti jokio komforto na gal vaikai l, bet bent 2 is ju sunkedutem. O trecioi eilei.... tas laipiojimas. Irgi. Bet kiekvienas mes savaip suprantam. Kelione ir ju malonumus. Tokiai seimai. Multivanas geriausias pasirinkimas. Nu gal ir mersu yra kokiu mikriuku nirmaliu nezinau ?
Turejau viano 6 vietu 2.2 letas, didelis, nesisuka nors tu ka. Plius zmona priversti vairuoti kaska didesnio sunku. O sitas jai limpa. Kaskaip nepasakyciau kad vaikams ten maza vietos. Didysis gali kojas istiesti ir vistiek priekines sedynes nepasieks. Kedutes 2 plius pasikniukas be problemu telpa, suo gale. Vaziavom su situ y kita anglijos gala, visi tik be katino. Suo gale, stogo bagazine pilnai krauta, trys dviraciaj ant uzpakalinio kablio. 6 valandos pirmyn, 6 atgal. Po tokio pasibandymo visi liko patenkinti. Buse ten tos vietos daugiau tik y auksti.
Suseda visi, suny y gala ir batai. Stogo bagazine nepasinaudosi, nebent kopecias veziotis .

driuliauskas neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-03-24, 14:22   #9
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė driuliauskas View Post
Turejau viano 6 vietu 2.2 letas, didelis, nesisuka nors tu ka. Plius zmona priversti vairuoti kaska didesnio sunku. O sitas jai limpa. Kaskaip nepasakyciau kad vaikams ten maza vietos. Didysis gali kojas istiesti ir vistiek priekines sedynes nepasieks. Kedutes 2 plius pasikniukas be problemu telpa, suo gale. Vaziavom su situ y kita anglijos gala, visi tik be katino. Suo gale, stogo bagazine pilnai krauta, trys dviraciaj ant uzpakalinio kablio. 6 valandos pirmyn, 6 atgal. Po tokio pasibandymo visi liko patenkinti. Buse ten tos vietos daugiau tik y auksti.
Suseda visi, suny y gala ir batai. Stogo bagazine nepasinaudosi, nebent kopecias veziotis .
cia su sitais "grabais" ziuriu ne mano vieno "gaspadine" labai patenkinta, jai sake labai patinka ir laiminga vazineja. "hepy vaif, hepy laif"
o siep tai viskas ok matau salaonas labai neblogai islaikytas ir kas man labai patinka pas tave, tai pilna oda. buvau rades pilnai salona uz gera kaina odini idealios bukles, bet zmoan uzprotestavo sake jai salta ziema, vasara karsta, tai "kobinuotas" daug geriau....

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-03-24, 14:05   #10
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,218

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Tai gi gerai tas sharanas atrodo, su amg apdaila su tvarkingais lienykais, ką dar reikia gražint? Svarbiausia, kad važiuotų gerai

simaso neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.